התחלתי שיעורי נהיגה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלתי שיעורי נהיגה

Fighter

Recommended Posts

כשאני רוצה להאט אני פשוט עוזב את הגז ונותן לאוטו להאט לבד ואז מוריד הילוך ומשחרר את הקלאץ שוב ואם זה לא מספיק נעזר בדוושת הבלם

ועכשיו למישהו יש כמה טיפים איך להיות פחות לחוץ לפני טסט ?

להגיד לך תכלס? שתיתי בערך 1/3 בירה איזה חצי שעה לפני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי תקופת החסד היחידה בחייך שבה תוכל לשתות ולנהוג היא בזמן לימוד נהיגה כי אתה לא אחראי לשום דבר שתעשה.

תמיד אתה תוכל להגיד שלמדת, התבלבלת בדוושות וכדומה. הביטוח והצרות על המורה שלך. בגלל זה לקחת אוטו לטסט עולה כ-450 ש"ח כי הביטוח עולה יותר למורה כי הוא לא נוהג איתך ברכב ו"מפקיר" אותו בידי תלמיד שמעולם לא "באמת" ידע לנהוג ולמישהו אחר שהוא לא מכיר (ככה אמרו לי כמה בוחנים לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fighter אני ממליץ לך לעבור לאוטומט

תיראה ידני זה זן נכחד העולם עובר לאוטומטיות ורובוטיות

כל הענין של האפשרות לנהוג בידני לא כל כך תעזור לך אלה אם אתה מתכנן להיות איזה נהג משאית או משהו ואז גם צריך רישיון מיוחד

לי יוצא לפעמים לנהוג במסחרי ידני בעבודה וגם אחרי בערך 10 שנים שיש לי רישיון נהיגה זה סיוט

כל פקק ופניה ובארצנו הקטנה יש הרבה להחליף הילוכים זה מעצבן

וגם לעשות רוורסים כדי לצאת מחניה זה מעצבן

ידני מתאים יותר לנסיעות בלי הרבה רמזורים \פקקים\ופניות ובארץ החסכון בדלק שלו לטעמי לא משתלם יחסית לסבל

באוטומט תוכל להוציא טסט מהר יותר ואם הייתי יכול לחזור אחורה הייתי עושה אוטומט וזהו

כוסית ? מה כזה קשה להוריד/להעלות הילוך,תאמין לי שזה גורם לאנשים להיות יותר מרוכזים בנסיעה וב"תכנון נסיעה"

וגם ככה אתה מרגיש את האוטו ושולט בו, יש לי בבית 2 מכוניות קורולה ורנו קליאו עם גיר ידני

אז כן הקליאו התכבה לי איזה 20 פעמים בהתחלה עד "שמצאתי" את הקלא'ץ אבל עכשיו אני יותר נהנה לנסוע עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...