אנדרויד חדש מבית סמסונג - Samsung I9000 Galaxy S - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרויד חדש מבית סמסונג - Samsung I9000 Galaxy S

(G)

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה כבר אנשים משתמשים בספיקר היום...אני האמת לא יכול לדבר בספיקר כי אני לא אוהב שאחרים שומעים על מה אני מדבר, או שצועקים לך בלטלפון וזה גם ככה צורם באוזן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה כבר אנשים משתמשים בספיקר היום...אני האמת לא יכול לדבר בספיקר כי אני לא אוהב שאחרים שומעים על מה אני מדבר, או שצועקים לך בלטלפון וזה גם ככה צורם באוזן...

ביצעת סקר מקיף ? ספיקר חלש יכול להניא המון אנשים מקניית המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילי ספיקר זה נורא חשוב, אני משתדל לדבר כמה שיותר עם ספיקר מאשר להצמיד את האוזן למכשיר.

אך לפי דעתי זה לא ימנע ממני לרכוש אותו.

(אולי ניתן להכנס להגדרות יצרן ולהגביר את העוצמה כמו בג'ט, אומניה 2, פיקסון12 וכו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי GSMARENA, הגלאקסי S, הינו האנדרויד הכי טוב/מהיר בשוק היום.

ללא ספק.

עכשיו הקונים צריכים לעשות חשבון אם הם רוצים להוסיף בערך 300 דולר בינו לבין הנקסוס/דיזייר על הבדלים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאיפה אתה יודע כמה הוא יעלה?

המכשיר עדיין לא יצא לשוק אז בלי תגובות מיותרות.

---

הנקסוס, דיזייר וכו... מחירם נע באזור ה-530$ ואפילו מגיעים ל-600$ ויותר.

הגלקסי S בהשקתו אולי יהיה קצת יותר(שאני בספק) אך מחירו ירד לאחר זמן מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק.

עכשיו הקונים צריכים לעשות חשבון אם הם רוצים להוסיף בערך 300 דולר בינו לבין הנקסוס/דיזייר על הבדלים קטנים.

מחיר משוער "about 600 euro", אם תוריד מזה 300 דולר זה יהיה מחיר הנקסוס או הדזייר? לא הגזמנו. 8)

המכשיר יעלה כמותם +-.

איזור ה 900$?

ואיפה אתה ראית מחיר כזה? התבלבלת, 600EURO :Price group שזה בערך 740$ ומחירו ירד למתחת ה-700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקסוס= 529 דולר בדיוק ישירות מגוגל, ומחנויות יש גם בקצת פחות. ממש לא 600, מעולם לא היה 600.

דיזייר זה סיפור אחר.

הניחוש שלי הוא שהסאמסונג הנ"ל יעלה ~ 700 דולר. אז לא הפרש של 300, אבל 200 או כמעט.

התרגלתי לעשות בערך כפול 1.5 בין דולר לאירו, אבל עכשיו שהאירו התרסק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...