Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 226 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע על מה אתה מדבר אבל מדובר השרת אז כמו שאמרתי, אמנם על איכות משלמים אבל יש גבול (ונראה לי ש50% תוספת למחיר זה גבול הגיוני).

אני בעצמי מאוד רוצה ללכת על multiplay אבל כל עוד אני משלם עליו לבד כנראה שזה מה שיהיה.

אני לא אקנה מרצדס במקום סוברו כי היא יותר טובה, אני אקנה את מה שאני יכול להרשות לעצמי (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשחק בערב בשרת של החברה השנייה ונראה איך זה. אם האיכות תהיה טובה אני מוכן לשלם את ההפרש לחודש אחד (לפחות - נראה כמה זמן יהיה לי לשחק אחרי שתיוולד הילדה שלי בשבוע הבא... :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אבל אני מקווה שכן יהיה לי קצת זמן לעצמי - לשמחתי זה לא אני שצריך ללדת... ::)

עריכה: איך זה שיש לנו אותו מספר של הודעות (פחות או יותר) אבל לך יש שלושה כוכבים ולי רק שניים? לא משנה - מצאתי. צריך 512 הודעות ולא 500...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח

לא שמתי לב שיש לי שלושה

רק שמתי לב שלא השתנה לי בחמש מאות ואח"כ שכחתי מזה (:

השרת כבר שולם ועלה.

כרגע עוד לא מסתנכרן עם PB אבל בקרוב אני מקווה.

בסוף החודש נעשה חושבים ונראה אם משתלם לעבור, כדאי לעבור, עדיף להמשיך ככה או שבכלל אסגור אותו (:

בנוסף, שמועות מדברות על כך שאחרי העדכון הבא יהיה יותר קל לבדוק מי מגזים בשימוש עם נשקים מסויימים.

נראה אם נעשה עם זה משהו.

פרטים בהמשך היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אבל אני מקווה שכן יהיה לי קצת זמן לעצמי - לשמחתי זה לא אני שצריך ללדת... ::)

.

אל תדאג, בהתחלה זה קצת יותר קל (אם כי צפה למחסור בשעות שינה) כי היא לרוב תישן ותאכל, הבעיה מתחילה כשהם גדלים קצת וצריך להעסיק אותם כל זמן שהם ערים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כשיגיע חודש הבא שלח לי מסר - אין (ולא הייתה לי גם החודש) בעיה להשקיע 60 שקל לטובת שרת נורמלי.

אתמול שיחקתי בשרת באנגליה: היה אחלה וכמעט לא היו לאגים מורגשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחזיר אותנו לדיון הראשון על קניית שרת לקהילה - היו כמה בודדים שהסכימו לשלם בתמורה לסלוט שמור.

בכל מקרה חבל להתחיל שוב דיון על זה , Nucleo יעלה את השרת שלו לטסט של חודש ונראה איך הוא מתפקד.

שמעתי שמועות על עוד פאטץ' בשבוע שבועיים הקרובים שאולי ילווה עם גירסה חדשה לשרתים - עד אז נחיה ונראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...