אנדרויד חדש מבית סמסונג - Samsung I9000 Galaxy S - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרויד חדש מבית סמסונג - Samsung I9000 Galaxy S

(G)

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי אחד מCLOVE לפני יומיים.

עכשיו התקשרו אלי מDHL בארץ לגבי כמה פרטים להמשך טיפול.

זה כרגע במכס וממה שרשום אצל DHL זה מוגדר כמחשב נייד.

האם זה משנה לגבי המכס אם זה מוגדר או טלפון ?

האם כל הסמרטפונים מוגדרים כמחשבים או שזה שרירותי ואולי תלוי בכתוב על אריזת המשלוח ?

יכול להיות שאחד משלם פחות ואחר משלם יותר מכס על אותו מוצר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Scorn, הGPS עובד כמו שצריך בגלקסי שלך? ראיתי לא מעט שרשורים לפיהם יש בעיה רצינית איתו.

(דוגמא לאחד: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=722476)

עוד משהו - ניסית להתקין את פרויו XXJP2 או שאתה כרגע עובד עם 2.1 שהגיע עם המכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה עובד כמו שציך, בקושחה המקורית יש לו כמה שגעונות, אחרי ששמים קושחה חדשה יותר או עושים את אחד הפיקסים השונים הכל בסדר.

ואגב, עד כמה שאני מעריך את XDA כאתר, הפורום S שם נוראי. הוא מלא בחבורת בכיינים שפותחים ת'רד להתלונן בלי סוף ברגע שה WIFI לא עובד להם כי הם שכחו להדליק את המקלט בכלל ודברים דומים.

זה, ו 3 סופר-טרולים שמנסים לשכנע את כולם שהמכשיר לא טוב כי יש לו כמה באגים עם הקושחה שבאה מהקופסה, ו "אין סיבה שהם יתעסקו בלשים קושחה חדשה, המכשיר צריך לעבוד 100% פרפקט ישר מהקופסה"

ניסיתי את XXP3 (לא 2), ולמרות שהמכשיר איתה מהיר בטירוף, זה עדיין לא מוכן לשימוש שוטף. JIT לא עובד כמו שצריך, עדיין אין בדפדפן, ובאגים פה ושם.

לא מפתיע בהתחשב שזו עדיין אלפא מוקדמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר לגודל. גם אם תזמין WAVE עם מסך של 3.3" לדוגמה או אפילו את ה X10 מיני הפצפון, הם יכתבו PDA.

לא אמרתי שיש קשר לגודל. רק אמרתי שלקרוא לו ככה - זה מוצדק.

נ.ב.

אם ה-X10 מיני היה "פצפון" הוא כבר היה אצלי. בפועל הוא בעובי של טנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אין סיבה שהם יתעסקו בלשים קושחה חדשה, המכשיר צריך לעבוד 100% פרפקט ישר מהקופסה"

תשמע אם היתה קושחה אחרת לשים ממקור רשמי הייתי שם. אבל כרגע, לפחות לי אין שום רצון להתחיל לשים קושחות צד שלישי שאלוהים יודע מי עבר עליהם לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר הגיע והמכס גבו ממני רק מע"מ. :D

סך הכל יצא משהו כמו 2867 שקל בDHL עד הבית עם טיפול שלהם מול המכס.

הזמנתי ביום שישי אז אפשר לומר שזה הגיע תוך שלושה ימים.

המטען לחשמל לא מתאים לארץ :bash: אבל אפשר להטעין עם הכבל בנתיים :smile1:.

אני מטעין אותו ושם עליו כמה משחקים ואז הולך לחנות אחת ברמת גן שיש שם מדביק מדבקות סדרתי כדי להגן על המסך שאני יוכל לנקות טביעות אצבע בחופשיות עם כל בד.

/0\/0\/0\/0\/0\/0\/0\/0\/0\/0\/0\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה עובד כמו שציך, בקושחה המקורית יש לו כמה שגעונות, אחרי ששמים קושחה חדשה יותר או עושים את אחד הפיקסים השונים הכל בסדר.

ואגב, עד כמה שאני מעריך את XDA כאתר, הפורום S שם נוראי. הוא מלא בחבורת בכיינים שפותחים ת'רד להתלונן בלי סוף ברגע שה WIFI לא עובד להם כי הם שכחו להדליק את המקלט בכלל ודברים דומים.

זה, ו 3 סופר-טרולים שמנסים לשכנע את כולם שהמכשיר לא טוב כי יש לו כמה באגים עם הקושחה שבאה מהקופסה, ו "אין סיבה שהם יתעסקו בלשים קושחה חדשה, המכשיר צריך לעבוד 100% פרפקט ישר מהקופסה"

בסקר שצירפתי אליו לינק שליש מתוך 400 אנשי בחרו באפשרות "הGPS עובד ממש רע", הבנתי גם שזה אקראי לחלוטין וחלק מהמכשירים עובדים מצוין מהקופסה.

איזו קושחה מותקנת אצלך כרגע במכשיר ואילו פיקסים ביצעת?

(אגב, תודה על התשובות :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...