Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 459 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

כנ"ל. בשרתים ישראלים הפינג שלי הוא בסביבות ה80-110 שזה נורמלי בBC2, אבל בשרתים בחו"ל אני מקבל 460 פינג כמו כלום (חוץ מבבוקר) ואז מעיפים אותי מהשרת. אני לא יכול כמעט לשחק בויטנאם בגלל שהשרת של ויגייז ריק כבר יומיים, בניגוד לשרתים בחו"ל שתמיד מלאים.

אני גם כמוך - בזק+014. יש לך חבילת גיימרים? לי אין ואני 95% בטוח שזה בגלל זה. חרא ספקית וחרא תשתית. אני תקוע פה על 2.5 מגה בלי אפשרות לשדרג בגלל שאין NGN ויש לי packet loss מטורף שאני גולש, מה שאני די בטוח שקשור ל014 שיש לי איתם בעיות כבר שנתיים והם לא מצליחים להביא לי פתרון. סתם חלאות.

אין לי חבילת . אני לא יודע מה בדיוק הסיפור עם הפינג בחו"ל. מצד אחד זה גבוה בצורה מטורפת (מגיע כאמור ל400-500) אבל ברשימת השרתים בתפריט הראשי זה מופיע לי כפינגים נורמלים. בדר"כ המשחק עובד לי טוב גם בשרתים בחו"ל למרות הפינג המטורף לכאורה, אבל היום קרה לי שהעיפו אותי משרת בגלל "פינג גבוה". אין לי ויאטנם ויש מספיק שרתים ישראלים פעילים כרגע למשחק הבסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי חבילת . אני לא יודע מה בדיוק הסיפור עם הפינג בחו"ל. מצד אחד זה גבוה בצורה מטורפת (מגיע כאמור ל400-500) אבל ברשימת השרתים בתפריט הראשי זה מופיע לי כפינגים נורמלים. בדר"כ המשחק עובד לי טוב גם בשרתים בחו"ל למרות הפינג המטורף לכאורה, אבל היום קרה לי שהעיפו אותי משרת בגלל "פינג גבוה". אין לי ויאטנם ויש מספיק שרתים ישראלים פעילים כרגע למשחק הבסיסי.

נו אמרתי, גם לי זה ככה. בbrowser מופיעים לי פינגים של 86 ובמשחק אני מקבל מעל 400. עובד לי טוב רק בבוקר שאני מקבל 170 ככה. כל שאר היום אני יכול לשחק רק בארץ. ד"א לא יודע איך אתה אומר שעובד לך "טוב" אם יש לך פינג כמו שלי, זה מאוד מורגש בעיקר שאתה מכוון את הנשק או יורה במישהו ולכדורים לוקח זמן לפגוע אפילו אם הוא עומד מטר מולך. וכן לBC2 הרגיל יש מספיק שרתים ישראלים פעילים אבל בויטנאם אין. הייתי משחק אפילו עם ילדי FXP דוחים שקוראים לכל אחד שהורג אותם נוב, העיקר לשחק ויטנאם מתי שבא לי ולא רק בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אמרתי, גם לי זה ככה. בbrowser מופיעים לי פינגים של 86 ובמשחק אני מקבל מעל 400. עובד לי טוב רק בבוקר שאני מקבל 170 ככה. כל שאר היום אני יכול לשחק רק בארץ. ד"א לא יודע איך אתה אומר שעובד לך "טוב" אם יש לך פינג כמו שלי, זה מאוד מורגש בעיקר שאתה מכוון את הנשק או יורה במישהו ולכדורים לוקח זמן לפגוע אפילו אם הוא עומד מטר מולך. וכן לBC2 הרגיל יש מספיק שרתים ישראלים פעילים אבל בויטנאם אין. הייתי משחק אפילו עם ילדי FXP דוחים שקוראים לכל אחד שהורג אותם נוב, העיקר לשחק ויטנאם מתי שבא לי ולא רק בבוקר.

אני ממש חדש במשחק, קניתי אותו רק אתמול... אז אין לי יותר מדי נסיון עם השרתים השונים. כמעט כל הזמן אני משחק בשרתים הישראלים. בשרתים בחו"ל החוויה היא די בסדר, אבל לפעמים יש לאג מורגש.

אמרו לי כאן למעלה (עמוד אחד או שניים אחורה) שהפינג שמופיע לך בדפדפן של השרתים הוא הפינג האמיתי, אפילו אם במשחק עצמו זה אחרת. קשה לי להגיד לך. בכל מקרה זה בוודאי לא יכול להיות פינג 400 אמיתי כי אחרת זה היה פשוט נראה כמו בדיחה לשחק ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש חדש במשחק, קניתי אותו רק אתמול... אז אין לי יותר מדי נסיון עם השרתים השונים. כמעט כל הזמן אני משחק בשרתים הישראלים. בשרתים בחו"ל החוויה היא די בסדר, אבל לפעמים יש לאג מורגש.

אמרו לי כאן למעלה (עמוד אחד או שניים אחורה) שהפינג שמופיע לך בדפדפן של השרתים הוא הפינג האמיתי, אפילו אם במשחק עצמו זה אחרת. קשה לי להגיד לך. בכל מקרה זה בוודאי לא יכול להיות פינג 400 אמיתי כי אחרת זה היה פשוט נראה כמו בדיחה לשחק ככה.

אז לא יודע, כנראה ההגדרה שלך ל"בסדר" בקשר ללאג שונה משלי. בשרתים הישראלים אין לאגים אולי חוץ מבויגייז שבכל שרת שלהם בכמעט כל משחק יש בעיה כלשהי.

ופעם קראתי איפשהו שהפינג במשחק זה הפינג שלך+60 פינג של השרת. כלומר אם אני מקבל פינג 460, מה שקורה, אז הפינג שלי הוא בעצם 400. זה מאוד הגיוני כי הלאג ממש מפריע וזה רק במספרים כאלה. זה בטוח לא פינג 80 מה שאני מקבל שם. אתה יכול לשחק בסבבה על פינג 200 אבל מעל זה זה כבר מתחיל להיות מורגש במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא יודע, כנראה ההגדרה שלך ל"בסדר" בקשר ללאג שונה משלי. בשרתים הישראלים אין לאגים אולי חוץ מבויגייז שבכל שרת שלהם בכמעט כל משחק יש בעיה כלשהי.

ופעם קראתי איפשהו שהפינג במשחק זה הפינג שלך+60 פינג של השרת. כלומר אם אני מקבל פינג 460, מה שקורה, אז הפינג שלי הוא בעצם 400. זה מאוד הגיוני כי הלאג ממש מפריע וזה רק במספרים כאלה. זה בטוח לא פינג 80 מה שאני מקבל שם. אתה יכול לשחק בסבבה על פינג 200 אבל מעל זה זה כבר מתחיל להיות מורגש במשחק.

או שאולי פשוט הבעיה במשחק אצלך אחרת מאשר אצלי... ::)[br]פורסם בתאריך: 23.12.2010 בשעה 19:06:40

עשיתי עכשיו ניסיון, נכנסתי לשרת גרמני, הפינג שלי בתוך המשחק היה 500 ובכל זאת הוא היה שחיק לגמרי ולא הייתה לי שום בעיה להרוג אויבים מטווח ארוך או מטווח קרוב. אבל שוב, יכול להיות שאצלך הבעיה אחרת (למרות ששנינו בבזק).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאולי פשוט הבעיה במשחק אצלך אחרת מאשר אצלי... ::)[br]פורסם בתאריך: 23.12.2010 בשעה 19:06:40

עשיתי עכשיו ניסיון, נכנסתי לשרת גרמני, הפינג שלי בתוך המשחק היה 500 ובכל זאת הוא היה שחיק לגמרי ולא הייתה לי שום בעיה להרוג אויבים מטווח ארוך או מטווח קרוב. אבל שוב, יכול להיות שאצלך הבעיה אחרת (למרות ששנינו בבזק).

לא אמורה להיות לך בעיה להרוג. הבעיה זה הזמן תגובה. דוגמא טובה זה אם אתה חותך גדר. בשרת ישראלי נורמלי היא תחתך ישר ובשרת בחו"ל תצטרך אשכרה לחכות לה שתיחתך.

אם אתה עדיין לא יודע על מה אני מדבר סימן שאין לך את זה. למרות שמוזר לי שיש לך פינג 500 ואתה מדווח שהכל מגיב מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שעוד יש בעיות שהמחשב קופא במהלך המשחק ורק שומעים "בזזזזזזז"

דרך אחת לפתור את הבעיה היא להגדיר בדרייבר של realtek שהפלט יהיה באיכות הכי נמוכה (16 ביט, 44,100 הרץ). זה פתר אצלי את הבעיה ולא שמים לב להבדל כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לשמוע על זה שעדיין יש אנשים שחווים בעיות חיבור/פינגים... אמנם אני עם ו10 מגה בנטויז'ן אבל בחיים לא חוויתי עוד משחק שבו הפינג בתוך המשחק עבר את ה150... :-X

ד"א יש מפה יותר כבדה מNelson Bay? בכל המפות נדירות היו הפעמים שהFPS היה צונח מתחת ל80-60, אבל במפה הזו לעיתים יצא לי לראות גם 35-45 :ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממקום להסתכל על תצוגת הפינג במשחק, עדיף לראות איך המשחק רץ רוב הזמן.

בשרתים ישראלים הכל מצויין על אף שמצויין 70 פינג - שזה מתאים לשרת מחול כמו גרמניה, אך מה המשחק מרגיש כמו 20 40 פינג -הכל חלק.

ב400 500 פינג לא ניתן לשחק . מה שמוצג ברשימת השרתים זה הפינג הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממקום להסתכל על תצוגת הפינג במשחק, עדיף לראות איך המשחק רץ רוב הזמן.

בשרתים ישראלים הכל מצויין על אף שמצויין 70 פינג - שזה מתאים לשרת מחול כמו גרמניה, אך מה המשחק מרגיש כמו 20 40 פינג -הכל חלק.

ב400 500 פינג לא ניתן לשחק . מה שמוצג ברשימת השרתים זה הפינג הנכון.

זה כי הפינג שמוצג בתוך המשחק הוא לא הפינג הרגיל, אלא מספר הMS שלוקח למחשב שלכם לשלוח את האות אל השרת ולקבל אותו בחזרה, בגלל זה הפינג המוצג בתוך המשחק הוא פחות או יותר הפינג המוצג ברשימת השרתים כפול 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי מנטויז'ן ל-CCC בגלל בעיות ואתם עוברים לנטויז'ן? :facepalm:

מלכתחילה הייתי בנטויז'ן בחבילת מאז הבטא ולא היו בעיות, עד לפני כשלושה חודשים התחילו ניתוקים ובעיות שהיו אופייניות לבזק בינלאומי שללא . לכן עברתי לטריפל C ומאז הכל סביר.. למרות שלאחרונה אני חושש שהבעיות חזרו ואני שוקל לעבור לבזק בינלאומי (גיימר כמובן).

BC2 נהפך לבנצ'מארק לספקיות ותשתית .. אם אין לכם ניתוקים ובעיות משונות (דרגה 1 בתפריט) אז עברתם את המבחן הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...