Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 202 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי דעתי זאת טעות להוריד את הכוונת הקטנה,

הכי טוב לעשות שאם מישהו משתמש ב-GL הוא יחטוף באן ליום, ואם הוא עדיין לא מבין שאסור להשתמש ב-GL אז נותנים לו באן לתמיד.

הכוונת הזאת חשובה לקרב מקרוב, זה לא טוב שהורדתם אותה רק בגלל הילדים האידיוטים האלו.

תיתנו באן הם כבר יבינו לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ,לא התייחסתי אם הוא היה הכי חזק, כתבתי שעוד חיזקו אותו אבל לא בצורה ניכרת.

וברור שהוא הנשק הכי חזק.

עכשיו אני הכי מתלבט בין M416 ל-XM8 [לפעמיים אני צריך רובה אוטומטי], פשוט היום הרמתי את XM8 והוא היה ממש טוב, ננסה אותו יותר אחר-כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

וכן, ה-XM8 פתאום נהיה אופציה אחרי שהחלישו את ה-M16A2. יש לי פלטינום עם ה-AN94 לכן לא בא לי כבר לשחק איתו.

ה-F2000 וה-AUG הם הכי פחות מעניינים. אחרי יש את ה-M16A2 וה-AEK971 (שני אלו כמעט זהים עכשיו). ואחריהם יש M416 ו-XM8. :)

לפי ה-stats שלך אני רואה שאתה משחק Medic הכי הרבה, לא? עם M60? אחר כך Assault עם M416 או AN94.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בהתחלה , אבל עכשיו יותר Assault .

למרות שבהגנה מומלץ מדיק , אתה לא צריך יותר מידי לרוץ ,אלה יותר להגן .

שיחקת גם הרבה עם M60 ועברת ל-PKM , הוא באמת טוב? בטח אחרי העדכון עלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי הרבה עם ה-M60, אני ממש לא סבלתי אותו אחרי שעשיתי פלטינום בגלל שהוא חזק מידי.

אכן עברתי ל-PKM והוא ממש תענוג במיוחד אחרי העדכון (אבל גם לפני העדכון הוא היה טוב) :xyxthumbs: אחרי ה-PKM אני אשחק עם ה-T88 שדיי שווה לו בנתונים.

לגבי המדיק.. לאו דווקא בהגנה, אני חושב שזה תפקיד שתמיד טוב שיש. בהתקפה תמיד קורה שלאט לאט רואים במפה שכל חברי הקבוצה מתים בדרך ל-MCOM, המדיק מחזיר אותם ללחימה.. זה חשוב שיהיה מדיק שיתמקד בלספק medkit ובלהחיות אנשים.

אגב, לא שזה משנה אבל אחלה K/D.. נראה אם זה ישאר ככה כשתגיע לדרגה 40 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי לPKM גם, התאהבתי בו גם כן (לא הגעתי לפלטינום עם הM60 אבל).

אני לרוב כשאני רואה שיש יותר מדי אנשים מתים באזור ליד M-COM אני כבר מבין שמישהו שם חיסל אותם, לכן אני מחייה אותם ורודף אחריו עם סכין :smile1:

חוץ מזה שהPKM כנראה כן עבר איזשהו שינוי, הצלחתי בסיבוב האחרון להרוג 2 אנשים שהיו במסוק. אומנם לקח מחסנית שלמה אבל עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...