Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 245 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אתם ממש צודקים, שילמנו 160-230 שקל על המשחק,מותר לנו לשחק במה שבאלנו, ואגו מניאק אתה באמת מניאק חחח באותו זמן שהרגת אותי 8 פעמים זה כי דיברתי בפלאפון, אבל שמעתי את נייק אומר שתעשו את זה עליי, אבל אמרתי5 הריגות לא נורא אז נתתמ לכם. אגב למה אתה לא בא לטים ספיק? ועוד משהו כשאני מקלל בטים ספיק כשהורגים אותי עם 94 זה לא בגלל שהוא חזק...בגלל שמאז העדכון האחרון מלא אנשים התחילו לשחק איתו. אגב יש משהו חדש לגבי הm16? מתי מחזירים אותו לכמו שהוא היה. ישלי איתו :silly:8 כוכבי זהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

EA\DICE כל פעם משנה ,אין להם דעה .

אין מה לעשות ככה זה שיש מבחר של רובים ,יש יותר חלשים יותר חזקים יותר עדפה לזה ולזה.

למה שלא תנסה את M416 ? הוא מעולה לטווח קרוב -בנוני, ומרחוק ממש לירות לאט וצרורות. לדעתי הוא יותר עדיף מ-AN94

בגלל המיהרות שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

אני מסכים ,חוץ בזמנו לשחק במטול -זאת רק דעה ,אני לא כופה על אחרים ולא קורא להם נוב כל שנייה, זה רק בגלל סוג המשחק של הישראלים, אבל בתקופה האחרונה זה ירד מאוד [כנראה ירד ההתלהבות של זה] .

ההוא שהגיב לך על הודעה הוא בובה על חוטים.

אבל תכונה "חמודה" להידבק לחבר גם בשעת ש-ק-ר, באמת עצוב - לחשוב גם שאסור להגיב להם [ולקחת את זה באופן אישי ]-ממש "גאווה ישראלית" . 1273735341.jpg

מילים כדורבנות !

בנושא אחר - אני יכול לדווח ב-100% שהבעיה בניתוקים מהשרת הם בגלל ניתו גרוע של בזב"ל - היום חיברו אותי לחבילת והפלא ופלא - הכול טס, אין ניתוקים, פינגים נמוכים - כמו שהמשחק אמור להיות מלכתחילה.

סוף סוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב לחשוב שמה שיש היום בארץ נקרא : מהיר , פשוט ביזיון !

הנציגה בפירוש אמרה לי : "אם אתה רוצה תקשורת למשחקים זה עולה כסף" > אמרתי לה שאני התחברתי לאינטרנט ללא הגבלות מצידם, אף אחד לא אמר שאתה יכול לגלוש אבל לא לשחק...חוצפה שאין כדוגמתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שטוען שהוא מנסה להרגיע ולא רוצה לדבר על זה אתה עושה הפוך ממה שאתה אומר.

אני לא תפסתי שום צד בטיעוני הויכוח עצמו (הנה אם עדיין לא הבנת, העמדה שלי: תשמש במה שבא לך ותתלונן על מה ומי שבא לך, רק שיש דרך לכל דבר), אבל בכל מה שמסביב לויכוח/דיון ובדרך התנהלותו בהחלט עושה רושם שגם לך לא חסר מן האחד בפה ואחד בלב וגם לך לא יזיק שיפור בדרך ארץ, נימוסין והליכות.

יכול להיות שאתה צודק, יכול להיות ש"חבר שלי" צודק. מה שלא צודק זו הצורה שבה הדיון הזה מתנהל.

בוא תהיה בוגר ממני ואל תגיב להודעה הזו. אל תיגרר אחריי ותראה שאתה יכול לעמוד במילה שלך ולעזור לנושא הזה להירגע ולהיפסק.

(אחרת אני אצטרך לעשות את זה ולא בא לי להיות בוגר :silly:)

הערכה (לא זוכר איפה ראיתי): R12 ביום רביעי ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'nucleo '

אני לא אגיב על הדברים [אך לא מבין מה החברה כאן מפחדים מכמה הפספוסים ,בא להם גם לתת דעה, אבל מחליטים שלא ורק להסכים לדבריי], אך מדוע הגמל אינו רואה את הדבשת של עצמו.

אתה התחלת לעקוץ ...אחרי שהיה שקט.

"במקום זה אנשים לקחו את זה לעמודים שלמים בפורומים וירידות לרמה אישית (ואני לא מדבר רק על הפורום הזה)

אני לא יודע אם זה יותר מצחיק או עצוב

מבחינתי כולכם טרולים "

אז תיהיה בשקט ויהיה טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוד חדש לקונסולות:

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/05/12/battlefield-bad-company-2-brings-onslaught-as-bfbc2-reaches-5-million.aspx?CommentPosted=true#commentmessage

אני רק לא מבין למה אין במחשב. זה ממש אידיוטי ולא הוגן.

The new game mode puts you and up to three friends against the enemy on Valparaiso, Atacama Desert, Isla Inocentes and Nelson Bay – redesigned with new lighting, time of day, added vehicles and other effects. Each map has a dedicated gameplay focus, requiring different levels of teamwork in order to complete the objectives against an onslaught of enemy . Vehicle warfare comes to the forefront in Atacama Desert while Nelson Bay focuses squarely on infantry assault. Players can compete in squads and check individual progress via the dedicated Onslaught leaderboards.

נשמע מעניין אבל בנתיים זה רק לקונסולות, ואם זה יצא למחשב גם וזה יעלה כסף נראה לי שזה די ביזבוז לעכשיו, אני בספק אם רמת הרכבים והאפקטים שיוספו שם באמת יהיו משמעותיים, וגם כרגע אין מספיק אינפורמציה על המוד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה באמת מאמין לעצמך? וואו..

mike מגיב, ג'וני מגיב, ואז אני מגיב ואני הגבתי "אחרי" שהיה שקט? :lol:

ואתה לוקח משפט ציני ובלתי רציני בעליל ( ;D לא מרמז על זה?) ועושה ממנו טיעון כנגדי? :lol:

וואו..

טוב מעכשיו אני אהיה בשקט כי ביקשת כל כך יפה וכנראה שממך זה באמת לא יגיע

vpzu5z.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר איך הגעתי לבחור הזה אבל אני היחיד שחושב שיש שם דברים ממש מוזרים?

לא שהוא צ'יטר או משהו, פשוט... מוזר (:

משחק בריקון עם ה VSS Snaiperskaya Special כמעט בבלעדיות

הרג איתו 800+ אנשים אבל ירה בו 33,500 פעמים?!?

אני גרוע אבל לא חושב שהייתי מגיע לכזה יחס יריות/הריגות עם איזשהו רובה בקלאס הזה. (אחד לארבעים בערך).

אבל זה ואחרים זה בקטנה

מה שתפס לי את העין זה:

יחס נצחונות בהתקפה 31.14 שזה... wtf?!?

יחס נצחונות בהגנה 0.06 שזה...wtf?!?!?

איך הוא משחק?

*שכחתי לינק (:

http://bfbcs.com/stats_pc/sucr4m

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...