Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 467 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה שאולי נשאלה כאן, אני פשוט חדש מאוד במשחק.

BC2 מרגיש לי די כבד כשאני משחק אותו. ה FPS הממוצע שלי הוא בערך 60-80, לפעמים עם נפילות קצרות ל40 (או במקרים מאוד נדירים 20 לכמה שניות כשיש המון פיצוצים מסביבי). ככה שעקרונית הוא אמור לרוץ מאוד חלק. אני גם משחק בעיקר בשרתים ישראלים עם פינג נמוך, אז זאת לא הבעיה.

אני זוכר שקראתי כמה פעמים שהשליטה ב BC2 הרבה פחות נוחה מסדרת COD, זה אמור להיות ככה או שיש כאלה שמצליחים להריץ את המשחק חלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעברתי ל BF מ COD השליטה הרגישה לי מוזרה בהחלט, אבל אתה תתרגל תוך כמה ימים. אחרי זה השליטה ב COD הרגישה לי מוזרה.

לג'וני שמעלי... הוא ציין רזולוציה של 1920X1200, אתה משווה את זה ל HD4870 עם 1650X1080?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני לא בטוח שזה קשור לפריימים, הרי 60 FPS זה בהחלט יותר מסביר, והמשחק מרגיש לי "כבד" גם כשאני על 80FPS.

זה גם לא בדיוק שהמשחק לא רץ חלק או שאני מרגיש תקיעות, פשוט השליטה מרגישה לי מגושמת יותר בהשוואה לCOD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח לא לאגים כי הפינגים שלי בסדר גמור (לפחות בשרתים הישראלים). זה גם לא משהו שממש מפריע לשחק, אני פשוט רגיל מאוד לשליטה ב COD ובהשוואה BC2 פתאום מרגיש לי קצת כבד. אני די בטוח שיצא לי לשמוע שחקנים שאומרים שזה פשוט ככה והמשחק פחות נוח מ COD (זה לא מפריע לי לשחק, כי בתור משחק הוא הרבה יותר כיפי מ COD שכבר די חרשתי עליו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...