Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 91 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חשבתי לקנות את המשחק אבל אז נזכרתי בהשקה המזעזעת שהיתה לCALL OF DUTY:MW2 בSTEAM.. השרתים לא היו ערוכים לעומס כזה היסטרי.

הצלחתי להכנס למשחק פעם ראשונה יומיים [!!!] אחרי שהתקנתי אותו. ורכשתי אותו ביום ההשקה [קניתי 3 עותקים במכירה הקבוצתית הקודמת :P ]

החלטתי שהפעם אני אחכה. אני גם עד היום לא סבלתי את המשחקים שטרייארק הוציאו [הם פשוט לא כאלה מוכשרים...] וגם מרגיש שהמולטי מיצה את עצמו.

אחכה לראות תגובות של אנשים+ביקורות+ אתן להייפ לרדת כמה שאפשר ואז אחליט אם לרכוש או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי באיזה ת'רד בפורומים של סטים שאפשר להשיג את המשחק ב45$ דרך D2D

http://www.direct2drive.com/2/9853/product/Buy-Call-of-Duty%C2%AE:-Black-Ops-Download?hph

לוחצים PREORDER

בCHECKOUT יש שם מקום להכניס PROMO CODE

תכניסו שם "bigsavings" בלי המרכאות. והנה קיבלתם 15 דולר הנחה.

אז לכל מי שפיספס את ההזמנה הקבוצתית, תהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי באיזה ת'רד בפורומים של סטים שאפשר להשיג את המשחק ב45$ דרך D2D

http://www.direct2drive.com/2/9853/product/Buy-Call-of-Duty%C2%AE:-Black-Ops-Download?hph

לוחצים PREORDER

בCHECKOUT יש שם מקום להכניס PROMO CODE

תכניסו שם "bigsavings" בלי המרכאות. והנה קיבלתם 15 דולר הנחה.

אז לכל מי שפיספס את ההזמנה הקבוצתית, תהנו.

אני לא יודע אם כדאי לי בשביל 50 שקל לקבל את זה כעותק וירטואלי :/

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, איך הזומנים פועל במשחק הזה? זה כמו L4D? או שפשוט תקועים באיזה בניין והורגים את כל הזומבים?

לא הרבה ידוע בינתיים, אבל הבנתי שיהיו כמה מצבי משחק במוד הזומבים. מצב אחד שבו צריך פשוט לשרוד גלי התקפה של זומבים אחד אחרי השני. מצב אחר שבו צריך להמלט מהמפה ולהצליח בזמן מוגבל לעבור מצ'קפוינט לצ'קפוינט, ועוד מצב שבו אתה בעצם נלחם מול שחקן אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם כדאי לי בשביל 50 שקל לקבל את זה כעותק וירטואלי :/

מה אתם אומרים?

אני בעד עותק וירטואלי (לפחות מסטים). קופסה זה נחמד אולי לכמה דקות בהתחלה, אבל אחרי כמה זמן זה סתם נזרק איפשהו בחדר. לעותק דיגיטלי לעומת זאת יש הרבה יתרונות, אתה לא צריך לגבות את המשחק, אתה לא צריך לשחק עם הדיסק בכונן (ולפחד שהוא ישרט מתישהו ותצטרך להתעסק עם קראקים כשיש לך עותק חוקי) ואתה תמיד יכול להוריד אותו לכל מחשב שאתה נמצא בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...