Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 200 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

בבטא הייתי (כמו כולם) עם ה-M1911. משיצא המשחק שיחקתי איתו קצת אבל כשפתחתי את ה-REX אז עברתי אליו. ה-REX הוא ה-MP412, אקדח תופי רצחני. מאז אני תמיד משחק איתו, לא החלפתי לאקדח אחר אף לא פעם אחת. אקדח מצוין!

מה שכן שיפרו את ה-M9 ואת ה-M93 אז אפשר לנסות אותם. ה-M93 עדיין לא נראה מספיק טוב לפי הנתונים אבל ה-M9 נראה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תסתכל בטבלה. ה-GOL, ה-M95, ה-SV98 וה-M24 זהים מבחינת נזק, לכל ארבעת הנשקים אותו נזק בכל הטווחים.

מתחת לגודל המחסנית יש מכפלה לפגיעה בראש. חוץ מה-M95, אצל כל השלושה יש מכפלה 3.25, לא משנה אם הוא יושב על 3 קופסאות החייאה + body armor = הוא מת. אצל ה-SV98 יש את המחסנית הכי גדולה. אז ה-M95 נהיה זבל, היתרון היחידי שלו זה שהוא פוגע במסוקים, הבעיה שזה ממש קצת (בדקתי את זה עם ג'וני, זה מוריד מקסימום 6, בחלקים מסוימים זה מוריד 3 ובחלקים מסוימים זה לא מוריד כלום) כך שלא שווה לבחור בו רק בגלל זה.

מה זה אומר? שאם פגעת במישהו בראש עם אחד מהשלושה - הוא מת. אם פגעת עם ה-M95 במישהו עם body armor בראש = הוא לא מת. אבל אם יש לך תוסף magnum ammo אז הוא כן מת.

אם אתה מדבר על פגיעה בגוף, אז או שיש לידו medkit או שיש לו תוסף body armor. אם יש לך magnum ammo אז זה מהווה counter ל-body armor.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה מעולה, עכשיו אני שוקל להשתמש ב-Body armor, דבר שלא עשיתי קודם.

ה-Body armor מציל פגיעה ישירה של CG/40MM/M95 HS. מעולה. ממש ANTI NEWBIE :smile1:

Reza- אתה יורה את ה-tracer על כלי רכב של האויב (בעיקרון זה עובד גם על חי"ר) ואז אתה מחליף למשגר טילים (CG או RPG, ה-M136 לא תואם ל-tracer). אתה נכנס לכוונת ו.... מממממ.. רגע, יש מדריך מעולה, בשביל מה אני טורח :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה מעולה, עכשיו אני שוקל להשתמש ב-Body armor, דבר שלא עשיתי קודם.

ה-Body armor מציל פגיעה ישירה של CG/40MM/M95 HS. מעולה. ממש ANTI NEWBIE :smile1:

Reza- אתה יורה את ה-tracer על כלי רכב של האויב (בעיקרון זה עובד גם על חי"ר) ואז אתה מחליף למשגר טילים (CG או RPG, ה-M136 לא תואם ל-tracer). אתה נכנס לכוונת ו.... מממממ.. רגע, יש מדריך מעולה, בשביל מה אני טורח :cool2:

http://www.youtube.com/watch?v=UEQOcwqowms&hd=2

גם אני שוקל עכשיו להחליף ל-BODY ARMOR במקום ה-MAGNUM AMMO. העניין הוא מה יציל אותי יותר.. דילמה בהחלט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם דניאל על הREX האקדח הזה הוא כמו ראשי.

תסתכל בטבלה. ה-GOL, ה-M95, ה-SV98 וה-M24 זהים מבחינת נזק, לכל ארבעת הנשקים אותו נזק בכל הטווחים.

מתחת לגודל המחסנית יש מכפלה לפגיעה בראש. חוץ מה-M95, אצל כל השלושה יש מכפלה 3.25, לא משנה אם הוא יושב על 3 קופסאות החייאה + body armor = הוא מת. אצל ה-SV98 יש את המחסנית הכי גדולה. אז ה-M95 נהיה זבל, היתרון היחידי שלו זה שהוא פוגע במסוקים, הבעיה שזה ממש קצת (בדקתי את זה עם ג'וני, זה מוריד מקסימום 6, בחלקים מסוימים זה מוריד 3 ובחלקים מסוימים זה לא מוריד כלום) כך שלא שווה לבחור בו רק בגלל זה.

מה זה אומר? שאם פגעת במישהו בראש עם אחד מהשלושה - הוא מת. אם פגעת עם ה-M95 במישהו עם body armor בראש = הוא לא מת. אבל אם יש לך תוסף magnum ammo אז הוא כן מת.

אם אתה מדבר על פגיעה בגוף, אז או שיש לידו medkit או שיש לו תוסף body armor. אם יש לך magnum ammo אז זה מהווה counter ל-body armor.

הBODY ARMOR לא תופס לראש ככה שזה לא משנה, כל יריה לראש גם בלי תוספת מגנום תהרוג אותו בירייה אחת ואתמול עם הפאצ' החדש ניסיתי עם ה M95 וזה הורג יריה אחת בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח נייק וג'וני אני לא ישכח לכם איך גרמתם לי לרוץ כמו משוגע ולברוח מרימונים :'(

וגם נייק אי אפשר להגדיר ''הכי טוב'' לדעתי כי כל אחד ומה שנוח לו

אני שיחקתי כמעט עם כל הLMG ואת ה249 הכי אהבתי והכי נוח לי,כן גם לטווחים ארוכים.

ככה שכל מי שנוח לו עם איזשהו יגיד זה הכי טוב,אבל זה לא נכון כי כל אדם שונה מהשני.

אפילו בCS לדעתי הכי טוב הAK אבל מרבית האנשים מעדיפים M4.

כי אם אדם כלשהו יודע להישתמש בנשק טוב(שזה מה שמצריך הAK בCS) אז זה הנשק שלו ולא מה שהאחרים אומרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה עניין של נוחות אבל זה לא משנה את העובדות. ברור שלפני העדכון מישהו יכל לומר "אני משחק יותר טוב עם ה-M249 מאשר עם ה-M60". אבל זה לא משנה את העובדות שבאוברול ה-M60 היה הכי טוב.

כמו שה-PP2000 יותר טוב מה-UZI וכמו שה-F2000 הוא הנשק הכי חלש אצל ה-assault. אלו עובדות, שישחקו עם הנשקים, אני בטוח שגם יהרגו אנשים שמשחקים עם נשקים שסטטיסטית יותר חזקים, אבל זה לא משנה את העובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הפתרון הזה לשיפור המהירות עם 10.4a עובד, עכשיו הטעינות קצרו ואני ממש לא רגיל לזה :facepalm:

דבר נוסף הוא שניסיתי עכשיו את המגן, וארבעה סנייפרים שונים עם M95 הורידו אותי ביריה אחת בלי בעיה. בנוסף לזה, המטולים עכשיו חוגגים בכיף, הרגו אותי 3 פעמים עם מטול בשטח פתוח.

אלפא, החוקים שלך לא שווים אם אין מישהו שמיישם אותם.

ומה שהולך עכשיו בשרת זה כאוס מוחלט, עשרות סער שמספימים מטולים על קבוצה שבאמת לא יודעת לירות או לתפוס מחסה ושוב יחס ההריגות שלי למיתות ירד...אי אפשר לשפר אותו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...