Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 97 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Some features of the Community become available once you have games in your account.

זה מה שזה נותן לי כשאני מנסה להוסיף אנשים...

תנסה להוריד ALIEN SWARM או לצרף אותו לליבררי שלך, זה משחק חינמי ברשת שאמור לאפשר לך את הפרינדס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, מה אתם אומרים בדבר ההגבלה של 18 שחקנים למשחק? לא הייתם רוצים לחזור לימי האקשן של קוד 4 ככשיחקנו במעל 30 שחקנים בשרת?

2 דברים צריכים להילקח בחשבון:

- יש סרברים חיצוניים, אז מה אכפת להם לאפשר לנו גם 60 שחקנים?

- בראיון עם המעצב הראשי של בלאקאופס הוא ציין שהמפות במולטיפלייר השנה הן גדולות ביחס למשחקי קוד קודמים

בא לי לבכות על ההגבלה הטיפשית הזאת, היה כל כך כיף בקוד4 :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ישנה כלום. הוא עדיין לא יהיה מסוגל להוסיף מישהו.

בטוח? טוב לא נורא.. נחכה ליום שלישי..

להמשיך להוריד או לא? זאת אומרת המשחק הזה שווה משהו או לא? כי לא שמעתי עליו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, מה אתם אומרים בדבר ההגבלה של 18 שחקנים למשחק? לא הייתם רוצים לחזור לימי האקשן של קוד 4 ככשיחקנו במעל 30 שחקנים בשרת?

- בראיון עם המעצב הראשי של בלאקאופס הוא ציין שהמפות במולטיפלייר השנה הן גדולות ביחס למשחקי קוד קודמים

בקצב המהיר של המשחק אתה לא תרגיש את ההגבלה הזאת , יהיה בסדר , אל תדאג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים. יש אמנם יתרון במשחק עם מעט שחקנים, כי אז המשחק הופך להיות קצת יותר "טקטי" בהשוואה למפה ענקית ומלאה בשחקנים שרצים לך מכל כיוון. אבל לשחק עם הרבה שחקנים זאת חוויה מאוד כיפית, והיו יכולים לפחות לאפשר לשרתים להגביל את מספר השחקנים לכמות מסוימת. אין לי מושג למה המשיכו גם הפעם להגביל ל 18. זאת הגבלה מיותרת לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TDM מתאים יותר למשחקי ישנים, המפות היו קטנות יותר, המשחקים היו מהירים יותר. ב QUAKE ו UT זה ממש לא משעמם, במשחקים חדשים אפשר למות באמצע מיאוש. משחקים כמו QUAKE ו UT עודדות תנועה, משחקים כמו SOF2 פתרו את הבעיה בזה שה ADMIN העיף כל מי שחשב ש CAMPING זה רעיון טוב, במשחקים של היום כולם יושבים ומחקים אולי מישהו יעבור לידם >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TDM מתאים יותר למשחקי ישנים, המפות היו קטנות יותר, המשחקים היו מהירים יותר. ב QUAKE ו UT זה ממש לא משעמם, במשחקים חדשים אפשר למות באמצע מיאוש. משחקים כמו QUAKE ו UT עודדות תנועה, משחקים כמו SOF2 פתרו את הבעיה בזה שה ADMIN העיף כל מי שחשב ש CAMPING זה רעיון טוב, במשחקים של היום כולם יושבים ומחקים אולי מישהו יעבור לידם >:(

אז אתה אומר שהצבא של היום הוא לא כמו הצבא של פעם גם במשחקים הא?

:-[

יש בזה משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך איזה כיף..

לא קאמפרים

לא מטוליסטים

לא בומברמנים

לא קליימוריסטים

לא צ'יטרים

long live VOTE FOR KICK

הלוואי שתהיה אופציה לשנות את ה KICK לסתירה, זה יכול להיות נחמד

"u'v got stira from the server"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...