Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 68 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפילו המשתמש הזה שביקר אצלנו אתמול בשרת הנתונים לא הגיוניים (עלה יותר מדרגה בשעה...) והPB המסריח הזה לא זיהה שהוא צ'יטר..

עצוב

יותר עצוב זה שאדמין שהיה בשרת לא נתן לו באן במקום!

במקום זה הוא התחיל לצחוק עלינו שנלמד לשחק :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי?

אלפא ו BDB הם האדמינים היחידים בשרת שלנו

בכל מקרה אתה לא יכול לצפות מאדמין שיעיף מישהו על סמך בקשות בצ'אט של המשחק ובלי לבדוק את העניין

לגבי אותו אקסטרימר, אני לא יודע איזה סוגים של צ'יטים יש אבל אז הוא היה צלף ואני תמיד מתבלבל בין התלבושות של הצלפים

כשראיתי אותו היה סימן כחול מעל הראש שלו אז הנחתי שאני שוב מתבלבל ואיך שעברתי אותו (הלכנו ממש צמודים אחד לשני) הוא ירה בי מאחורה

*לגבי בעיות החיבור, אני באמת בספק שבזק תראה טוב לב למשתמשים ולא תדרוש מהם(וממני) לשלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, ההישגים של הבחור הזה: http://bfbcs.com/stats_pc/Bu.Rogers

נראים לכם הגיוניים?

אתה שואל ברצינות?

יש לו שם עם 1002 הריגות שמתוכם 1002 הדשוטים ;D

[br]פורסם בתאריך: 16.03.2010 בשעה 12:59:27

כמה חבל שאתה לא יודע לקרוא. מי שצחק עליכם היה Doxio עצמו, והוא הצליח להמלט לפני שלקחתי מס' סקרינשוטים מהמשחק שלו.

לקרוא אני יודע.

אולי הבנתי לא נכון מי כתב.

מאיזה שהיא סיבה התשובה שלך עכשיו מסתדרת לי טוב עם מה שכן הבנתי.

בכל מקרה, אני חשבתי שרק אדמין יכול לכתוב בלבן ענק על גבי כל המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי על המשתמש הזה ת'ראד ב pbbans, אע"פי שזה די חסר תועלת כל עוד אין לי קצת סקרינשוטים ואת ה GUID שלו בשביל להרים באן ידנית. אצטרך שהוא ייכנס לשרת שוב.

אגב, מישהו במקרה זוכר את הפינג של המשתמש? יש סיכוי שהוא מקומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Doxio.Rus

האם

# Time per Life: 1m 32s

אומר שהוא לא מצליח להשאר בחיים יותר מדקה וחצי?

# Score per Life: 803

# Score per Minute: 451

זה אמנם נסיבתי בהחלט, אבל אולי לצרף את הנתונים האלה לpbbans יעזור שפוך אור על העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד מ pb לא יתן לו באן לכן מאוד חשוב שהאדמין במקום יתן באן מהיר.

אם שרת שלם מתלונן אז כנראה שיש סיבה. תאמין לי שיש שחקנים בשרת שהתעסקו מספיק עם צ'יטרים בשביל לזהות אותם מיד.

קודם כל תן באן אחר כך אם חשוב לשחקן להמשיך לשחק בשרת הוא יגיע לכאן להסביר את עצמו.

מקסימום, אחכ תוריד לו את הבאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רלוונטי אם שרת שלם מתלונן ואם יש להם ניסיון.

*אם אתה בא להגיב, אז שניה, אני עורך (:

שוב נשלחה לי הודעה בטעות לפני הזמן

-----------------------------------------

-----------------------------------------

אני מנסה לחשוב על עצמי ואני עדיין בא בגישה של זכאי עד שהוכחה אשמתו.

אני אתן דוגמא,

אתמול שיחקתי כמה משחקים כשאר היה לי בהתחלה רצף של איזה שלושה משחקים ממש גרועים עם איזה 200-400 נקודות ובאחד מהם יחס של 14 מיתות ל 3 הריגות. עד כדי כך גרוע. אח"כ היה לי רצף ממש טוב של בערך 2000 נקודות יחסים הפוכים.

עכשיו אני יכול לדמיין מצב שמישהו משחק בשרת כלשהו, ואנשים שרואים את זה חושבים "וואי איך הוא נהיה כ"כ טוב פתאום?!" מתלוננים שהוא צ'יטר

והוא מקבל באן מהשרת ואיתו מכל השרתים שעושים לPB. עכשיו צריך להתחיל להתקשר לתמיכה או למצוא איזה אדמין לדבר איתו.

לרוב האנשים שקונים את המשחק אין אלפא לדבר איתו (:

חוץ מזה, לא אמרתי שיתנו לו באן, אמרתי שישפכו אור על העניין ובחרתי את המילים האלו בכוונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Doxio.Rus

האם

# Time per Life: 1m 32s

אומר שהוא לא מצליח להשאר בחיים יותר מדקה וחצי?

# Score per Life: 803

# Score per Minute: 451

זה אמנם נסיבתי בהחלט, אבל אולי לצרף את הנתונים האלה לpbbans יעזור שפוך אור על העניין

כל הנתונים האלה הם כולם מחושבים כממוצע של כל פעם שאתה בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לחשוב על עצמי ואני עדיין בא בגישה של זכאי עד שהוכחה אשמתו.

אני אתן דוגמא,

אתמול שיחקתי כמה משחקים כשאר היה לי בהתחלה רצף של איזה שלושה משחקים ממש גרועים עם איזה 200-400 נקודות ובאחד מהם יחס של 14 מיתות ל 3 הריגות. עד כדי כך גרוע. אח"כ היה לי רצף ממש טוב של בערך 2000 נקודות יחסים הפוכים.

לא קובעים שמישהו צ'יטר לפי יחס ההריגות שלו. קשה לי להסביר את זה אבל צריך נסיון בשביל לשים לב.

אתה יכול לצחוק עלינו שאנחנו לא יודעים לשחק או בכיינים או מה שלא תרצה אבל העובדות אומרות שצדקנו.

עריכה: מצוין ™ALÞHÃ לפחות הוא לא יכנס יותר בשרת הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...