Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 460 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל ספקיות האינטרנט בארץ הן חלאות.

עם נזק בינלאומי אני נמצא כבר כמה שנים ובשנה האחרונה יש לי בעיות באינטרנט כל שני וחמישי. יש לי packet loss בלתי מוסבר בזמן גלישה ואני צריך ללחוץ על לינקים פעמיים כדי להיכנס אליהם, הפינג שכמובן הזכרתי בBC2 שפשוט מונע ממני לשחק בכל שרת שהוא לא ישראלי. עד תקופה מסוימת היו לי אצלם ניתוקים במשך חצי שנה ואחרי שהביאו אלי את כל הטכנאים שלהם הביתה גילו שהבעיה בכלל מהצד שלהם. לא קניתי מחשב שבוע שעבר ואני יודע לזהות מתי הבעיה לא אצלי. מה האופציות שלי כבר? קראתי עכשיו קצת על נטוויז'ן ומסתבר שלהתנתק מהם זה בערך כמו להתנתק מהוט - כלומר תצטרך להגיע למיון עד שינתקו אותך. 012 שמעתי שחוסמים פורטים ומגבילים מהירויות ומה לא, אז הם לא רלוונטים. מי עוד נשאר? אני לא סומך על הספקיות החדשות כי אין להן אמינות עדיין. בתשתית אני גם תקוע על ב2.5 מגה עד שיפרסו פה NGN, החלופה היא לעבור להוט והUFI שלהם אבל מי רוצה להתחייב לנוכלים כמו הוט?

נזק בינלאומי בכלל לא מנסים לפתור לי את הבעיה למרות שדיברתי איתם ושלחתי להם traceroute והבטיחו שיבדקו את זה, אבל בינתיים אף אחד לא יצר איתי קשר.

אמן יפשטו רגל כל החברות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה דעתכם, יש עדיפות כלשהי של הASSAULT על הENGINEER?

עד עכשיו שיחקתי לרוב בENGINEER ובכל פעם שניסיתי לשחק עם ASSAULT, ניסיתי כמה וכמה נשקים וזה נראה פשוט קלאס חסר תועלת... אני לא רואה אף חסרון בSMGS של הENGINEER, והיכולות תיקון/פיצוץ טנקים של הENGINEER פשוט נראית לי הרבה יותר מעניינת ושימושית... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימה, תחשב גם את קצב הירי, והממוצע של הנזק (ממרחק רחוק וקרוב) ותראה שהאסולט, לרוב, מוריד יותר לשנייה מהאנג'ניר.

ונגיד שאתה צודק ובאמת האנג'ניר הורג יותר מהר, ויש לו משתיק, והוא יכול להוריד טנקים ומסוקים. אז למה בכלל יש אסולט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...