Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 255 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אוקיי אז ככה,יש לי 3 בעיות בBFBC2.. אשמח אם מישהו יכול לעזור לי לפתור אותן.

קודם אני חייב לציין שיש לי + בין לאומי עם חבילת ופתחתי פורטים.

רוב הזמן לוקח המון זמן לעשות UPDATING UR STATS (דקה ככה)ואז אני רואה שאני רמה 1,ואז בדרך כלל אחרי 5 דקות זה יוצא לי מהמשחק ואומר שיש בעיה עם הרשת (זה לא תמיד ככה..)

אוקיי הנה תמונה של הבעיה שאומר לי אחרי שיוצא מהחדר:

dahlyfojmd2z.bmp

רוב הזמן לא מוצא סרברים

אחרי נגיד חצי שעה או שעה,המחשב עושה רעש ארררררר

ררררררררררררררררררררררר חזק כזה וכל המחשב נתקע.. ואני צריך לכבות ולהדליק אותו דרך הכפתור של המחשב עצמו(זה קורה רק בBFBC2 והמחשב שלי מריץ את המשחק בקלות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי מסומן רק

Empty X

Passowrd X

Full X

ותוסיף אותי לחברים שלך!

כנראה בגלל זה לא מצאת את השרת

תבטל את כל הפילטרים חוץ מRANKED וPASSWORD

ואתה תמצא אותו.

אוקיי אז ככה,יש לי 3 בעיות בBFBC2.. אשמח אם מישהו יכול לעזור לי לפתור אותן.

קודם אני חייב לציין שיש לי + בין לאומי עם חבילת ופתחתי פורטים.

רוב הזמן לוקח המון זמן לעשות UPDATING UR STATS (דקה ככה)ואז אני רואה שאני רמה 1,ואז בדרך כלל אחרי 5 דקות זה יוצא לי מהמשחק ואומר שיש בעיה עם הרשת (זה לא תמיד ככה..)

אוקיי הנה תמונה של הבעיה שאומר לי אחרי שיוצא מהחדר:

dahlyfojmd2z.bmp

רוב הזמן לא מוצא סרברים

אחרי נגיד חצי שעה או שעה,המחשב עושה רעש ארררררר

ררררררררררררררררררררררר חזק כזה וכל המחשב נתקע.. ואני צריך לכבות ולהדליק אותו דרך הכפתור של המחשב עצמו(זה קורה רק בBFBC2 והמחשב שלי מריץ את המשחק בקלות)

לא יודע לגבי העידכון STATS אבל בקשר לבעיית הקפיאה של המחשב בזמן הרצת המשחק, גם לי היה דבר כזה, לא זכור לי אבל רעש חזק ומוזר.

הייתי מריץ את המשחק אחרי נניח 15-20 דקות בום כל המחשב קופא, הפריים נשאר על אותו פריים במשחק לא זז, הסאונד גם כן נתקע ורק ריסט היה עוזר.

שום משחק אחר לא היה נתקע חוץ מהמשחק הזה, הרצתי תוכנות לבדיקת חומרה אבל לא היה שום תקלה בסוף עשיתי פורמט למחשב וזה הסתדר, חשוב מאוד לציין שבפורמט הראשון שעשיתי הווינדוס שלי נמצא כלא חוקי על פי הכלי הזה של אבל בסוף הצלחתי להסתדר אז יש מצב שיש לך ווידוס שמזוהה כלא חוקי?

ד"א פעם הבאה שים בבקשה לינק\תמונה ממוזערת ולא תמונה בגודל מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה בגלל זה לא מצאת את השרת

תבטל את כל הפילטרים חוץ מRANKED וPASSWORD

ואתה תמצא אותו.

לא יודע לגבי העידכון STATS אבל בקשר לבעיית הקפיאה של המחשב בזמן הרצת המשחק, גם לי היה דבר כזה, לא זכור לי אבל רעש חזק ומוזר.

הייתי מריץ את המשחק אחרי נניח 15-20 דקות בום כל המחשב קופא, הפריים נשאר על אותו פריים במשחק לא זז, הסאונד גם כן נתקע ורק ריסט היה עוזר.

שום משחק אחר לא היה נתקע חוץ מהמשחק הזה, הרצתי תוכנות לבדיקת חומרה אבל לא היה שום תקלה בסוף עשיתי פורמט למחשב וזה הסתדר, חשוב מאוד לציין שבפורמט הראשון שעשיתי הווינדוס שלי נמצא כלא חוקי על פי הכלי הזה של אבל בסוף הצלחתי להסתדר אז יש מצב שיש לך ווידוס שמזוהה כלא חוקי?

ד"א פעם הבאה שים בבקשה לינק\תמונה ממוזערת ולא תמונה בגודל מלא.

אוקיי פעם הבאה אני יביא ממוזערת.. ובדיוק בעיה כזאת יש לי. אתה אומר שהדרך היחידה זה לפרמט? אין שום דרך אחרת? ואני יבדוק בנוגע לווינדוס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה קשה אם המסך שלך שחור ורשום לך you did not pass the genuine test

אז יש לך פרוץ.

אני מניח שזאת הבעיה, יש כאלה שאומרים שזה בעיה בכרטיס קול.

אני עשיתי את הניסוי שלי, הרצתי מלא תוכנות אני יכול להביא לך לינק שרשמתי ואף אחד לא ענה לי ורשמתי שם במה השתמשתי לבדיקות.

אחרי הפירמוט הראשון, לא עברתי את המבחן המקוריות של ובפירמוט השני ביטלתי את הבדיקה ומאז אני משחק חופשי. בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות לגבי הפטאץ':

הוא כבר היה מוכן אתמול ואז גילו שהוא גורם להתרסקויות של המשחק ולכן הוא שוב מעוכב...

גירסת השרתים כבר הגיעה לספירה של R16 :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות לגבי הפטאץ':

הוא כבר היה מוכן אתמול ואז גילו שהוא גורם להתרסקויות של המשחק ולכן הוא שוב מעוכב...

גירסת השרתים כבר הגיעה לספירה של R16 :lol: :lol: :lol:

צריך לשלוח עליהם F16 ולסדר הכל בפיצוץ של פאץ' :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות לגבי הפטאץ':

מאוד לא אופייני ל DICE. בד"כ הם תמיד דואגים לשחרר פאץ' עם לפחות קריסה אחת. אני חושד שהם זוממים שם משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד לא אופייני ל DICE. בד"כ הם תמיד דואגים לשחרר פאץ' עם לפחות קריסה אחת. אני חושד שהם זוממים שם משהו..

אז זהו שכנראה שהיה יותר מקריסה אחת ולכן הם מתקנים את הפטאץ' , הם רוצים לוודא שתהיה רק קריסה אחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג שקיבלתי

הייתי השחקן הכי טוב, אבל קיבלתי רק את הפין של "חלק מSQUAD הכי טוב"[br]פורסם בתאריך: 18.05.2010 בשעה 18:23:29

WTF???

בסקרין הוא מופיעה ובמשחק לא!!!!

:o

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...