Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 248 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

New Battlefield: Bad Company 2 Multiplayer Maps Coming Soon

http://www.joystiq.com/2010/04/22/battlefield-bad-company-2-vip-map-pack-3-almost-ready-for-deplo/

אני מקווה שאלו מפות חדשות ולא הוספת מודים למפות קיימות.

עריכה:לצערי אלו מפות קיימות:

A new VIP Bad Company 2 Map Pack has been revealed. Laguna Alta will get Squad Rush, and Nelson Bay will get Squad Deathmatch. There are no maps for the main game-modes, Rush and Conquest. Below is a screenshot of the Bad Company 2 Store Page on the 360. The release is set for sometime in April.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה אני מחפש בחור שהוא אחלה שחקן, עדיף בגילאי 18+ (כי כולנו כאלה), מישהו שלא לוקח את המשחק יותר מדי ברצינות ומוכן להפסיד אם זה יקרה. ו.. יש לנו שרת TS3.

אנחנו בינתיים 3 חבר'ה וצריכים מישהו רביעי בשביל להיכנס לטורניר הזה. אל תתביישו! אנחנו אחלה חבר'ה חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה אני מחפש בחור שהוא אחלה שחקן, עדיף בגילאי 18+ (כי כולנו כאלה), מישהו שלא לוקח את המשחק יותר מדי ברצינות ומוכן להפסיד אם זה יקרה. ו.. יש לנו שרת TS3.

אנחנו בינתיים 3 חבר'ה וצריכים מישהו רביעי בשביל להיכנס לטורניר הזה. אל תתביישו! אנחנו אחלה חבר'ה חח.

לאן הטכנולוגייה הגיעה... ספאמבוטים משחקים BC2 ובעלי תודעה לגילם! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן הטכנולוגייה הגיעה... ספאמבוטים משחקים BC2 ובעלי תודעה לגילם! :o

חח, זה היה לפני כמה עמודים פשוט, ואני בספק רב שהרבה אנשים עוברים על העמודים שהם פיספסו. לא הייתי כותב הרי משהו אחר, סך הכל שתי ההודעות בעלי אותה מטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה עכשיו קיבלתי דיווח שבזק העלו את המחיר של הגיימר ל 25 ש"ח אני לא יודע אם המחיר תקף לכאלה שכבר יש להם אבל כדאי לבדוק את העניין

זה לא יכול להיות ,אם סגרת על 12 שח לתקופת שנה-כך יהיה.

אבל מדהים, ממקום שיתקנו את הבעיה ,הם רואים ששוה להם לעשות עוד כסף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...