Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 59 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעניין.

בשלושת הערבים האחרונים (מתחיל מסביבות 17:00, מסתדר בסביבות 23:00-00:00) אני נזרק חזרה לתפריט לאחר 5 דקות משחק, ובכל שרת זה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בצהריים לקח לו חמש בערך אבל עכשיו זה נראה כאילו אני בקושי מספיק להתאפס על עצמי ואני ישר עף

אגב, כבר יומיים בערך שהוא מתחבר לי על רמה 1 אחרי הרבה זמן של המתנה אבל כשאני נכנס למשחק הוא כן נותן לי את הנשקים המתאימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז כבר- לא סתם יש לו הסוואה. יש המוןןןן עצים ושיחים במשחק הזה והוא משתלב נפלא בהם.

אתמול ב-port valdez אחד עם קיט של recon ירה עליי מאיזה מבנה. זה היה thant כאן מהפורום. אחרי שהחיים שלי התמלאו הלכתי לדקור אותו. הלכתי מסביב לבניין ולא מצאתי אותו, חשבתי שהוא הלך. עצרתי בשביל לדבר עם מישהו ב-mohawk במיקרופון- והוא דקר אותי. הוא התחבא ליד עץ. ואני פאקינג חיפשתי ליד אותו עץ!! זה לא שלא בדקתי שם. רק שתבין כמה בעייתי לראות אותו.

עוד דוגמא היא בבטא שאני התחבאתי ליד עצים בבסיס ההגנה (כשאני בהתקפה) ופשוט חיסלתי המונים והם לא ידעו איפה אני (כי ב-Kill cam רואים שאתה ליד עצים, זה לא אומר יותר מידי להבדיל אם היית ליד מבנה שנראה מוכר). פשוט עשיתי להם טבח.

אז תדע שאפשר לעשות המון עם ה-recon ולא רק להיות צלף מ-200 מטרים.

אגב צלפים- OMFG

די כבר עם התירוץ של דיברתי בmohak :silly:;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפינג שאתה מקבל בתוך השרת בו אתה נמצא (כשאתה לוחץ על TAB)?

עד ש E.A יסדרו את ה Readings, בסרבר מקומי פינג נורמלי זה בין 90 ל 180.

באמת למה הפינגים ככה?

לא הבנתי בהתחלה למה זה בסביבות ה-100, כי תמיד בסרברים המשחקים אחרים הפינג עומד על 20 בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtazy & Born2kill - שאלה טובה, גם ל E.A עדיין אין תשובה עליה.

הפינג כפי שמופיע ב Browser הוא זה שקובע בפועל, הקריאות בתוך המשחק לא מדוייקות מאחר והפינג שמדווח הינו הפינג לאחר שעבר את כל מערכות המשחק (ברמת התוכנה בלבד) הן מבחינת המשתמש והן מבחינת השרת, ומה שאתם רואים בתוך המשחק הוא "ערך הברוטו" (אם תרצו - אע"פי שזה לא המונח הנכון, אין לי דרך שפויה יותר להגדיר את זה). לפיכך, כשתתחברו לסרבר אירופאי בעל פינג של 60-90 מילישניות לכל הפחות, סביר להניח שבתוך המשחק תראו פינגים שינועו בין 180 ל 250 וכן הלאה.

במשחקים אחרים היודעים להציג פינג לאחר סוג כלשהו של Filtering, זה מן הסתם לא המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...