Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 92 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

מצוין :yelclap:

לא ש QS זה הדבר הכי נורא במשחק, יש דברים יותר גרועים, אבל בסופו של דבר זה סתם גליצ' וכבר מזמן היה צריך לתקן את זה.

לא יעזור, רובה צלפים זה שמיועד לירי רק מטווח ארוך, גם במציאות וגם במשחקי מחשב. ככה זה צריך להיות וככה זה גם יהיה הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בעד עותק וירטואלי (לפחות מסטים). קופסה זה נחמד אולי לכמה דקות בהתחלה, אבל אחרי כמה זמן זה סתם נזרק איפשהו בחדר. לעותק דיגיטלי לעומת זאת יש הרבה יתרונות, אתה לא צריך לגבות את המשחק, אתה לא צריך לשחק עם הדיסק בכונן (ולפחד שהוא ישרט מתישהו ותצטרך להתעסק עם קראקים כשיש לך עותק חוקי) ואתה תמיד יכול להוריד אותו לכל מחשב שאתה נמצא בו.

המשחק הוא גם ככה סטים, ככה שהדיסק נכנס מקסימום 10 פעמים למחשב שלי ולשל חברים נגיד וזהו, משם זה בסטים ואין צורך בדיסק, והוא נשאר כפריט אספנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם GS

אין תשובה חד משמעית אבל!

[22:29] <tltl1> Can you guys tell me if you have contacted with any Israeli\Middle Eastern ISP\infrastructure about using their datacenters to host Black Ops servers?

[22:29] <tltl1> I know you're gonna say that you cannot talk about it but I just don't get it. How that kind of information can cause any harm\whatever.

[22:29] <tltl1> I'm not asking with whom. Just if you tried. that is all.

[22:30] <@gs|quon> yes, we have

[22:30] <tltl1> all right

[22:30] <@gs|quon> still a possibility

[22:30] <@gs|quon> just not sure if it will be at launch

אחר כך הוא שאל אם דובאי קרובה לישראל...

הם יקבלו סרברים בלי להצביע אפילו.

[23:09] <@lev|> We haven't received a sufficient number of pre-orders to roll out in Israel. That does not mean we will not consider doing so, it's just not enough interest to jump into that area yet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו מכניסים עוד חברה לתספק שרתים זה היה עוזר לכולם, אני מאמין שגם GS היו שמחים עם מישהו היה מוריד מהם חלק מהלחץ, תחשוב כמה פניות הם מקבלים מאנשים מכל העולם שרוצים שרת באיזור שלהם :P הם לא יכולים לספק לכולם ובסוף מי שלא יקבל שרת באיזור שלו יאשים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים.

הוא גם אמר לי שהם דיברו עם VGAMES אבל הוא לא יכול לספר לי יותר מזה.

מצד אחד הם כן יצרו\יוצרים קשר עם חברות\קהילות כאן בארץ. מצד שני הם עדיין אומרים שאין מספיק התעניינות בקניית שרתים?

בוחנים את השטח או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...