Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 249 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

לכל בעלי ראדונים מסדרה 5xxx ועדיין חווים זמני טעינה ארוכים עם BC2 לאחר שהתקינו את Catalyst 10.4 - יש לאפשר את ה Catalyst A.I בדרייבר, אין חשיבות ל Standard או Advanced. אני כדרך קבע מעדיף לבטל את הפיצ'ר הזה, אבל עושה רושם שדווקא הפעם הוא הכרחי בשביל לתקן את בעיית זמני הטעינה. כעת המפות נטענות לי תוך פחות מ 10 שניות, כמו בימים הטובים עם ה GTX 285. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכל בעלי ראדונים מסדרה 5xxx ועדיין חווים זמני טעינה ארוכים עם BC2 לאחר שהתקינו את Catalyst 10.4 - יש לאפשר את ה Catalyst A.I בדרייבר, אין חשיבות ל Standard או Advanced. אני כדרך קבע מעדיף לבטל את הפיצ'ר הזה, אבל עושה רושם שדווקא הפעם הוא הכרחי בשביל לתקן את בעיית זמני הטעינה. כעת המפות נטענות לי תוך פחות מ 10 שניות, כמו בימים הטובים עם ה GTX 285. :xyxthumbs:

מה היינו עושים בלעדיך גאסי אה?

אתה משהו אתה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם פותר את הבעיות שלוקח לך להיכנס למשחק איזה 10-15 שניות? או שזה אצל כולם?

(אני מדבר על התופעה שהמפה עולה ואתה בתפריט בחירת נשקים, לוחץ על כניסה למשחק אבל שום דבר לא קורה)

ד"א יצרתי קשר עם support@bezeqint.net.il והשארתי את הפרטים שלי כדי שיחזרו אלי בנוגע לבעיית הניתוקים.

היום דיברתי עם הטכנאי והסברתי לו את הבעיות, הוא שם אותי כרגע לניסיון לגיימר למהלך הסופ"ש, נראה איך זה פותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם פותר את הבעיות שלוקח לך להיכנס למשחק איזה 10-15 שניות? או שזה אצל כולם?

(אני מדבר על התופעה שהמפה עולה ואתה בתפריט בחירת נשקים, לוחץ על כניסה למשחק אבל שום דבר לא קורה)

ד"א יצרתי קשר עם support@bezeqint.net.il והשארתי את הפרטים שלי כדי שיחזרו אלי בנוגע לבעיית הניתוקים.

היום דיברתי עם הטכנאי והסברתי לו את הבעיות, הוא שם אותי כרגע לניסיון לגיימר למהלך הסופ"ש, נראה איך זה פותר.

לפיתרון בעיית הלאג ברגע שאתה רוצה לעשות SPAWN

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1056204-spawn-lag-fix-least-me-now.html

תעקוב אחרי ההוראות בהתאם לאנטי וירוס שמותקן אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, באנטי ווירוס של (64 ביט) לא עוזר לי להוסיף את התיקיות של המשחק לרשימה של האנטי ווירוס, אלא רק נטרול של כל האנטי ווירוס.

מה שנשאר לי זה לחכות לעדכון הבא שאמור לפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...