Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 232 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

הכי מעצבן זה שאתה מכוון את המרגמות על קבוצה ניכרת של אנשים, נישאר עוד פיפס קטנצ'יק עד המטח ואיזה חבר צוות עובר מולך והורס לך הכל, כי עד שתכוון פעם שנייה כל הקורבנות יתפזרו במפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מוזר

כל ההריגות שלי עם הMORTAR היו שכיוונתי סתם לאדמה או אבן איפה שהם מתחבאים וזה כבר יהרוג אותם

לא חייב לכוון ישירות על השחקן

אבל אם זה טנ אז הכי טוב לכוון עליו זה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה משנה, אמנם הרדיוס קבוע (6 מטרים) אבל הפגזים נופלים בצורה רנדומלית. קורה שכמה פגזים נופלים במכה אחת בנקודה אחת על מישהו והוא מת במקום, וקורה שהפגזים כלל לא פוגעים בו (והוא בתוך הרדיוס, אפילו במרכז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם אתה מכוון את הארטילריה על מטרה וריבוע הקטן נהיה אדום עד סוף הטעינה אז ההפגזה היא מרוכזת.

אם אתה סתם מטיל על שטח בלי אויב/טנק/עמדה ספציפית שהריבוע נהיה אדום , ההפגזה היא מפוזרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם אתה מכוון את הארטילריה על מטרה וריבוע הקטן נהיה אדום עד סוף הטעינה אז ההפגזה היא מרוכזת.

אם אתה סתם מטיל על שטח בלי אויב/טנק/עמדה ספציפית שהריבוע נהיה אדום , ההפגזה היא מפוזרת...

יש מצב שאתה צודק,

http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/

שימו לב שיש רדיוס של מטר ורדיוס של 6 מטר..

כשאתה מכוון על אויב והנקודה של המורטר צבועה באדום זה רדיוס של מטר ושזה לא על אויב זה רדיוס של 6 מטר...

ד"א מישהו יודע איזה קוטר הפגזים האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע , פעם ראיתי את הפגזים נופלים בכיוון מסוים - התחילו בנק' מסוימת והגיעו בקו מסוים לנק' אחרת כמה מטרים קדימה ופעם ראיתי שזה נפל רנדומלית וברדיוס שגדול מ6 מטר...

אני חושב שה6 מטר זה רדיוס אפקטיבי של כל פגז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה אדומה בכל מקרה כאשר אתה מסומן בידיוק על אויב.. אני לא חושב שזה קשור.

אולי ה-splash damage של פגז הוא 1m אבל הרדיוס של כל הארטילריה הוא 6m. זה הסבר יותר הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להנעל על המטרה

שים את הצלב של הטיל על הריבוע האדום הקטן של הטרייס ואחרי כמה שניות תראה שמופיע לך מתחתיו המרחק למטרה במטרים

אז אתה יכול לירות ולשכוח, או לירות ולברוח

לבחירתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[move]פ-ס-י-כ-ו-פ-ט-י[/move]

באמת מדהים, אני זוכר שראיתי 2 צלפים אמרקאים שניסו לירות ממרחק של מייל והם אמרו שהסטייה כל כך גדולה אני לא רוצה לתאר לעצמי איזה סטייה הוא חישב...

בכתבה רשום שהוא גם אמר שהיה לו מזג אויר מצויין, ראייה טובה כמעט בלי רוח.

באמת כל הכבוד מרשים ביותר.

הסניפר שבו הצלף השתמש, Accuracy International AWM

800px-G22_ohne_Schalldaempfer.jpg

-מזכיר קצת את הגול לא?

התחמושת, .338 Lapua Magnum

225px-.338_Lapua_Magnum_pic-1.jpg

על פי ויקיפידה, עשו חישוב על ידי מחשב של הסיטואציה והכדור נפל 120.95 מטר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לפני שהוא פגע במטרה.

וזמן התעופה היא כ6.017 שניות

:eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא כזה מטורף אחד אחרי השני כי אחרי שפגעת במישהו כבר אתה יודע מה הכיוון ואיפה לכוון.

אם הוא פגע בהם בירייה אחת, ניסיון אחד זה מרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דרופים ל1-2 FPS ותקיעות בתחילת טעינת המפה ואחרי כמה שניות זה מסתדר, איך מסדרים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...