אנדרויד חדש מבית סמסונג - Samsung I9000 Galaxy S - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרויד חדש מבית סמסונג - Samsung I9000 Galaxy S

(G)

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חייב לציין עוד משהו בהקשר של הסאמסונג הזה מבחינת איכות החומרים, משום מה סאנסונג בחרו שוב בפלסטיק מבריק לפאנל האחורי מה שמבטיח סיוט מבחינת טביעות אצבע, ושריטות, כשיש היום חומרים מתקדמים בהרבה כמו ציפויי סיליקון שכבר ניתן למצוא במגוון מכשירים ב- ועוד. מן הסתם לא משהו לפסול מכשיר בגללו אבל סתם נקודה למחשבה למכשיר שאמור להיות ספינת דגל.

מה שהיה ב HD1 מבית , כיסוי הסוללה מצופה סיליקון,שהוא דיי גדול, ומונע החלקה, אבל בתחתית פלסטיק חלק, שנשרט אצלי דיי הרבה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא יצא לי לגעת במכשיר לכן אין לי מושג מה ואיך.

אבל, כל מכשיר שהיה לי אי פעם ולא משנה ממה הוא עשוי, שריטה לא תמצאו.

---

יש אנשים שיודעים לשמור ויש כאלה שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

חייב לציין עוד משהו בהקשר של הסאמסונג הזה מבחינת איכות החומרים, משום מה סאנסונג בחרו שוב בפלסטיק מבריק לפאנל האחורי מה שמבטיח סיוט מבחינת טביעות אצבע, ושריטות, כשיש היום חומרים מתקדמים בהרבה כמו ציפויי סיליקון שכבר ניתן למצוא במגוון מכשירים ב- ועוד. מן הסתם לא משהו לפסול מכשיר בגללו אבל סתם נקודה למחשבה למכשיר שאמור להיות ספינת דגל.

הפאנל האחורי עשוי פלסטיק מכוסה טפלון, וכן, הוא מגנט לטביעות אצבע. לשריטות לא.

הפלסטיק לא מרגיש זול ולא חורק או משהו שלוחצים על המכשיר וכו'.

בנוסף, יש בזה גם יתרון- כל נפילה שלא תהיה, אם המכשיר נופל על הגב, אני יכול לחתום לך שהוא יוצא מזה ללא פגע או עם שריטה על גב המכשיר בלבד. הפלסטיק מעט גמיש, והוא בולם זעזועים מעולה.

לגבי למה סאמסונג בחרו בפלסטיק, אני מניח שעלויות יצור. דחפו את החומרה הכי חזקה לשוק לאחד המכשירים הדקיקים ביותר בשוק ותקעו בו כל פיצ'ר שקיים, אז היו צריכים לחסוך קצת איפושוהו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבאס טילים.

זה מתבטא בעוד משהו חוץ מבדיקות מעבדה?

כאילו יש איזה משחק שעובד על גאלאקסי S ולא עובד על הדיזייר?

Sandstorm: Modern combat

N.O.V.A

ואפשר לראות את ההבדל גם ב ASPHALT 5 שרץ מקרטע מאוד על הנקסוס/דיזייר וחלק כמו חמאה על הגלאקסי.

אני לא ממש מבין מה כל העולם ואחותו עושים סיפור מהפלאש למצלמה, נראה לי שאני אעלה דוגמה לוידאו שצילמתי בלילה ברחוב שיראו את התוצאות.

האפקטיביות של LED נמוגה באוויר אחרי 2-3 מטר, הוא טוב לצילום אובייקטים מקרוב, לא לצילום סביבה (כמו לדוגמה אנשים שעומדים באמצע מקום כלשהו בחושך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות אכפת לי הצילום, אבל הw960i שלי מתפקד יותר כפנס מאשר פלאפון ואני מאוד יתגעגע לזה...

המסך עצמו יכול לשמש כפנס.

אני די בטוח שקיימת בדיוק בשביל זה, שמאירה את המסך באור לבן מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...