Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 203 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, מסתבר שתוכנת האנטיוירוס אכן גורמת ללאג המעצבן ב Respawn. :nixweiss:

פשוט תגדירו את ספריית user/documents/bfbc2 ב Exclusions של תוכנת האנטיוירוס שלכם, והבעיה נפתרה (אני עם NOD32, ומאשר שזה פותר את הבעיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL EPIC FAIL ג'וני אכלת סכין ישר לפרצוף חחחח...

בידיוק באת לדקור אותי ואני בידיוק רשמתי משהו בצ'אט ואני מסתכל עליך אתה לא עושה כלום, סיימתי לכתוב מהר ודקרתי אותך. :silly:

ולמה לעזאזל השרת כל הזמן נופל?

זה ממש מעצבן כי אני יצור לילי וכשהשרת חוזר ואני חוזר לשרת כולם כבר פורשים לישון! :pissed:

אחריי הכל האדם ההזוי צדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי הרבה עם ה-M60, אני ממש לא סבלתי אותו אחרי שעשיתי פלטינום בגלל שהוא חזק מידי.

אכן עברתי ל-PKM והוא ממש תענוג במיוחד אחרי העדכון (אבל גם לפני העדכון הוא היה טוב) :xyxthumbs: אחרי ה-PKM אני אשחק עם ה-T88 שדיי שווה לו בנתונים.

לגבי המדיק.. לאו דווקא בהגנה, אני חושב שזה תפקיד שתמיד טוב שיש. בהתקפה תמיד קורה שלאט לאט רואים במפה שכל חברי הקבוצה מתים בדרך ל-MCOM, המדיק מחזיר אותם ללחימה.. זה חשוב שיהיה מדיק שיתמקד בלספק medkit ובלהחיות אנשים.

אגב, לא שזה משנה אבל אחלה K/D.. נראה אם זה ישאר ככה כשתגיע לדרגה 40 :)

אצלי תמיד זה לא מעניין -פלטניום וכל הדברים הלאה.

ננסה PKM

ברור שמדיק זה חשוב , במשחק הזה גם התקפה כי הנשקים שם מספיק חזקים גם לטווח רחוק [מה שלא צריך להיות], ב2142 תמיד הייתי מדיק [עוזר מאוד להחיות שחקנים] רק ששם הנשקים היו כמו של ה-Assault.

אבל עדיין ממש מומלץ בהגנה -חושב מחסנית גדולה לשמירה.

לגבי K/D זה קצת משנה ,ישנם כאלה שלא מצליחים להגיע מעל 2.00 [כולל צלף בצורה מועטה ביותר].

איך שאני רואה את זה עכשיו -עד דרגה 40 זה יעלה - [יאוו התחייבתי]- :lol: טוב לפחות שישאר ככה.

זה לא יכול לרדת במכה, מה שאתה -זה אתה. מה גם ככל שמשחקים מתרגלים יותר [חודש חודשיים זה לא מפסיק].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL EPIC FAIL ג'וני אכלת סכין ישר לפרצוף חחחח...

בידיוק באת לדקור אותי ואני בידיוק רשמתי משהו בצ'אט ואני מסתכל עליך אתה לא עושה כלום, סיימתי לכתוב מהר ודקרתי אותך. :silly:

ולמה לעזאזל השרת כל הזמן נופל?

זה ממש מעצבן כי אני יצור לילי וכשהשרת חוזר ואני חוזר לשרת כולם כבר פורשים לישון! :pissed:

אחריי הכל האדם ההזוי צדק.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אז אתה כנראה לא ראית טוב,

ניסיתי 3 פעמים לדקור אותך בפוזיציות שונות וזה לא הרג אותך מה אני אשם בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח :smile1:

ואיפה בידיוק ניסית לדקור אותי? בבית השחי? :silly:

וואו מטורף כמה אנשים מתחברים עם צ'יטים, כל איזה 5 דקות אני רואה בצ'אט מישהו חוטף קיק\באן מהשרת.

נגיד ואני חוטף באן מאיזה שרת אז זה עובר גם ל-EAgames והם כאילו "מטפלים" בי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Born2kill , סורי שחוררתי אותך. לי כן היו כדורים... :silly:

:lol: :lol:

לא אשכח, ניסית לדקור אותי וריססתי לעבריך והרגתי אותך. :D

טוב' date=' מסתבר שתוכנת האנטיוירוס אכן גורמת ללאג המעצבן ב Respawn. :nixweiss:

פשוט תגדירו את ספריית user/documents/bfbc2 ב Exclusions של תוכנת האנטיוירוס שלכם, והבעיה נפתרה (אני עם NOD32, ומאשר שזה פותר את הבעיה).

[/quote']

לא הבנתי, איך אני עושה זאת בידיוק?

יש לי AntiVir.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...