Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 176 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

רוני, לפעמים אני מפוצץ טנקים עם זה במקרה ויש בפנים אנשים...

לא התכוונתי בכלל אלייך, זה נכתב בכלליות ועוד לכאלה שמשתמשים כנשק ראשי כנגד אויבים בלבד.

דווקא היום יצא לי לראות 2 מכאן אפילו הייתי איתם באותו צוות והם שיחקו רק עם RPG :bash:

אני מוריד את hwz מהניק שלי - אני מתחיל לשחק עם הקבוצהה מובחרת שלי מ2142 - תיתכוננו. :jump:

°FullGaz°

יאלהה רק מ4 עד 6 וחצי יוצא לי לשחק [קצת]

תעדכן אותי לגבי חבילת הגיימר אם יש ניתוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, נמאס לי.

השרת לא מפסיק להקריא כל דקה את החוקים הארורים "אסור זה אסור זה אסור זה", אבל מה הפואנטה בטימטום הזה אם אף אחד לא מיישם את זה או שאין מנהל שמוודא שמיישמים את זה?

הייתי עכשיו בשרת, 3 מדיקים לפחות הרגו אותי עם M60, 2 מהנדסים הרגו אותי עם גסטוב (ואחד עם RPG) ועכשיו אסור מטול אז התחילו להספים פצצות עשן, שהורגות בידיוק כמו מטול. ושאף אחד לא יתרץ לי "זה כדי שיהיה עשן" כי כולנו יודעים שזה בולשיט.

אני מבין שהבכיינות הבלתי פוסקת הזאתי, על M60 וכל שאר סוגי הנשק הOP, נמאסה ומעצבנת את כולם, אבל העובדה היא שזה באמת מפריע למשחק ולכיף. נכון שכיף להרוג כמה שיותר אוייבים עם הM60 ושאר סוגי הנשק ואתם מרגישים חזקים עם עצמכם, אבל תסרסו את עצמכם ותורידו את עצמכם מדרגה. ככה כולם יוכלו להנות בכיף ואני אפסיק לשם שינוי להתעצבן שהחוקים המפגרים האלה לא מיושמים.

כאילו אני יודע שהאופי הישראלי המצוי הוא "אני לא פראייר של אף אחד, תתמודדו" אבל אם זה ימשך ככה הרבה ימשיכו להגר לשרתים האמריקאים (תזכירו לי מי פה כבר היגר?) ואז השרת של HWzone יסגר, הכל בזכות אותם אידיוטים שלא שמים זין על החוקים ולא אכפת להם שאחרים שונאים את החוסר אכפתיות שלהם.

אלפה, כל פעם שאמרתי שאני רוצה גישה לניהול השרת זאת הייתה בדיחה מצויה שמשום מה שיעשעה אותי, ואני יודע שזאת בקשה מוגזמת מצידי לבקש ממך להשגיח יותר על השרת ולבזבז מזמנך הפנוי, אז הנה אני מציע לך את עזרתי, תגיד לי איך אני פאקינג מתחבר, ואני אתחבר פעמיים ביום ואתן קיקים לכל אותם אידיוטים שמפרים את החוקים המהוללים שלך, ככה הם באמת ילמדו שחוק זה חוק. סמוך עליי, אומנם אני סטודנט אבל אחת ההנאות שלי אחרי יום עמוס בלימודים זה להתחבר למשחק ולהנות ממנו. רק שהוא כבר לא מהנה, ובשביל זה אני מוכן אפילו להתחבר פעם-פעמיים ביום ולהשליט את החוקים שלך כמו שצריך. ככה אנשים לומדים, בכוח.

ד"א גיליתי היום שאפשר להרוג עם הערכת החייאה של המדיק, בחיי זה כיף :smile1:

ומישהו יכול לתת לי טיפים איך אני שורד?

אני מקפיד בעיקר לכוון טוב, לירות בסדרות-ז"א לא לירות את כל המחסנית ברצף אלה לחיצה, לחיצה ואז שוב לחיצה ואני מקפיד להתחבא אבל בכ"ז יחס ההריגות שלי יוצא כ"כ נמוך שאני לא מבין למה. מה לעזאזל ההבעיה פה? אני באמת ובתמים רואה שהאיקסים חוגגים לי במרכז המסך אבל אז אני מקבל 20 נקודות על עזרה. אני לא רוצה לעזור אני רוצה ללהרוג!

שמעו אני אגיד את דעתי על כל עיניין הגוסטב\M60\מטול וכד'...

--------------------------

90% מהזמן אפילו יותר אתם לא תדעו מי עושה "overuse" לנשקים האלה, שלא נדבר על הM60 שאין מצב לעשות לו OVERUSE כי הוא , זה לא שאתה יושב מול קוספאת תחמושת ומרסס, בא נתקל בכם והרג אותכם.

לכן החוק הזה שאסור להשתמש בנשקים האלה הוא די מטומטם! אלא אם תעשו חוק שאוסר בכלל על שימוש בנשקים האלה.

מה שאני חושב שהוא לא מוצדק.

דבר ראשון, הגוסטב הוא טיל ברור שאתה תירה את הטיל 85מ"מ הזה ליד כל שחקן אתה תהרוג אותו, הוא לא OP וגם לא קרוב לזה.

אתם הפכתם אותו לOP מסיבה שהיא לא ברורה לי.

ואם אתם רואים בשרת מישהו שיושב ליד קופסאת תחמושת ומוריד מטולים\גוסטבים = באן.

תזכרו שלהוכיח דבר כזה זה כמעט בלתי אפשרי!

אבל!

אם אתם בשרת וראיתם שמישהו הרג אותכם פעם אחת שרצתם איפשהו במפה עם מטול\גוסטב זה לא אומר שהוא מנצל לרעה את היכולת של הנשק הזה.

גם לי היה מלא פעמים שראיתי אויב רץ ואני מאחוריו היה לי מחסנית מלאה אבל החלטתי לירות עליו מטול.

רוב הפעמים שהורגים אותי זה בכלל לא מזיז לי מי הרג אותי ועם איזה . לא רשום באתרי STATS מי הרג אותכם הכי הרבה ועם איזה .

שגיא אם יש אפשרות כמו שעשית לkill cam אם לאסור על הנשקים האלו בכל מובן או לאסור עליהם בניצול לרעה (קשה להוכיח את זה) או לאפשר שימוש בנשקים האלה. לעשות סקר ולתת לחברי האתר להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מה רואים בשטח? רואים הרבה שחקנים שהולכים עם זה כנשק ראשי.

בשביל שחווית המשחק תיהיה יותר מהנאה ורצינית טוב לאסור את זה, כל שרת שמכבד את עצמו יעשה את זה אם לא עכשיו אז בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אנחנו צריכים לבנות את הנשקים של המולטי במשחק הא?

DICE האלה כאלה לא מבינים בכלום :facepalm:

תגידו מה ההגיון לאסור את המטול?

נפלתם על השכל?

זה אחד הדברים שבגללם שווה להיות ASSAULT כי יש לך עוד משהו שיכול איכשהו לעזור לך נגד רכבים קלים או קבוצה גדולה של אויבים

אז אם מבטלים את המטול במה שונה הASSAULT מהMEDIC? רק כדורים ורימונים ורק שלכל אחד יש קופסה אחרת, אחד מרפא ואחד תחמושת

עם כל הכבוד אז כבר לא שווה הASSAULT ועדיף MEDIC כי שם לפחות לא יגמר לך התחמושת מהר בזמן שלאסולט כן יגמר אבל מה? אסור לו לפוצץ אנשים שקרובים אליו עם מטול!

דיי להיות בכיינים ושחקו כבר!

כבר אסור M60 CG 40MM ועכשיו שיגיעה איזה אחר שלא תוהבו גם אותו תגידו שצריך לאסור?

ככה נרוץ רק עם סכינים ונהפוך את המולטי לButcherfield: Bad Knifing 2 :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי שיש שחקן שמשתמש בזה פעם אחת בכמה זמן (זה=מטול\גסטוב) אבל אני נתקל לא מעט פעמים בשרת שלנו שחקנים שמסתובבים רק עם זה.

איך אני יודע?

למשל, הרג אותי מישהו על גסטוב, במצלמה ראיתי שהוא המשיך להסתובב רק עם גסטוב, וירה איתו עוד פעמיים ועדיין לא החליף . משמע שהוא מסתובב רק עם זה וזה לא כיף.

דבר נוסף הוא שהתחילו עכשיו להספים את הפצצות עשן במקום מטול כי הוא "נאסר" אבל העובדה היא שהבחור שירה את הפצצות עשן ישב על קופסא מחורבנת וריסס אותנו בפצצות עשן שהרגו בידיוק כמו מטול.

אמרתי שאנשים צריכים לסרס את עצמם קצת כי זה מגעיל שאני נכנס לשרת ישר אני מותקף במטולים וטילים.

ד"א באג מוזר, אני ועוד מישהו היינו בקרב סכינים ואז נכנסתי בטעות לתוך מכולה שהייתה בסביבה והיריב היה בידיוק איפה שעמדתי רק מחוץ למכולה, ואפילו שיש מכולה בנינו הרגתי אותו עם סכין (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל ה ATIטיסטיים... שוחרר Preview של CT 10.4.

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/ATI-Catalyst-10-4-Hotfix.aspx

אמור לפתור את בעיית הטעינות הארוכות.

יא אללה, הלוואי! יש תאריך מתי המלא יצא?

דעתי השתנתה בנוגע למטול או הגוסטב בזמן האחרון. זה לגיטימי לדעתי להוריד סנייפר על גבעה עם הנשקים האלה, אנשים שבאים ARM/DISARM ב-RUSH, אנשים בתוך בניינים. אבל כשאני בא מול מישהו שהוא 2 מטר ממני והוא הורג אותי עם מטול תוך שניה, שרק הספקתי להוציא כדור שניים זה אומר שהוא מסתובב עם המטול כנשק הראשי שלי. וזה קרה לי המון פעמים! אני נגד דברים כאלה. כנ"ל לגבי הגוסטב במקרה כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום יבוא וכולכם תבינו את הגדולה שבדרישה למנוע "זנות" של מטולים/CGים בשרתים (אלא אם כן DICE יבצעו להם balance מסויים, מה שאני בספק) - התנהגות דומה גרמה לי להפסיק לחלוטין עם MW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום יבוא וכולכם תבינו את הגדולה שבדרישה למנוע "זנות" של מטולים/CGים בשרתים (אלא אם כן DICE יבצעו להם balance מסויים, מה שאני בספק) - התנהגות דומה גרמה לי להפסיק לחלוטין עם MW2.

תכלס.

אנשים חייבים להבין שלא סתם בשביל להשתמש במטול צריך ללחוץ 3 ואז לירות. זה משני, ז"א הוא טוב למצבים מיוחדים בלבד, כמו קירות \ מישהו מסתתר מאחורי עץ או במקרה שהמחסינית נגמרה ואתה באמצע קרב ירייות, אני בכל אופן במקרה והמחסנית הסתיימה, לוחץ מייד 2, ומרוקן את הm119 משהו על האוייב :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי השתנתה בנוגע למטול או הגוסטב בזמן האחרון. זה לגיטימי לדעתי להוריד סנייפר על גבעה עם הנשקים האלה, אנשים שבאים ARM/DISARM ב-RUSH, אנשים בתוך בניינים. אבל כשאני בא מול מישהו שהוא 2 מטר ממני והוא הורג אותי עם מטול תוך שניה, שרק הספקתי להוציא כדור שניים זה אומר שהוא מסתובב עם המטול כנשק הראשי שלי. וזה קרה לי המון פעמים! אני נגד דברים כאלה. כנ"ל לגבי הגוסטב במקרה כזה.

זה כל הבעיה בשרת -אם היו משתמשים בזה למטרה נכונה -לא היה שום בעיה בזה, רק בגלל שמשחקים עם זה כנשק ראשי -אז אוסרים.

מקווה שבזה הדבר מובן ואף רובם מסכימים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...