Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 87 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי שהמכונית בשלט רחוק הולכת להיות מאוד מעצבנת, במיוחד בדומיניישן :-\

לפחות יש את הפרק של flack jacket שאמור להגן עליך מפני פיצוצים, נראה לי שהוא הולך להיות מאוד שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Predator missle הרבה יותר מעצבן, מהמכונית אפשר להתחמק ולהתחבא.

כן אבל מצד שני זה קיל סטריק של 3 הריגות. ומהפרדטור אפשר לפחות להתחבא מתחת למחסה (אם יש בסביבה כמובן...), המכונית יכולה לרדוף אחריך לכל מקום.

אבל נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה פעמים קרה לי שהייתי הריגה אחת לפני ניוק ב wasteland וטיל כזה העיף אותי לכל הרוחות? במכונית אתה יכול לירות, לקפוץ, לעלות למקומות גבוהים וכו'.

מצד שני, המכונית היא קילסטריק של 3 באמת..

מצד שלישי, יש גם את הטיל החדש של בלאק אופס, אבל

מצד רביעי הוא לא בא מלמעלה כך שאתה לא רואה הכל כמו ב ...

מצד חמישי..

נחכה ונראה.

:xyxthumbs:....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה פעמים קרה לי שהייתי הריגה אחת לפני ניוק ב wasteland וטיל כזה העיף אותי לכל הרוחות? במכונית אתה יכול לירות, לקפוץ, לעלות למקומות גבוהים וכו'.

מצד שני, המכונית היא קילסטריק של 3 באמת..

מצד שלישי, יש גם את הטיל החדש של בלאק אופס, אבל

מצד רביעי הוא לא בא מלמעלה כך שאתה לא רואה הכל כמו ב ...

מצד חמישי.. :xyxthumbs:....

תראה, כל קילסטריק מעצבן כשהוא הורס לך ניוק (או כל רצף גבוה אחר של קילסטריק), אבל זאת פעם ראשונה בסדרת קול אוף דיוטי שיש קילסטריק של שלוש הריגות שמסוגל להרוג, ועוד כמה אנשים במקביל. זה אומר שכנראה הרבה מאוד אנשים יקחו את המכונית (הפעם ממילא אין ניוק ואין הריגות של קילסטריקס שמצטרפות לקילסטירקס גבוהים יותר, אז הרבה אנשים יקחו קילסטריקס נמוכים, ולא כמו MW2 שהשחקנים הטובים העדיפו לקחת קילסטירקס גבוהים) ואז המפות עלולת להיות מלאות במכוניות האלה...

אבל אני לא דואג כי לפחות הפעם יהיו שרתים יעודיים, אז במקרה הכי גרוע פשוט יאסרו על זה בהרבה שרתים. כמו שהיה לגבי martyr ב COD4 למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fuck and their shit

נמאס לי מהחרא המשטרתי הזה.. כל משחק היום צורך פלטפורמה כאילו אנשים שרוצים להוריד ולשחק במשחק בצורה פיראטית לא יצליחו..

עכשיו.. אני אלך וייבדוק איזה חדשים יש בסטים.. T_T

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...