אנדרויד חדש מבית סמסונג - Samsung I9000 Galaxy S - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרויד חדש מבית סמסונג - Samsung I9000 Galaxy S

(G)

Recommended Posts

לפעמים אני חושב שעדיף להוסיף 700 שקל...אמנם זה דיי הרבה \=

שמתי לב שיש במכשירים האלו בעיות לפעמים במסך משהו שנקרא טבעת ניוטון, ניפוח / כניסה של אוויר או חומר כלשהו אל מתחת לזכוכית שגורמת לכיעור המכשיר ולאי הגבה מצד המכשיר...זה מה שקרה לי ולעוד הרבה ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מתכוון לקנות מניופאן (אין לי כוח לשבור את הראש אם עוד פעם יקרה לי הקטע של השמנוניות מתחת למסך המגע),

אפשר לבדוק את המכשיר באותו מקום אצלם כן?

אגב אני לא בטוח אם אפשרי לראות את הכתם הורוד כבר במצלמה בטלפון, אולי זה רק כשאתה מעביר למחשב אתה רואה את זה, תבדוק את זה ליתר בטחון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אני לא מדבר על הקטע הורוד בצילום, אלא על זה שמתחת למסך המגע לפעמים מופיע כתם שמן פיזי כלשהו מוזר שגורם למגע של המסך להשתגע, כמו שקרה אצלי ב HD הרגיל, וכרגע הוא לא מגיב בכלל למזלי אני יכול עדיין להתחבר דרכו לאינטרנט כמודם (הגדרת DEFAULT).

לא בא לי על הכאב ראש הזה ...שוב פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שעוד הרבה זמן..בגלל זה אני לא מפתח ציפיות, HD2 מלכתחילה עלה זול יותר מאשר ה HD1 שיצא, אז הוא עלה 6999 בלבד. :P

ועכשיו שניהם עולים אותו המחיר, כמובן שה HD2 הרבה יותר עדיף מכל בחינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזתומרת?

זה אותו המכשיר בדיוק האמת, רק מעבד חזק יותר ומסך גדול יותר, התוכנה היא אותו הדבר והממשק כמובן.

מכשיר פשוט משודרג הרבה יותר מעבר ל HD1, כששיחקתי איתו הבנתי איזה הבדלים ענקיים התפתחו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה לזה אתה מתכוון אז כמובן אני מודע לכך, כשקניתי את המכשיר אף אחד כמעט לא ידע שיש וינדוס שרץ על טלפונים, ואנשים הסתכלו בשוק על המכשיר הזה.

כמובן שעד היום אף אחד לא ממש מכיר את המכשיר הזה והבן אדם היחיד שיצא לי לראות שמחזיק באחד כזה היתה תיירת רוסיה באוטובוס. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לפי GSMARENA, הגלאקסי S, הינו האנדרויד הכי טוב/מהיר בשוק היום.

The Samsung I9000 Galaxy S is in the elite club of mobile phones that shoot 720p video

So, while Samsung I9000 Galaxy S is coming to the market a bit late it hasn't been wasting its time. It certainly is the best Android package we've seen so far - a hearty Samsung welcome to all upgraders. We're not sure about Android newcomers, but anyone looking for the ultimate performance has almost no alternatives but the Galaxy S

http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-review-478.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...