Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 236 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

Cocaine Cowboy

זה משהו מוזר, לנייק, לשגיא לדניאל אופרסיה יש גם כן לוחות של גיג'הבייט ואין להם בעיות.

גם לי לא היו בעיות עד לפני שבוע בערך אפילו פחות.

ולא עידכנתי דרייבר לכרטיס קול ושום דבר.

זה נראה לי סתם בעיה שיקרית אבל אני בודק גם אותה.

חוץ מזה איזה דרייבר יש לך? אני כרגע עם R2.48 עוד לא בדקתי אם זה פותר את הבעיה..

זה לא לכל אחד יש את הבעיה הזאת אבל להרבה מאוד יש, אפילו פתחו על זה אשכול גדול בפורום של EA.

הקטע של הבעיה הוא שהיא יכולה להופיע אחרי 5 דקות או אחרי 5 שעות. בנתיים הפיתרון היחיד הוא כרטיס קול חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא לכל אחד יש את הבעיה הזאת אבל להרבה מאוד יש, אפילו פתחו על זה אשכול גדול בפורום של EA.

הקטע של הבעיה הוא שהיא יכולה להופיע אחרי 5 דקות או אחרי 5 שעות. בנתיים הפיתרון היחיד הוא כרטיס קול חיצוני.

יש לך לינק לדיון הזה? עברתי כבר 4 עמודים אחורה בפורומים של EA UK ולא מצאתי...

האם זה הדיון הזה?

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/942653-do-you-get-frequent-crashes.html

ואם כן למה הוא בעמוד 4? איך הם מנפנפים כל כך הרבה אנשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה משחק פרידה מעולה! סליחה לכל החבר'ה שהחייאתי והרגו אותם שנייה אחרי, לפעמים קורות טעויות בחישוב.

COCAINE BOY, או שאתה לאגר ברמות מטורפות או שלחיבור שלי יש משהו נגדך ... 5 פעמים תקעתי לך סכין בגב, "החייאתי" אותך,רוקנתי עליך מחסנית מTYPE 88 ורק הרימון שזרקתי הרג אותך...

חבל רק שהחבר'ה פה (רובם) לא שמים על הקבוצות ושהם עשר נגד חמישה בקושי... אני רואה שמימי MW2 זה עוד לא השתנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל גם שוק מהדפיברילטור, מחסנית מהמקלע (אני יורה בו, אין איקסים של פגיעה אפילו!)... היו מקרים שלא כל הפגיעות נחשבו, אבל כאן שום פגיעה! ממש כלום!

אגב נוקלאו, אם אתה רוצה שהשרת לא ישרור ריק צריך שיהיו בו לפחות שני חבר'ה, ואז לאט לאט יצטרפו אנשים

אפחד לא יכנס לשרת ריק עכשיו (כשלא נירשם סקור עם פחות מ4 שחקנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל גם שוק מהדפיברילטור, מחסנית מהמקלע (אני יורה בו, אין איקסים של פגיעה אפילו!)... היו מקרים שלא כל הפגיעות נחשבו, אבל כאן שום פגיעה! ממש כלום!

אגב נוקלאו, אם אתה רוצה שהשרת לא ישרור ריק צריך שיהיו בו לפחות שני חבר'ה, ואז לאט לאט יצטרפו אנשים

אפחד לא יכנס לשרת ריק עכשיו (כשלא נירשם סקור עם פחות מ4 שחקנים)

כן, היו לי קצת לאגים, כנראה בגלל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה יעניין מישהו, סתם חישוב שעשיתי עם הנשקים של החובש והמהנדס, של כמה זמן לוקח להם להרוג מישהו.

החישוב הוא לפי 125HP כלומר אם יריתם על שחקן עם Body armor. הזמנים הם טווח קצר + טווח קרוב. מן הסתם בחישוב הנזק לקחתי בחשבון כמה כדורים דרושים בשביל לחסל אויב (עיגלתי כלפי מעלה כמובן) וגם בחישוב הזמן שבין קליעים.

כמובן לא לשכוח שיש עוד פקטורים מלבד הזמן שלוקח להרוג אויב (הדף-דיוק/גודל מחסנית וכו')

PKM 0.73 0.92

M249 0.67 0.9

T88 0.73 0.92

M60 0.76 0.87

XM8 0.72 0.8

MG36 0.72 0.8

MG3 0.78 0.84

09A-91 0.7 0.9

SCARL 0.7 1.0

XM8-C 0.64 0.96

AKS74U 0.68 1.02

UZI 0.66 0.86

PP2000 0.6 0.78

UMP45 0.7 1.0

עוד מעט אני מסיים עם ה-PP2000 ואני חושב בידיוק לאיזה להחליף. ה-AKS74U נראה כמו תחליף טוב.

שיפרו את ה-UZI בעדכון שעוד לא יצא, אולי הוא יהיה תחליף טוב :)

בגדול רואים שכל הנשקים אצל המהנדס ממש טובים, אין הפרש רציני בזמני ההריגה. על ה-09A-91 אני מוותר בגלל המחסנית הקטנה. ל-UMP45 ול-AKS74U יש דיוק ממש ממש ממש טוב כך שזה יתרון.

את העוזי אני פחות מעדיף כי.. ובכן, נח להשוות נשקים. הוא ירידה מה-PP2000, הוא איטי יותר, הוא פחות מדויק.. ויש לו מחסנית יותר קטנה.

יש ל-SCARL נתונים כמעט זהים ל-UMP45. הוא פחות מדויק אבל יש לו מחסנית טיפה יותר גדולה (5 קליעים). במקרה של העוזי (2 קליעים נוספים) זה קשקוש, אבל 5 כדורים זה כבר משהו.

בקיצור.. לא יודע!!!!!!!!

אם אני משווה בין XM8C ל-AKS74U אז נראה לי שה-AKS עדיף. הוא מדויק יותר שזה חשוב לי.. היתרון היחיד של ה-XM8 הוא 50RPM יותר אבל לפי זמני ההריגה רואים שזה זניח.

אז AKS74U או UMP45. נראה לי שמחסנית יותר גדולה =FTW !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לעבור לבזק בשביל לשדרג את מהירות האינטרנט ל-8MB (קצת מבאס שאין NGN באיזור שלי כי 15MB עולה בידיוק כמו 8MB), מה אתם אומרים יהיו ניתוקים?

לפי דעתי החבילת השטוטית הזאת צריכה להיות בחינם, מה זה השטויות האלו?

בן אדם רוצה לשחק בשקט, אז הוא צריך לשלם בשביל זה?

אם יהיו לי ניתוקים אני יהפוך את כל התומכים שם ולא ישלם שקל אחד יותר. ( לא לא אני לא קמצן )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...