Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 52 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

הקמפיינים של COD2 ושל COD4 היו מדהימים והצליחו לרגש אותי.

אני מייחס חשיבות גדולה לאיכות של הקמפיין

+1

לא יודע מה איתכם אני קודם כל מסיים את הסינגל ורק אחרי שסיימתי אני מתחיל עם המולטי והבונוסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי אתיופי... התגעגענו אלייך... אבל אל תתחיל לדבר שטויות... אתה לא יכול לנצח משחק DEMO או CTF בעצמך, אם אתה מדבר על SND אז זה יותר הגיוני אבל עדיין

אולי זה כבר לא רלוונטי, אבל בפעמים היחידות ששיחקתי CTF דאגתי די לבד לנושא של לנצח את המשחק, בלי חברים ועזרה מיוחדת.

+1

לא יודע מה איתכם אני קודם כל מסיים את הסינגל ורק אחרי שסיימתי אני מתחיל עם המולטי והבונוסים...

+1

אהה אבל אני אהבתי את הסינגל של MW2 גם, אז אולי אני גם לא מייצג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקמפיינים של COD2 ושל COD4 היו מדהימים והצליחו לרגש אותי.

אני מייחס חשיבות גדולה לאיכות של הקמפיין

אשכרה, אתם רוצים להגיד לי שלא חירבנתם במכנסיים כשהתפוצץ הניוק ב-COD4?? לא עניין אותכם מה קרה לקפטן פרייס?

אז יש לכם לב מאבן! :cleric:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שMW2 בא ופישל גם ברמת הסינגל וגם במולטי לא אומר שהנוסחא פגומה.

אני חושב שחלקנו כבר עירפלו הכל ומשליכים את הכישלון של המולטי גם על היסנגל וזה ממש לא נכון.

כבר שכחתם את המרדפים באופנועי השלג ובסירה? את הבגידה? את הקאמבק של פרייס? החילוץ מהמבצר ע"י מסוק? הלוחמה בוושניגטון הבוערת? הטיפוס על ההר המושלג?

ל-MW2 היה סינגל מדהים שנעשה בהשקעה ניכרת.

הוא אמנם לא יותר טוב מ-MW1, אבל בטוח שהוא מבין המשחקים עם הצד העלילתי הטובים יותר.

לראיה, תגשו לעמודים הראשונים של הדיון הראשי ותיזכרו בתגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החויה של הסינגל היא כיפית ומדהימה.אבל הסיפור הרגיש כמו חירטוט גדול למדי וכאילו מישהו קודם בנה את המשימות ואז הדביק אותם בסלוטייפ ביחד.

MW הראשון היה הרבה פחות שאפתני מבחינת עלילה אבל את מה שעשה-הוא עשה בצורה מושלמת. זה לענ"ד.אני לא חולק שהסינגל של MW2 מצויין.לדעתי האישית גם המולטי מצויין.אבל הכל יחסי בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לMW2 ולWAW לפי דעתי הייתה את העלילה הכי טובה בסדרת המשחקים COD. בעוד שMOH לפי דעתי עשו עלילה דיי משעממת.. הורגים מתחבאים הורגים מתחבאים ואז קורה משהו מיוחד! רצים!

כמעט כמו Time Crysis :facepalm:

MW2 ממש ריגש אותי.. הבגידה.. אני הורדתי את הסאונדטראקס של MW2 רק בשביל לשמוע את המוסיקה שלה.. שוב ושוב ושוב ושוב ושוב.. ולהתרגש כל פעם מחדש. וWAW. איך שבסוף, עם הדגל, וזה שחשבו שהוא מת. זה שהרג את השחקן הראשי (שחכתי איך קוראים לו)

אבל זה דיון על בלאק אופס. אז כרגע זה לא הזמן לדון בכמה כל משחק ריגש אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקטע של סיומו של WAW אולי היה כדאי לכתוב בצהוב לטובת מיש לא שיחק בו.....אבל לגבי הבגידה בMW2 כמוני כמוך ;) קטע בלתי נשכח ומוזיקה לפנים.כמובן אם היינו מבינים על מה ולמה זה היה עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לMW2 ולWAW לפי דעתי הייתה את העלילה הכי טובה בסדרת המשחקים COD. בעוד שMOH לפי דעתי עשו עלילה דיי משעממת.. הורגים מתחבאים הורגים מתחבאים ואז קורה משהו מיוחד! רצים!

כמעט כמו Time Crysis :facepalm:

MW2 ממש ריגש אותי.. הבגידה.. אני הורדתי את הסאונדטראקס של MW2 רק בשביל לשמוע את המוסיקה שלה.. שוב ושוב ושוב ושוב ושוב.. ולהתרגש כל פעם מחדש. וWAW. איך שבסוף, עם הדגל, וזה שחשבו שהוא מת. זה שהרג את השחקן הראשי (שחכתי איך קוראים לו)

אבל זה דיון על בלאק אופס. אז כרגע זה לא הזמן לדון בכמה כל משחק ריגש אותך.

מצטרף לכל מילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהיה מסך מפוצל בPC זאת תהיה הפעם הראשונה שאנחנו זוכים לדבר כזה מאז אולי SERIOUS SAM.יכול להפוך תקואופ לחויה מאוד כיפית.

הבעיות: -הוא אומר שיהיה אפשר לשחק בלפחות שלב זומבים אחד ישר מההתחלה-לי נראה כאילו ה"לפחות" מתייחס לגירסת אספנים שכוללת עוד 4 מפות זומבי,מה שאומר שבפועל יהיה לאנשים הנורמלים רק שלב זומבי אחד,ו"הישר מההתחלה" מתייחס לDLC עתידיים שמההכרות שלנו עם אקטיויז'ן מן הסתם לא ישחוררו בחינם.

-אין אזכור של קו אופ מסורתי כמו בMW2. שמא יהיה רק זומבי מוד וCOMBAT TRAINING אבל לא משימות זוגיות ספציפיות עם כל הדברים המגניבים שהיו בMW2?<חיפוי אוירי,צלפים וכו'> יכול להיות שהוא שומר את זה כהפתעה,אבל המשחק עוד מעט יוצא אז לא יודע... :nixweiss:..נקווה לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...