Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 250 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אני ועוד שני חברים מחפשים חבר צוות רביעי שיוכל לשחק איתנו קבוע. שלושתנו בגילאי 18~19, אנשים משעשעים למדי. אנחנו משחקים אקסקלוסיבית בשרתי HC, משחקים ביחד כמעט כל יום, יש לנו שרת TS פרטי. צריך מישהו שלא יקח יותר מדי את המשחק ברצינות אבל שידע לשחק בתור חבר לצוות ולא לרוץ לבד. אנחנו גם מתכננים להשתתף בטורניר של VGAMES.

אז קדימה תשלחו הודעה פרטית ונדבר על זה. D=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://cgi.ebay.com/Battlefield-Bad-Company-2-CD-Key-PC-/320532313519?cmd=ViewItem&pt=Video_Games_Games&hash=item4aa136f5af

אגב איזה כייף זה להיות עם חבילת גיימר! אשכרה אפשר לשחק יותר מ15 דק! :lol:

אמרת את זה בצחוק או ברצינות?

יש עדיין ניתוקים עם גיימר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובתו של DICE_Pirelli, אחד ממעצבי השלבים ב BC2, להצעה שלי להגדיר מיקומים המשתנים רנדומלית של ה M-Coms במפות Rush.

Interresting and idea, but my initial thoughts are that the crate placements are carefully tested over many playtests and I can imagine that random locations would increase the risks of gamestopping events or bugs not foreseen by QA testing.

Even if we had 3 or 4 pre localised alternative locations, I know that the load on QA testing would increase dramatically and the requirements from testing would be at the same level or even higher than that of testing brand new maps if random.

In my oppinion, I think the time would be better spent on testing new maps that also would bring much more variety in the entire experience. Personally, seeing the risk involved, I doubt that what random mcom station placements would offer significant experience change and value enough for the player for us to pursue this idea.

/Pirelli

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?... יש לך מס' מבנים בכל בסיס. זו ממש לא בעיה, זה שה Q.Aטיסטיים והתכנתנים של DICE שווים לתחת, לא אומר שזה לא אפשרי.

התגובה שלו היתה די צפויה, לפחות אפשר להבין (ולקוות) מהתגובה שלו שאנו צפויים לראות מפות נוספות למשחק בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון מגניב, אבל כמו שהוא רשם זה מצריך שינוי של כל המפה בערך...

אני גם חושב שהרעיון של הוספת מפות חדשות (לא סוגי משחק למפות) זה יותר הכרחי ויוסיף יותר.

ד"א מה עם הפא'ץ המחורבן הזה כבר...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ, לא קל לחשוב על באג חדש ומעצבן. אבל קריסת השרתים מיצתה את עצמה, הייתי מצפה מהם אחרי כשלושה חודשים להפסיק לשחק שש-בש ואשכרה לתקן את זה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...