Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 63 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי איזה טמבל אני

רק עכשיו שמתי לב ש hardened warhead ששכחתי מהם מהבטא

סוף סוף אני לא מרוקן מחסנית שלמה על אנשים

כן זה פשוט מצוין , במיוחד שעכשיו פתחתי את כל הנשקים לאסולט , והתחלתי להשתמש בAN משהו שיורה 2 כדורים כל לחיצה , אני בדרך כלל הורג ב4-6 כדורים והדשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם GTX260, מה השאלה?

ironhide,

עוד לא פתחתי את כולם, רק הרגע פתחתי את הנשק שאחרי ה AN לא זוכר את שמו, משהו עם 14. עדיין לא ניסיתי אותו אבל ה AN + ידית אחיזה + התוסף לכדורים זה בהחלט לעניין :xyxthumbs:

*אגב, אם כבר מטולים מעצבנים אתכם אז אותי הרבה יותר מעצבן כשאני בקרב יריות עם מישהו ביער, ואיך שאני מתקרב אליו הוא מחליף לRPG ויורה בי מעשר מטר (לא היו לידי עוד חברי קבוצה). RPG באחד על אחד מטווח קרוב זה LAME.

וגם היום בשרת של realpeople, אני לא יודע אם אלו היו האדמינים אבל איך שהם נכנסו לשרת פתאום משתלטים על הגבעה של התוקפים.

בדר"כ זה מציק אבל לא נורא כי אפשר לעשות respawn על הארץ ליד חבר לקבוצה אבל איכשהו הם הצליחו לחסל את כולם ואז במקום לתת למשחק לזרום הם פשוט הורידו כל מי שניסה לצנוח ולא עשה alt+f4

* עוד משהו, שימו לב לאחד שקוראים לוXtr3m3r

אני לא בטוח שהוא צ'יטר אבל היום הלכתי בport valdez ואני כמעט בטוח שראיתי אותו עם סימן כחול מעל הראש אז פשוט הלכתי לידו, פתאום אני מקבל יריה לראש והוא הורג אותי.

*דבר נוסף, רק אצלי המשחק נשאר ברשימת התהליכים אחרי שאני יוצא ממנו?

אני צריך לעשות end proc.. בכל פעם שאני יוצא מהמשחק

עד כאן התלונות נכון לשעה זו.

סליחה על החפירה והמשך יום נעים (:

לעניין אחר:

אחרי שגם הובקר סבלתי מהתנתקויות החלטתי להסיר את punkbuster ולהתקין אותו מחדש שכן pnkbstrA.exe לא הופיע לי ברשימת התהליכים.

התקנתי מחדש כמה פעמים עד שסוף סוף הוא הופיע ומאז אין לי התנתקויות.

אני יודע שלכאורה אין קשר אבל שווה לנסות.

*וכן, כל זה עריכה אחת :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם GTX260, מה השאלה?

ironhide,

עוד לא פתחתי את כולם, רק הרגע פתחתי את הנשק שאחרי ה AN לא זוכר את שמו, משהו עם 14. עדיין לא ניסיתי אותו אבל ה AN + ידית אחיזה + התוסף לכדורים זה בהחלט לעניין :xyxthumbs:

על איזה הגדרות אתה משחק וכמה FPS אתה מקבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, ערכתי עכשיו את ההודעה הקודמת שלי והוספתי ספר שלם, אתם מוזמנים לקרוא.

לגבי כרטיס במסך, באופן מפתיע, נייק, עם מחשב דומה לשלי אבל 8800GT מקבל תוצאות כמעט זהות לשלי.

לעניין:

**ערכתי

אני בודק ואתן לך תשובה מדויקת (:

כמה דקות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אצלי המשחק נשאר ברשימת התהליכים אחרי שאני יוצא ממנו?

אני צריך לעשות end proc.. בכל פעם שאני יוצא מהמשחק

קרה לי תקופה, בשלב מסויים זה הפסיק. אתה יכול להמתין כדקה ולראות אם בסופו של דבר הוא נסגר מעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים.

בשעה טובה התקנתי את המשחק, הצלחתי להתחבר [באורח פלא] ללא כל בעיות, עוד לא ניסיתי לשחק, אני אנסה מחר אחרי העבודה.

אתם מוזמנים להוסיף אותי:

Lost Spirit

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nucleo-חתיכת מגילת שאלות יש לך, אני אנסה לענות על כמה..

א.לאדמינים אין יתרונות על פני האחרים, הם שחקנים כמו כולם. חוץ מזה שמה שאתה מתאר זה פשוט שכמה שחקנים טובים ,פרואים כמו שאומרים, נכנסו לשרת והתחילו לשחק.

זה קורה כל הזמן שכמה מהחבר'ה הרציניים נכנסים ועושים איזון לטובתם.

ב. המוטולים והRPG באמת מעצבנים, ואבל המוטולים הרבה יותר כי הם יותר בשימוש.

קיבינימט אנשים, תפסיקו רק להשתמש במוטולים, עכשיו בשרת התמודדתי עם נוב רמה 4 שמשתמש רק במוטולים (ה2 כוכבי זהב שהוא קיבל על השימוש במוטולים מרמז על החרישה שלו) וזה כבר עולה על העצבים שבקרב יריות אתה כמעט מחסל את האידיוט שמולך ואז פתאום משום מקום נופל מוטול מהאידיוט שהתחבא בעץ שליד.

ג.לא מכיר אותו, אבל יש בשרת צ'יטרים. למרות שנראה שזה נפסק כי השרת עבר שדרוג או משהו, לא ממש הבנתי.

ד.לא הבנתי...

אחרי כל סיבוב כמובן יש את הרשימת התוצאות וכו', ששם אני מחכה שעות על גבי שעות עד שזה עושה לי את הכפתור JOIN לשרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון למשחק ישוחרר בקרוב - לפרטים מלאים - http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/961469-new-patch-v522174-update.html

Single Player -
Fixed: Graphical issues on some systems on SP_03 (at start and when displaying background mountains at “Up river”)
Fixed: Character voice issue during cut scenes in SP_03b (only affected Spanish)
Fixed: Hang when killed using TOW Launchers in SP_05
Fixed: Graphical issue on some systems on SP_05 (displaying background mountains)
Fixed: Voice volume in cut scenes on SP_06
Fixed: Unexpected dialog at start of SP_08 (only affected Italian)
Fixed: Random crash in SP_09 cut scenes

Multi Player -
Fixed: Server Browser - Joining a password protected server results in a connection timeout
Fixed: Server Browser auto updating server list when reopened causing a timeout issue
Fixed: Server Browser showing “all servers” when re-entering browser on the History or Favorites tab.
Fixed: Password issue during Friend invites
Fixed: Password text field issue on joining a password protected server
Fixed: “Flickering” ship on Arica Harbor
Fixed: Clan tags that use numbers in them displaying a “0” on the Select Spawn Point screen
Fixed: Display issue on long server names
Fixed: Mortar Strike icon not updating (Beta issue)
Fixed: No “Exit Game” menu option appearing at the end of some rounds.
Fixed: Flickering user rank icon (appeared as an animated gif) when user reaches rank 10.
Fixed: Flickering trees and “Red Box” on Laguna Presa
Fixed: User is logged out when failing to create a new soldier
Fixed: Zeus stationary weapon not appearing in stats
Fixed: Zu23 not appearing in stats
Fixed: BMD3 AA not appearing in stats
Fixed: Friend request displaying incorrect Veteran stats
Fixed: End of Round screen displayed incorrect “UAV_Station” – now displays correct localized text.
Fixed: K/D ratio displays in the Front End
Fixed: K/D ratio displays correctly when “comparing”
Change: Server browser now defaults to list via Ping first
Change: News Ticker font support for Spanish, Polish, Russian and Japanese
Change: New message for server full (reported as “I get no message when I try and join a server, it does nothing”)
Change: New message displayed for attempting to join a password protected server without providing a password (reported as “I get no message when I try and join a server, it does nothing”)
Change: Displays version number on Front End Legal Screen
Change: Display of weapon icon during loading screen

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...