Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 463 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משהו מוזר..

שודרגתי לנשק AN-94 , לאחר מספר משחקים אני צריך ללחוץ כמה פעמים על העכבר בשביל שזה יהיה יריה ממושכת (זה נהפך למצב ירי בודד),

איך אני חוזר למצב שלחיצה אחת יורה הכל רצוף (אוטומטי)?

תודה

גרמת לי לכזה LOL. אין במשחק אפשרות לעבור בין מצבי ירי. יש נשקים שיורים אוטומטית ויש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בהחלט מהנה.

עד שלא נתקלתי בניתוקים ובתקיעות הוא היה אחלה של משחק - כל הבעיות האלה גרמו לי להתקע בדרגה 36.

עכשיו אני חוזר לשחק בו אחרי שהגעתי לדרגה 50 בBO ואני מרגיש שמיציתי את BO לתקופה הקרובה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוד טוב בסה"כ. יש מפה שנראת כמו הכרמל השרוף.

אבל:

הראדר כ"כ קטן ודפוק!

אין RED DOT.

אפשר להוריד צלפים ממרחק עם AK מסכן.

שווה ת'כסף ללא ספק.

ברור שאין RED DOT, זה לא היה קיים במלחמת ויאטנם...

וזה שהרדאר קטן נראה לי כמו משהו שהם עשו בכוונה. זה נותן לך תחושה יותר מלחיצה של חייל בג'ונגלים של ויאטנם שלא יודע מאיפה האויב יקפוץ עליו. הרי לא היו להם בתקופה הזאת אמצעי ריגול מתקדמים כמו שיש היום (לוויני ריגול למשל) אז זה די הגיוני שהרדאר שיש לך קטן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קניתי מ אז הדרך היחידה שלי לשחק אתכם זה למצוא אותכם במשחק ולהוסיף אותכם לחברים...

התחלתי לשחק, הצלחתי להרוג 2 אנשים ואז התחילו בעיות עם PB, עדכנתי אותו ניראה אם עכשיו זה יעבוד...

ברשימת שרתים יש לי פינג 70 וכשאני נכנס לשרת הוא קופץ ל 190, לכולם זה ככה?

כל מי שלא מופיע ברשימה בהתחלה שיוסיף פה את הכינוי שלו שנוכל להוסיף, שלי כרגיל אותו דבר כמו בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קניתי מ אז הדרך היחידה שלי לשחק אתכם זה למצוא אותכם במשחק ולהוסיף אותכם לחברים...

התחלתי לשחק, הצלחתי להרוג 2 אנשים ואז התחילו בעיות עם PB, עדכנתי אותו ניראה אם עכשיו זה יעבוד...

ברשימת שרתים יש לי פינג 70 וכשאני נכנס לשרת הוא קופץ ל 190, לכולם זה ככה?

כל מי שלא מופיע ברשימה בהתחלה שיוסיף פה את הכינוי שלו שנוכל להוסיף, שלי כרגיל אותו דבר כמו בפורום.

יש בעיה עם שרתים בחו"ל אצל הספקיות הישראליות, הכי פשוט זה שתשחק בשרתים הישראלים (חפש Israel עם I גדולה בהתחלה ברשימת השרתים). נראה לי שרוב השחקנים הישראלים ממילא נמצאים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...