Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 54 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חושב שזה יהיה אפשרי.. אבל מבחינת קונסולות זה היה אמור להיות מזמן כבר

יש את זה בהיילו כבר הרבה זמן, וזה אדיר

למיטב הבנתי מחברים שלי שמשחקים בXBOX כבר בMW2 היה מצב של ספליט סקרין. ככה שאם מדברים פה על חידוש אני מניח שהוא יהיה ב .

או שאולי זה היה האק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון אדיר, השאלה היא אם זה לא יפריע למשחקיות.

ייתכן מצב של יתרון לא הוגן לאחת הקבוצות בגלל התקמפרות בנקודות אסטרטגיות כאלה.

זה נשמע קצת כמו ENEMY TERRITORY, ואם זה באמת יהיה מוצלח כמו ET זה יכול להפוך את המשחק למאוד אסטרטגי ומעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי בET, הסביבה שם השפיעה על המשחק? פתיחת דלתות מבקר מסויים במפה וכדו'?

בעייתי אם ייצא מצב בDOM\SAB\DEM בו לא תוכל לבצע את המשימה כיוון שהאתר בו אתה צריך להטמין\להשתלט נמצא בשטח הפקר שנשלט מרחוק.

או שהגישות המרובות לאיזור ייחסמו ורק דרך אחת תהיה זמינה (בה כמובן יחכו כוחות שיצפו לך) כמו שהוא תיאר בכתבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי מחברים שלי שמשחקים בXBOX כבר בMW2 היה מצב של ספליט סקרין. ככה שאם מדברים פה על חידוש אני מניח שהוא יהיה ב .

או שאולי זה היה האק?

אפשר פרייבט, אבל אתה לא יכול להכנס לאונליין עם כמה אנשים באותה קונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר פרייבט, אבל אתה לא יכול להכנס לאונליין עם כמה אנשים באותה קונסולה

זה מובן.

אבל ספליט סקרין בPC גם כשהוא "רק" מקומי" במשחק כזה יכול להוסיף המון, וזה משהו שלא ראיתי שנים.

למקרים שאתה מארח חברים, ואם תהיה איכשהו אפשרות לשחק עם גיימפד זה בכלל יהיה תחליף קונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי.. אני כל כך מחכה למשחק הזה! לא כתבתי את ההודעה הזאת בשביל להספים\בשביל לקבל עוד הודעה, אלא רק בשביל שאלה שהCOUNTDOWN לא תמיד רץ להם Backround ידעו, ובדרך גם הבעתי את התרגשותי לקראת בו המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The game runs on an enhanced World at War engine (which itself was improved from 4's) at 60 frames per second on consoles. It features a streaming texture technology (also seen in Modern Warfare 2), making bigger levels possible such as "Payback" where the player controls a helicopter. Lighting effects have been improved as well.

Call of Duty: Black Ops will support 3-D imaging rendered by the engine itself. However, the required hardware for this feature will depend on the platform (except the which does not support it).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...