Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 393 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מקסים , נראה לי שאתה לא הבנת למה הוא התכוון...

אם הבנתי נכון , הוא רוצה שיתנו חבילות הרחבה/מפות כמו ויאטנם בחינם ושיגבו כסף על הMAP MODES שמוסיפים סגנונות משחק למפות קיימות...

לרוב האנשים , הMAP MODES שהם SDM וSQ RUSH לא כאלה מעניינים למרות שאפשר למצוא אחלה משחקים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין מזל בזמן האחרון, אני נכנס למשחקים של 10 על 3 לקבוצה של ה3 שמפסידה בהפרש ניכר מהקבוצה השנייה, והכי כיף זה שאף אחד לא מזיז ת'תחת בשביל לעשות קצת באלאנס... הכי מצחיק שבסוף הראונד הקבוצה האוייבת כותבת "GJ" "EASY PEASY" ו "RAPED"... אוח טבע האדם האכזרי :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה 3D SPOTTING

מקסים , נראה לי שאתה לא הבנת למה הוא התכוון...

אם הבנתי נכון , הוא רוצה שיתנו חבילות הרחבה/מפות כמו ויאטנם בחינם ושיגבו כסף על הMAP MODES שמוסיפים סגנונות משחק למפות קיימות...

לרוב האנשים , הMAP MODES שהם SDM וSQ RUSH לא כאלה מעניינים למרות שאפשר למצוא אחלה משחקים....

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין מזל בזמן האחרון, אני נכנס למשחקים של 10 על 3 לקבוצה של ה3 שמפסידה בהפרש ניכר מהקבוצה השנייה, והכי כיף זה שאף אחד לא מזיז ת'תחת בשביל לעשות קצת באלאנס... הכי מצחיק שבסוף הראונד הקבוצה האוייבת כותבת "GJ" "EASY PEASY" ו "RAPED"... אוח טבע האדם האכזרי :'(

צריך להוסיף אותך לרשימה, לשחק ביחד ולהתנקם בכל החשים האלה האלה בדחיפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...