Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 235 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

תגידו, יש כבר פיתרון לבעייה שהמשחק קופא וחייב לעשות ריסטרט בגלל הדרייברים של הכרטיס קול?

WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch::s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

תגיד לי שזה לא קורה לך גם?

אחרי כמה דקות שאתה משחק המשחק קופא לך באותו פריים שהיית והסאונד גם נתקע כזה ושום דבר לא עובד חוץ מריסטרט?

איזה כרטיס קול יש לך? עשית עידכון לכרטיס קול בזמן האחרון לפני שהבעיות האלו התחילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא אומר שנוכל לחלוק איתך את התשלום על השרת תמורת מקום שמור בו?

במערכת הנוכחית יש X מקומות שמורים בשרת. נניח יש 4 מקומות ובסך הכל לשרת 32 מקומות. אז רק 28 אנשים יכולים להיכנס. ב-4 מקומות הנותרים רק האנשים הספציפיים שלהם המקומות השמורים מורשים להיכנס לשרת.

בעידכון הקרוב יוכלו להיכנס כולם לשרת גם אם יש מקומות שמורים. אך כאשר מישהו שיש לו מקום שמור ירצה להיכנס אז מישהו רנדומלי יבעט מהשרת על מנת לפנות מקום ל-"VIP".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch::s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

תגיד לי שזה לא קורה לך גם?

אחרי כמה דקות שאתה משחק המשחק קופא לך באותו פריים שהיית והסאונד גם נתקע כזה ושום דבר לא עובד חוץ מריסטרט?

איזה כרטיס קול יש לך? עשית עידכון לכרטיס קול בזמן האחרון לפני שהבעיות האלו התחילו?

זה בעיה ידועה, יש אותה למלא אנשים. הבעיה היא שהמשחק מתנגש עם הדרייברים של הכרטיס קול על הלוח אם ( REALTEK שעל לוחות של GIGABYTE).

גם העידכון האחרון של הכרטיס קול לא פותר את הבעיה. בנתיים שום דבר לא עוזר חוץ מהלחליף לכרטיס קול חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם התקיעה קרתה לי כמה פעמים אבל לא משהו קבוע. אבל בכל המקרים הצלחתי לחזור לWINDOWS ולהרוג את התהליך.

סוף סוף המשחק מתחיל לקבל צורה של משחק סופי..

אם כי איך ש DICE נהגו עד עכשיו הם בטח יהרסו 3 דברים טובים אחרי שהם מתקנים 3 דברים רעים..

שיתקנו את בעיית הניתוקים\בזק כבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם התקיעה קרתה לי כמה פעמים אבל לא משהו קבוע. אבל בכל המקרים הצלחתי לחזור לWINDOWS ולהרוג את התהליך.

סוף סוף המשחק מתחיל לקבל צורה של משחק סופי..

אם כי איך ש DICE נהגו עד עכשיו הם בטח יהרסו 3 דברים טובים אחרי שהם מתקנים 3 דברים רעים..

שיתקנו את בעיית הניתוקים\בזק כבר....

תעשה מנוי וזה יפתור לך את הניתוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן. מקור בעיית ההתחברות לשרתי E.A בבסיסו הוא בניתוב של בזב"ל לשרתי E.A בחו"ל. כפי שציינתי עוד בעבר, שחקני 1943 מה PS נתקלים בקשיים עוד מלפני חצי שנה ואף יותר, ללא כל שינוי.

מעבר לגיימר פתר את הבעיה, לפחות עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cocaine Cowboy

זה משהו מוזר, לנייק, לשגיא לדניאל אופרסיה יש גם כן לוחות של גיג'הבייט ואין להם בעיות.

גם לי לא היו בעיות עד לפני שבוע בערך אפילו פחות.

ולא עידכנתי דרייבר לכרטיס קול ושום דבר.

זה נראה לי סתם בעיה שיקרית אבל אני בודק גם אותה.

חוץ מזה איזה דרייבר יש לך? אני כרגע עם R2.48 עוד לא בדקתי אם זה פותר את הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מנוי גיימר וזה יפתור לך את הניתוקים.

אני לא מתכוון לשלם על משהו שאני צריך לקבל במקרה הזה בחינם.

לקוחות הם לא האנשים היחידים שסובלים מהבעיה הזאת, זה משהו שניתן לתיקון.

על כל מקרה עוד כמה חודשים נגמרת ההתחייבות ואז נעבור פשוט ספק, או נוציא בכוח חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קול רדיופוני וכעוס. זה עבד במקרה שלי.

אה, כע... וקרוב ל 50 דקות של זמן פנוי (כשלאחר כרבע שעה אמרתי שמן הראוי שהם ייתקשרו אלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתובב כבר מדריך ל R13 אז כנראה שהם יעמדו במילה שלהם לגבי R12 (תחילת השבוע הקרוב)

עריכה:

בין היתר ב r12

Slightly increased the damage of the UZI at long range.

The AKs74u now has more felt recoil when aiming.

The G3, VSS, and all SemiAutomatic rifles now settle slightly faster between shots when aiming.

The PKM, Type 88LMG, G3, An94, and 40mm shotgun have returned to their former glory.

Increased the damage of the MG3 to bring it in line with the rest of the LMGs.

Fixed a bug where the Saiga12 with slugs would do too much damage at long range.

Fixed a bug where the SVU would do too little damage at long range.

Fixed a bug where M95 rounds would not kill armored targets with headshots.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...