Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 56 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

אני לא משחק הרבה SND, אבל יש מקרים שכן ויוצא לי מצב של כמעת אייס נגדם מאוד מלחיץ אותי (אולי כי יש לי לב חלש) אבל כן מה לעשות שהזמן מתקתק נגדך, הפצצה גם מתקתקת, יותר מחצי קבוצת אוייב רוצה לחסל אותך, חמישה אנשים צופים בך ומצפים שלא תאכזב, מלחיץ מאוד.

עוד דוגמא כזאת הייתה בניוקים הראשונים, אתה יושב איזה 5 דקות על סטריק של 24 עם בקושי חצי מחסנית וזה גם יכול קצת להחליץ, בטח אם הקבוצה שלך מפסידה

לי תמיד יש נאחס שאני באיזור ה23-24 קילסטרייק ונשאר לי רק 2-3 כדורים במחסנית, במצבים האלה אני תמיד מוצא את עצמי מדייק פי אלף יותר אבל :)

אנדרנלין אמיתי, זה כשרודף אחריך כלב אמסטף!

זה לחץ מטורף והאנדרלין בשמיים, מניסיון.

לא, זה פחד. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא בטוח, אבל אני חושב שאם אתה לחוץ, והדופק שלך פועל כמו אחרי ספרינט עצבני ואתה מזיע מדוייק ועצבני קוראים לזה אנדרנלין...

Adrenaline is a hormone produced by the adrenal gland in the body of many animals. When it is produced in the body it stimulates the heart-rate, dilates blood vessels and air passages, and has a number of more minor effects. Adrenaline is naturally produced in high-stress or physically exhilarating situations

האנדרנלין שלי פועל גם במשחקי MW2 כשאני רואה שאני כבר עובר את ה4000 נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"האדרנלין הוא נגזרת של חומצות האמינו טירוזין ופנילאלנין. הוא מכיל טבעת בנזן ארומטית ושלוש קבוצות הידרוקסיל (OH). הפרשתו גורמת למספר תופעות פיזיולוגיות הקשורות לתגובת הילחם או ברח - מנגנונים פיזיולגיים להתמודדות עם איום או סכנה מיידית."

xD במקום לדבר על המשחק אנחנו מדברים על אנדרנלין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gore בגדול זו אלימות גרפית, מה שלא היה ב-MW2- שם אפילו לא היה יורד דם לגופה אם אני זוכר נכון.

אם שיחקת ב-COD5, אתה לבטח זוכר איברים נכרתים, שלוליות דם ושאר ירקות שמציגים את המצב בצורה לא מצונזרת:

shot0012500.jpg

cod5gore2.png%3Fw%3D510%26h%3D345

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ב BO יש חלקי גופות למרות שניראה כאילו הורידו חלק גדול מהדם, יכול להיות שאפשר להפעיל אותו אם רוצים :nixweiss:

למרבה הצער לא יהיה GORE בבלאק אופס (לפחות במולטיפלייר). הם אמרו את זה במפורש באחד הראיונות האחרונים.

הם נתנו שם תירוץ די אידיוטי לגבי כך שזה מכביד על המנוע הגרפי או משהו כזה, אבל ברור שהסיבה האמיתית היא ש GORE

יגביל את המשחק רק למבוגרים והם מעדיפים למכור כמה שיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...