Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 375 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה בחיפוש אני לא מוצא את השרת ובFAVORITES הוא שקוף ואי אפשר ללחוץ עליו?

כי כנראה יש לך פילטרים מסוימים שלא מתאימים לשרת באותו רגע. תבטל את כל הפילטרים וזה אמור להסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק, עוד מעט דרגה 4.. יש לי כמה שאלות:

1) איך זה שחלק מהאנשים מעדיפים assault על פני medic? הרובים של medic גם יותר חזקים, גם יותר מדויקים וגם יש מחסניות ענקיות. לא?

2) מה זה כל ה specialize האלה? (אני מדבר על הראשון והשני)

3) אפשרי לחבר יוק ולהטיס את המסוק איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כל אחד והעדפות שלו , למדיק יתרונות וחסרונות ולאסולט יתרונות וחסרונות -ברמת העיקרון , לאסולט יש תחמושת בלתי נגמרת... :xyxthumbs:

למי שמתחיל לשחק , המדיק הוא בחירה טובה על מנת לצבור הרבה ניקוד.

אישית, אני מתמרן בין כל הקיטים , הכל תלוי בסיטואציה ובמפה שאני משחק בה (למרות שכרגע אני מתמקד יותר באסולט ובאינג'ניר)

2.תוספים לשיפור הנשקים - תוספת תחמושת , הגדלת רדיוס של השפעה של ערכות עזרה ראשונה וכד'..

3.יוק? אתה מתכוון לג'ויסטיק?? אני לא בטוח שאפשר , בכל מקרה , מאוד קשה להטיס מסוקים/UAV איתם , אפילו עם העכבר זה יכול להיות בעייתי במקצת - המקשים של המקלדת מותאמים הכי טוב למשימה הזאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יכול להיות שנשק אוטומטי מלא (כמו הנשקים של המדיק) הוא יותר מדויק מנשק שיורה צרורות (כמו הM16)?!!! :s07:

אממ תראה ברמת העיקרון אם נשווה את זה עכשיו למציאות, רוב המקלעים זה קוטר כדור של 7.62 לעומת 5.56 של רובעי סער כמו M16 (הAK47 ממה שאני יודע זה כדורים 7.62) אז מבחינת חוזק הם יותר חזקים.

הבעיה שקצב הירירה שלהם לא הכי מדויק ולכן הכדורים מתפזרים לכל עבר.

גם ברמת העיקרון יש לכל המקלעים דורגלים (מוטות ברזל לייצב את הנשק על הקרקע) ואז זה אמור להיות יותר מדויק במשחק אין את זה.

ולכן זה מתקזז, רובעי הסער יכולים לירות בודדת, 3-2 כדורים כל לחיצה, או אוטומטי.

לכן הנשקים שלהם יותר מדויקים.

עשיתי זאת! :yelclap:

סוף סוף הצלחתי לעבור לKDR חיובי בקלאס המעפן של הצלף (ריקון או איך שלא תקראו לו).

אני ממש גרוע בקלאס הזה.

אם ככה אז המצב שלך גרוע, סניפר יושב מאחור, מסתתר למה שיראו אותך..

אבל אני לא דואג בסוף תתרגל להכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ממש לא מעפאן כשאתה לומד להשתמש בכלים שיש לו...

שמתי כבר לב שאתה צלף מומחה, מאיזה סבב שהיינו בקבוצות יריבות ואתה היית צלף.[br]פורסם בתאריך: 19.07.2010 בשעה 13:36:48

גם אני הבנתי שאני גרוע עם הקלאס הזה. בגלל זה עם הקלאס הזה יש לי רק 400 הריגות בערך. אני לא משחק בכלל בתור ריקון.

גם אני עד עכשיו כמעט לא שיחקתי בו, אבל עכשיו החלטתי שאני מתחיל לשחק בקלאסים ששיחקתי בהם פחות (צלף ואסולט) וגם בנשקים ששיחקתי בהם פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי כבר לב שאתה צלף מומחה, מאיזה סבב שהיינו בקבוצות יריבות ואתה היית צלף.

תודה!

למרות אני כמעט ולא שיחקתי בו בתקופה האחרונה - רק אם אין לי ברירה וכל הקבוצה השנייה משחקים ריקון...

בסופ"ש האחרון מצאתי תחביב חדש בRUSH , אני משחק עם TYPE 88 +RED DOT וC4 - פשוט הנאה צרופה לראות מישהו מתגנב לMCOM ואז מתפוצץ לחתיכות... ;D

והTYPE 88 עם הRED DOT פשוט חיה רעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...