Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 390 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעייה רצינית בשמירות!

כל פעם שאני משחק זה רושם SAVING באמצע ואם אני יוצא לתפריט הראשי וחוזר זה חוזר לאותה שמירה, אבל אם אני יוצא מהמשחק אז כל השמירה נמחקת ואני צריך להתחיל מהתחלה...

יש למישו פתרון?אולי לשלוח לי תשמירה שלו?

תודה ושבוע טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לכתוב בכמה מילים מה החסרון בלקנות את המשחק בסטים?

יש לי חבר שחושב על לקנות וההבדל במחיר הוא משמעותי מלקנות בבאג או משהו. ואם אין חסרון אז למה לא כולם קונים בסטים?

[br]פורסם בתאריך: 8.08.2010 בשעה 18:02:49

להלן משחק שבודק את יכולות העבודה בריבוי משימות שלכם (Multi tasking).

לא קשור כמובן רק ל BC2.

http://new.ba-bamail.co.il/View.aspx?emailid=945&memberid=716844&AspxAutoDetectCookieSupport=1

עריכה: לא נפתח לי כרגע, לא יודע למה.

50שניות ...

אני לא אישה! אני יכול לעשות דבר אחד בזמנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה בפורום של MW2..

זה לא חסרון, זה המון חסרונות. מלא ניתוקים כל הזמן. מלא בעיות טכניות שכל הזמן צריך להתמודד איתן. פשוט תוכנה מזעזעת. הייתי מעדיף לקנות משחק במחיר מלא ללא סטים, מאשר עם 80% הנחה ועם סטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות בסטים? לא קרה לי המון זמן. איזה ניתוקים? בFRIENDS? קורה לי רק כשיש MAINTENANCE וגם זה לא משפיע על BC2 בכל מקרה!

הורדה.. ביל דיל. מה כבר יש בקופסה? בכל מקרה יצאו עידכונים מאז הגרסה שיש בדיסק.

בקיצור..

ממליץ לך לקנות מהסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה בפורום של MW2..

זה לא חסרון, זה המון חסרונות. מלא ניתוקים כל הזמן. מלא בעיות טכניות שכל הזמן צריך להתמודד איתן. פשוט תוכנה מזעזעת. הייתי מעדיף לקנות משחק במחיר מלא ללא סטים, מאשר עם 80% הנחה ועם סטים.

בולשיט!

זה נוח, רוב הזמן זה זול יותר , ואתה לא צריך לפנות מדפים שלמים בישביל הקופסאות של הדיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) אתה נתון לחסדי סטים. סטים לא עובד, רוצה להתעדכן, יש בעיה ברשת... תן ת'כדור אין משחק.

ב) בעיה יותר מוחשית - אתה לא יכול למכור את המשחק. אתה לא יכול להביא אותו לחבר. אתה לא יכול לעשות החלפות. חתונה קטולית.

נ.ב

כן אני מודע שסעיף ב' ניתן לעקיפה בכל מני דרכים עקומות החל ממסירת פרטי חשבון לחברים, דרך מכירת\החלפת חשבונות עם המשחק עליו, לא ממש פרקטי לאנשים שאשכרה מנהלים את כל המשחקים שלהם מחשבון אחד ולא מעוניינים לפתוח עבור כל משחק חשבון נפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט!

זה נוח, רוב הזמן זה זול יותר , ואתה לא צריך לפנות מדפים שלמים בישביל הקופסאות של הדיסקים.

לי אישית לא אכפת אם יש לך בעיות, רק ממליץ לך להקשיב לי (ולעוד הרבה אנשים) שיש להם נסיון ויודעים שסטים זה חרא.

בעיות בסטים? לא קרה לי המון זמן. איזה ניתוקים? בFRIENDS? קורה לי רק כשיש MAINTENANCE וגם זה לא משפיע על BC2 בכל מקרה!

הורדה.. ביל דיל. מה כבר יש בקופסה? בכל מקרה יצאו עידכונים מאז הגרסה שיש בדיסק.

בקיצור..

ממליץ לך לקנות מהסטים.

אם אין לך בעיות-אתה פשוט בר מזל. רבע מהפורום של MW2 מלא בבעיות / התלוננויות של/על סטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה פה הרבה הודעות מיואשות מהמשחק...

אז אל תשכחו אם מישהו מעוניין - אני מחליף חשבון סטים עם Portal ו- Call of Duty: Modern Warfare 2 תמורת BFBC2.

אני יכול גם להוסיף את הקופסא עם החוברת והדיסקים המקוריים של MW2 לזה אם תרצו. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...