Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 231 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

RPG ו CG.

גם אני חשבתי שה-RPG ננעל אבל משום מה הוא לא ממש ננעל לי (רק אם אני מחכה איזה חצי דקה, הוא אומר לי מה המרחק אבל אין לי מושג איך זה עוזר לי). בMW2 זה לפחות היה מצפצף עד הנעילה, בטח גם פה יש איזה קומבינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ננסה את זה בערב.

עוד שאלה - כשאני משתמש במרגמות של הריקון - לפעמים אני רוצה להוריד על שטח מסויים - אם עובר שם אוייב (אדם או טנק) אז הסמן נהיה אדום והוא מתחיל את התהליך של ה-lock מחדש. טיפים לגבי זה? אני מפספס משהו? טיפים לגבי זה?

אם כבר מדברים על המשקפת של הריקון - אז ממש מרגיז שאחרי שמורידים מרגמות אי אפשר להשתמש במשקפת סתם ככה - היא כלי מעולה כדי לעשות spotting שזה מה שריקון אמור לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקום משתנה של אנשים/רכבים במשקפת של הריקון גורמת לאיפוס השיגור, אין מה לעשות חוץ מלקוות שהדמות/רכב יעצרו.

אתה לא צריך את המשקפת בשביל לבצע Spotting, אתה יכול להשתמש בכוונת של הנשק הראשי שלך למטרה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעסה לגבי המרגמות.. חשבתי שיש איזה טריק או משהו שאני לא עליתי עליו...

ברור שאני לא צריך אבל זה נותן תקריב של שטח הרבה יותר גדול מאשר המשקפת של נגיד GOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים יותר שטח עם המשקפת

לגבי ה RPG, אין מה לעשות

תכוון שהריבוע האדום של הטרייס יהיה במרכז הכוונת של ה RPG עד שזה יראה לך את המרחק

אח"כ אתה יכול לצאת מהכוונת ולסדר מחדש את המיקום שלך כדי לירות. למשל אתה יכול לכוון דרך קיר של בניין שאתה בתוכו ואז לעלות קומה/לצאת מהבניין/להתקרב לחלון כדי לירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ננסה את זה בערב.

עוד שאלה - כשאני משתמש במרגמות של הריקון - לפעמים אני רוצה להוריד על שטח מסויים - אם עובר שם אוייב (אדם או טנק) אז הסמן נהיה אדום והוא מתחיל את התהליך של ה-lock מחדש. טיפים לגבי זה? אני מפספס משהו? טיפים לגבי זה?

אם כבר מדברים על המשקפת של הריקון - אז ממש מרגיז שאחרי שמורידים מרגמות אי אפשר להשתמש במשקפת סתם ככה - היא כלי מעולה כדי לעשות spotting שזה מה שריקון אמור לעשות...

לגבי הארטילריה הכי טוב זה לכוון על משהו שהוא לא זז אבל קרוב למטרה שלך.

למשל יש לך קיר וליד יש כמה אויבים, תכוון על הקיר וטיפה גבוהה וככה גם תמנע אפשרות שמישהו יעבור לך על הכוונת (הכוונה מעל לגובה של חייל במשחק)

חוץ מזה תזכור, זמן האיפוס נתונים של הארטילריה היא יחסית מהיר, 2-3 שניות אז תתחשב גם בזה.

עוד משהו, תמיד תנסה ל"פענח" את המקום שאליו רוץ האויבים רצים, נניח הקבוצה שלך התמינה בB, ישר בלי לחשוב מוציא את הארטילריה ומפיל על B או על מקומות כניסה לB.

נניח ראית עכשיו מישהו הפיל ארטילריה על איזזה מקום הרג 3 אנשים בום תפיל עוד אחד על אותו מקום, כי סביר להניח שירוצו מדקים להחיאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני עושה אבל לפעמים יש מקומות שאנשים מתאספים בהם (אני מכיר את המקומות אבל לא את המפות, אבל סביר להניח שזה ישתנה עכשיו) שאני רוצה להוריד שם מרגמות אבל האנשים כל הזמן זזים.

להתפלל לזה שהם יעצרו מזכיר לי את הסרט "הפלישה ממאדים" (!Mars Attacks של טים ברטון עם הקאסט המדהים של פירס ברונסון, דני דה ויטו, שרה ג'סיקה פרקר, מייקל ג'יי פוקס וג'ק ניקולסון האדיר) שבו החייזרים רודפים אחרי בני האדם והורגים אותם תוך כדי צעקות "Don't run! Don't run! We are your friends!"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני עושה אבל לפעמים יש מקומות שאנשים מתאספים בהם (אני מכיר את המקומות אבל לא את המפות, אבל סביר להניח שזה ישתנה עכשיו) שאני רוצה להוריד שם מרגמות אבל האנשים כל הזמן זזים.

להתפלל לזה שהם יעצרו מזכיר לי את הסרט "הפלישה ממאדים" (!Mars Attacks של טים ברטון עם הקאסט המדהים של פירס ברונסון, דני דה ויטו, שרה ג'סיקה פרקר, מייקל ג'יי פוקס וג'ק ניקולסון האדיר) שבו החייזרים רודפים אחרי בני האדם והורגים אותם תוך כדי צעקות "Don't run! Don't run! We are your friends!"...

חחחחח

זה מה שאני אומר לך, אם יש לך כל מבנה כל דבר שלא זז, תכוון עליו בול. תנסה לכוון לגובה של אותו מבנה\עץ\שיח\אבן\קיר בטון כל דבר!! ככה שהאנשים ירוצו אבל הם לא מספיק גבוהים בשביל להיכנס לך בכוונת.

הרי גם ככה הארטילריה תיפול באותו מקום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש מכל מי שעשה חבילת בבזק וזה סידר לו את הבעיה שלניתוקים מהמשחק שיכתוב פה - אני לא רוצה לשלם על חביל שבסוף לא תעזור...

תודה :xyxthumbs:

עזר לי. ואני מציע שתנסה להוציא אותה בחינם לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...