Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 205 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מפעיל את הסטים כאדמין?? לא

עכשיו הפעלתי כאדמין ואני רואה פינג, אבל אני לא יכול להפעיל אותו כאדמין בשולחן עבודה,אני יכול להפעיל אותו כאדמין רק מהתיקייה שבה סטים מותקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים יש משחקים כאלה מגעילים. הנה לדוגמא משחק שהיה לי בשרת שלכם (לא נגד או משהו דומה לזה). מישהו שתל מטען ב-MCOM אז כמובן שרצתי לכיוון לנטרל אותו. מה האבסורד? באותו רגע הורדתי מסוק ונטשו כמה אנשים משם. כל הקבוצה רצה לעברם בשביל להרוג בחור או שניים בזמן שאני היחיד שרץ בכיוון ההפוך להגן על ה-MCOM. חוסר עבודת צוות לגמרי. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הפעלתי כאדמין ואני רואה פינג, אבל אני לא יכול להפעיל אותו כאדמין בשולחן עבודה,אני יכול להפעיל אותו כאדמין רק מהתיקייה שבה סטים מותקן.

לא לא, אין סיבה לתת כל כך הרבה כוח לסטים.

תעשה קיצור דרך על שולחן העבודה לקובץ שנקרא BFBC2Game.exe ותגדיר אותו כ-Run as admin בטאב שנקרא Compatibility (לסמן אותו ב-V)

ככה אתה לא מסתבך כל פעם ופשוט עושה דאבל קליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ידעתם שכל ממשלות הצללים ששמעתם עליהן מכל תאוריות הקונספרצייה מנוהלות ע"י סטים?

("-לא" -"איזה פאטתיים!")

יש לו כבר מספיק כוח לסטים הזה...

מה עלי להגיד כדי לקבל בחינם מבזב"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזהו? והגיימר חינם?

נחמד... אבל ניראה לי שאם אני אגיד להם שאני אתנתק אז הם יגידו "סבבה" כי כבר צעקתי על כמעט כל נציג שם בתמיכה הטכנית ;D

אז אולי אני אחסוך לעמי את השורה של ההתנקתות ויזהו אותי לפי הקול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחברה אחרת לא רק קיבלתי אלא גם במחיר זול יותר ממה ששילמתי קודם בלי .

אני לא מתלהב מזה, אני בעיקרון רציתי כדי לבדוק אם זה משפיע על משהו אחר שהייתה לי בעיה איתו וחשבתי שזה קשור לספקית. אני כבר לא יודע :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...