Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 251 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

למה אתם כ"כ מצפים לפאטץ' הזה? כמה שיותר הוא מתעקב ככה תקבלו אותו יותר בשל ועם פחות שגיאות כתיב

טעות.

תמיד יהיה ותמיד יהיו באגים.

עדיף לשחרר פאץ' כל איזה שבועיים וככה עולים על בעיות ובאגים יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא במקרה של DICE.

חודש ימים שיחקנו בבטא, עלינו על באגים ודיווחנו. ואז מה? שוחררה הגרסה הרשמית עם אותם באגים ;D

ככה שבמקרה של DICE ככל שעובר הזמן, הם לא באמת עושים הרבה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות.

תמיד יהיה ותמיד יהיו באגים.

עדיף לשחרר פאץ' כל איזה שבועיים וככה עולים על בעיות ובאגים יותר מהר.

אנשים, אתם מודעים לכך שלפחות רבע מהבאגים במשחק נובעים משגיאות כתיב בקוד?

אם הם ימשיכו להוציא פאטצ'ים ככה המשחק יהיה מבוגבג פי כמה ממה שהוא עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אתם מודעים לכך שלפחות רבע מהבאגים במשחק נובעים משגיאות כתיב בקוד?

אם הם ימשיכו להוציא פאטצ'ים ככה המשחק יהיה מבוגבג פי כמה ממה שהוא עכשיו

תמיד חשבתי שאם יש שגיאות כתיב אז זה פשוט לא מתקפמל אבל כנראה שאני טועה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיתם למה הVOICE CHAT עובד רק בין חברי הSQUAD למרות שיש גם צ'אט קבוצתי?

זה כי במקום לכתוב RECEIVEהם כתבו RECIVE(מתוך דיונים בדפים החשוכים של הפורומים של EA)

אז אפשר להניח שDICE מורכבת או מילדים בני 12-15 שעברו קורס תכנות ואנגלית מומרצים, או שיש להם יותר מידי חופשים והם עובדים עם האנגאובר כבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

יש לי בענה ברגע שהמתקנתי את המישחק על מערכת WIN7 , אני רק ניכנס לתפריט הראשי , אבל אין לי שום תגובה עם העכבר ברגע שאני רוצה לסמן לדוגמא מישחק חדש או SETUP , רק כשאני משנה בקובץ שנמצא במיסמכים שלי , לדייריקס 9 זה עובד 10 , מה הבעיה?

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזה שרת?

מדובר בשרת צרפתי אם אני לא טועה Teams68 , המצחיק הוא ששיחקתי עם החברים שלי שתמיד אנחנו משחקים קבוע ביחד ויש לנו סימון של קלאן , בד"כ מעיפים אותנו כי אנחנו גורמים לחוסר איזון בשרת , פעם אחת אפילו העיפו את כולנו .

בשרת הנ"ל שיחקנו בתור Attacker הקבוצה שלנו הייתה די גרועה כולם התקמפרו ואנחנו "התאבדנו" לתוך ה-mcom תוך שאנחנו מאגפים מאחור חוטפים המון אש של CG , כמה פעמים הפעלנו את ה Mcom והרגו אותנו וכמובן הם ניטרלו כי הקבוצה שלנו הייתה מאחור , לכן רוב הזמן היה לנו k/d די חרא לי היה אפילו מאזן שלילי .

אבל בתור DEF אנחנו משחקים בצורה שונה , אנחנו יודעים לאגף במקומות שבד"כ לא חושבים שנגיע ורוב הפעמים אנחנו "מפתיעים" את הקבוצה היריבה מאחור , אני זוכר שלפני שהועפתי מהשרת הרגתי כמה פעמים איזה סנייפר שלמרות שהmotion קלט אותי כמה פעמים אף אחד לא בא לקראתי , ובסופו של דבר לפי ה"צעקות" של הקבוצה היריבה הצלחתי לאתר אותם והרגתי את הקבוצה היריבה שכנראה כהתקמפרו להם באותו מקום במשך כמה זמן .

בכל מקרה תמנעו לבקר בסרבר הנ"ל כנראה מדובר בילדים "בכיינים" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בבקשה אל תכתוב בפורום HWzone.co.il ש"העיפו אותי מהשרת"

זה נשמע כאילו אנחנו העפנו אותך ושאתה "יוצא" עלינו

אנחנו לא מעיפים אנשים על צ'יטינג, אנחנו משארים את זה ל PB :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כמו שחשבתי המוקד תמיכה של בינלאומי הוא לא יותר ממוקד שיווקי.

אחרי שהם חזרו אלי היום לוודא אם היו לי בסופ"ש ניתוקים, ואמרתי כמובן שלא, הם אמרו שאין להם יותר מדי מה לעשות ואם אני רוצה אני יכול להצטרף לגיימר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...