Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 462 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משום מה לא מוצאים אותי גם אחרים.

אולי למי שהרטיו של 0.5 ומטה הם סגרו את האופציה הזאת? :lol:

בכל מקרה אני במשחק SIMONSIX

זה ה ID שלי ב EA

נכנס לאקטב את וויטנם ואכנס מאוחר יותר לשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז קניתי עכשיו את ההרחבה של ויאטנם ב 20שח דרך החנות של EA. מה אני אגיד, זה שווה כל שקל! (ואפילו יותר ;)). עם המשחק הרגיל שקניתי במבצע של סטים ב 10$ אני בכלל שמח שחיכיתי עד עכשיו.

אקטיביזן צריכה ללמוד איך לשחרר חבילות הרחבה מ DICE. זה לא כמו קול אוף דיוטי ששם הם שומרים בצד כמה מפות רגילות לגמרי שהיו אמורות להיות חלק מהמשחק המקורי ואז פתאום אחרי בקושי חודש הם דוחפים לך את זה ב 15$. כאן זה ממש משנה לגמרי את המשחק והופך אותו לחוויה אחרת לגמרי.

חוץ ממפות חדשות יש כמובן צבאות שונים לגמרי, נשקים אחרים לגמרי (להביור!), אחרת ברקע (אין כמו הרוק אנד רול של שנות ה-60), כלי שונים ואפילו הציוד הרגיל כמו חבילת תחמושת או הכלי תיקון של המהנדס נראים ממש שונים. גם המפות מעוצבות בסגנון שונה מאוד מהמשחק הרגיל. זה לא מרגיש כמו אותן מפות רק עם כמה שינויים אלא זה ממש מצליח להעביר לך את התחושה של מלחמת ויאטנם.

למי שמתעניין בשרתים ישראלים, ראיתי בינתיים שלושה או ארבעה שרתים ישראלים. רק אחד היה מלא בשחקנים אבל נראה לי שהוא פעיל כל הזמן (השרת של ויגיימס), ככה שזה לא אמור להיות בעייתי למי שלא מצליח לשחק נורמלי בשרתים בחו"ל.

החסרון היחיד בהרחבה זה שאתה לא צובר שם נקודות לקלאסים כשאתה משחק בויאטנם אלא רק עולה ברמות, ולכן אתה לא יכול לפתוח שם נשקים חדשים או גאדג'טים ששיכים לקלאסים, רק את מה שנפתח לך כשאתה עולה בדרגות. אבל זה לא באמת חסרון כי בויאטנם ממילא אי אפשר להשתמש בנשקים הרגילים.

תיקון: מסתבר שכן אפשר לפתוח נשקים חדשים גם כשמשחקים בויאטנם. זה פשוט לא מראה שום התקדמות בקלאסים אחרי כל סיבוב משחק, אבל זה כן צובר נקודות והוא מודיע לך באמצע המשחק כשאתה פותח משהו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין סימון' date=' דבר איתי בפייסבוק או במסנג'ר ונשחק בייחד, כמו בימי BF2. ;D

אגב, לא הייתה סיבה לצאת, הניתוקים היו זמניים בלבד.

[/quote']

יום שישי נהנתי מהמשחק :yelclap: -הבאנו את הקריעה.

שמתי לב שאתה גם בוחר הרבה מדיק, עם איזה רובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן זה ממש משנה לגמרי את המשחק והופך אותו לחוויה אחרת לגמרי.

חוץ ממפות חדשות יש כמובן צבאות שונים לגמרי, נשקים אחרים לגמרי (להביור!), אחרת ברקע (אין כמו הרוק אנד רול של שנות ה-60), כלי שונים ואפילו הציוד הרגיל כמו חבילת תחמושת או הכלי תיקון של המהנדס נראים ממש שונים. גם המפות מעוצבות בסגנון שונה מאוד מהמשחק הרגיל. זה לא מרגיש כמו אותן מפות רק עם כמה שינויים אלא זה ממש מצליח להעביר לך את התחושה של מלחמת ויאטנם.

וייטנאם הרבה יותר קשה. נהרגים הרבה יותר מהר. אומנם גם הורגים יותר מהר, אבל בגלל הצפיפות של המפות, הרבה יותר קשה להגיע ליחס טוב.

בוייטנאם הנשקים של האסולט יותר חזקים מהנשקים האחרים, חוץ מהצלף כמובן.

וכמובן שאין את כל הגאדגטים, נעילות, כוונות מתוחכמות וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המשחק בEA.... עכשיו איך אני מוריד אותו? :s07:

אם אתה מתכוון למשחק המלא, אז כמו שכתבו לך, אתה צריך להוריד EA download manager.

אם אתה מתכוון רק להרחבה, אז אתה לא צריך להוריד כלום, אתה מקבל קוד במייל, לוחץ על וייטנאם במשחק, מכניס את הקוד, ומשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף המחשב שודרג.

מישהו נתקל בניתוקים,EA לא מתחבר,לא ניתן לחפש שרתים ?

אני מדבר על BC2 ולא על ויטנאם.

אני מבין שכולם משחקים פה עם ויטנאם..

טפו טפו טפו , לא ביומיים האחרונים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מוזר..

שודרגתי לנשק AN-94 , לאחר מספר משחקים אני צריך ללחוץ כמה פעמים על העכבר בשביל שזה יהיה יריה ממושכת (זה נהפך למצב ירי בודד),

איך אני חוזר למצב שלחיצה אחת יורה הכל רצוף (אוטומטי)?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...