התחלתי שיעורי נהיגה - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלתי שיעורי נהיגה

Fighter

Recommended Posts

החלפת הילוכים זה ממש לא נורא במיוחד ברכב מודרני עם הקלאץ' רך כמו חמאה. רוב הנהגים בארץ עצלנים, אגרסיבים וחסרי תרבות נהיגה מינימלית. גיר ידני דורש יותר מעורבות בנהיגה, תכנון נסיעה ועידון בהשוואה לנהיגה על אוטומט. ככה נולדו כל הסטיגמות ידני לא נוח, ידני מיושן, ידני זה בשביל הפוזה. פשוט בורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ממליץ לך שתתעקש שרוב הנסיעה תהיה בעיר ולא מחוץ לעיר.

הרבה תלמידים מתלהבים מהנסיעה מחוץ לעיר על 90-110 קמ"ש ו,לא מבינים שזה בזבוז שיעור ורווח למורה.

אין כמו נהיגה בעיר עם עצירות החלפת הילוכים והורדתם כל מספר רגעים,תמרורים/זכות קדימה וכו'.

אל תדאג, לא נפלתי על אחד מהמורים השקרנים שמנסים להוציא ממך עוד שיעור ועוד שיעור

אני עם מורה שבזכותו השכן שלי לפני שנה עבר טסט אחרי ש3 טסטים שלו נכשלו בגלל שהמורה הרמאי הקודם שלו לא לימד אותו איך מורידים הילוכים כמו שצריך

השיעור בכביש המהיר היה כדי שאני אתנסה בלהוריד הילוכים ובעצירות ואני די למדתי שם

lev-27 אתה אומר שהיום יש רכבים עם קלאץ' רך כמו חמאה אבל זה לא רק ברכבים של העשירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהר מאוד ימאס לך מזה' date=' כשתחכה בפקק /רמזור או שתסע בעיר.

[/quote']

זו גם דעתי ודעתם של כל נהגי המוניות שאני מכיר שעבודתם היא דרך חייהם. הסיבה היחידה ששמעתי מנהגים שנסעו עם הילוכים ידניים להמשיך כך היא כי זה מוריד 10K ממחיר הרכב וכי אין להם כסף לאוטומט.

האמת אם אצטרך ידני אחרי שנה וחצי על אוטומט, אצטרך לקחת שיעורי נהיגה. פשוט שוכחים הכל אחרי הטסט אם לא נוהגים בהילוכים לאחר מכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט שוכחים הכל אחרי הטסט אם לא נוהגים בהילוכים לאחר מכן.

שטויות. אחרי הטסט שלי, ובשמונה השנים האחרונות, נהגתי כמעט אך ורק על אוטומט. פעמיים הייתי צריך לנהוג על ידני (פעם כשלאבא שלי היה חלופי מהעבודה, ופעם לפני כמה חודשים כששכרתי באיטליה). חוץ מקצת זמן שלקח לי להתרגל מחדש, לא הייתה שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...