Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 181 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי ה-PKM עדיף. אפשר לקחת עם כל תוספת של דיוק או נזק, זה לא חוכמה להוסיף נזק ל-M249 כי אפשר להוסיף גם ל-PKM.

רק בסיטואציות מאוד ספציפיות ה-M249 יכול להיות עדיף.. אבל לרוב ה-PKM יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה לשימוש המוגזם בגוסטב היא מהירות הטיסה שלו. קשה מאוד להתחמק ממנו והוא שומר פחות או יותר על נתיב טיסה אחיד ולא מאבד גובה.

עכשיו אחרי שאסרו להשתמש בגוסטב שחקנים מנסים להשתמש ב rpg באותה הדרך. זה עובד רק במרחקים קצרים מאותן הסיבות.

לדעתי השימושים המוגזמים בכל הנשקים האלו נובעת מסיבה אחת בלבד, ביטול ההדשוט (או הדשוט לא הורג בכדור בודד). ברגע שאתה צריך לירות כל כך הרבה כדורים על מישהו

ביחוד עם הנשקים החלשים אתה גורם לנשקים האלו להיות משניים ולנשקים שהורגים במכה אחת להיות ראשיים.

כן שמתי לב הלילה שהגוסטב לא יורד מהידיים שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד מתחיל בטוב, לוקח מדיק 249 אבל אחרי הפעם העשירית בערך שאני נהרג מ- מטול/ארטילריה/גוסטב אני מאבד את הסבלנות ומוציא ת'גוסטב.

רוצים לשחק נקי? טוב, רוצים מלוכלך? גם טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, קרא לכם עם הG36 שאתם יורים במישהו, הנקודה האדומה עליו אבל אין HITS?

אתמול עשיתי עם הG36 בקושי הריגה אחת בגלל החרא הזה... לעומת זאת בלי הRED DOT (יעני FROM DA HIP) כל הפגיעות מתעדכנות כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה מישהו שיכול להגיד לי חד משמעית או לפחות הערכה על אם EA מתכוונת לסדר את הבעיה של ההתתקויות/לאגים בסופי שבוע וכו'? ואם כן לתת הערכה של זמן.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...