win98 boot - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

win98 boot

elad-k1

Recommended Posts

שלום,

אני צריךלהתקין את וינדוס 98 יש לי את הדיסק המקורי!

עכשיו פירמטתי דרך הדיסק של אקס פי שעולה מהבוט ואחרי זה כיבתי ודלקתי ושמתי את הדיסק של 98 עכשיו איך מתקין ?אני מגיע למצב שהוא אומר לי שאני צריך דיסק boot ואין לי את התקליטון וגם לא floppy יש לי רק סידי רום,מה עושים במצב כזה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל מזה שתסביר את המשפט הזה:

ואין לי את התקליטון וגם לא floppy יש לי רק סידי רום

"תקליטון" ו"floppy" זה אותו הדבר - מילה עברית ומילה אנגלית...

וכמו שאמרו מעלי - עושים BOOT מהCD של הWIN98 (אם צריך, משנים את הBOOT PRIORITY בביוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאמרתי תקליטון התכוונתי לדיסקט שאין לי וגם לא את הכונן!

ועכשיו מז"א בוט מהדיסק?

שינתי בביוס שיעלה מהדיסק ואז יש תשאל שיפעל מהארד דיסק או מהסידי אני עושה מהסידי ואז אני לוחץ על מספר 1 של ההתקנה ואז אני עושה סט אפ ואז הוא אומר לי לעשות משהו כמו fix בדיקה כזאת ואחרי זה הוא מגיע למצב שאומר שצריך דיסק בוט משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אני לא מציח להבין,אני אנסה להסביר שוב!

הדלקתי את המחשב והוא לא עולה הכנסתי דיסק של 98 התקנתי שוב על ההתקנה עלה הוינדוס אבל עשה בעיות!

אח"כ הכנסתי דיסק של אקספי שהוא בוט עשיתי פורמט לכונן כיבתי את המחשב ושמתי את הדיסק של 98 ואז עשיתי בוט מהסידי הגעתי לאופציות שיקרא או מהארד דיסק או מהסידי עשיתי מהסידי ואז הגעתי ל4 אופציות 1 התקנה אקסטנד 2 לוקל3 עם הסידי והרביעי אני לא זוכר אז עם הגעתי למצב כזה זהוא אומר שהדיסק של ה98 הוא עם בוט?ולא צריך תקלטון איתחול בשביל ההתקנה?ואם כן איך אני ממשיך משמה?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..התקנתי בסוף את אקספי הוא עובד..עכשיו איך אני מתקין עליו את 98 ?שאני מפעיל אותו מהמחשב שלי הוא אומר ללי צריך להכנס לדוס שאני משנה בא לשנות בביוס הוא ללא נותן לי סידי שם!

אז איזה אפשריות יש לי להתקין את ה98?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,בקיצור ולעניין מחקתי את האקס פי עכשיו אני רוצה להתקין 98!

השגתי תקליטון איתחול ויש ללי את הדיסק של 98 אבל זה רץ לי ההתקנה מה השלבים שאני עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...