Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 54 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

נטו נוחות, אני מעדיף את הRPG על הכל. זה הדבר היחיד אצל האינג'נייר שהורג על בטוח

נייק, אל תתנפל עלי לפני שתנסה לפוצץ לאדם שעומד שני מטר ממך את הצורה עם RPG בלי להתאבד. זה תענוג שקשה לתאר במילים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

RPG כן

אבל אחרי שיורים ממנו ופתאום מגיע מישהו

בקשר לSCARL זה ממש התחלתי והסטטים ככה ככה, למה לדעתך הוא טוב?

ותגידו מה נסגר בסרבר, עכשיו נכנסתי פעם ראשונה, אני בקבוצה של המגינים, אני אומר לאנשים שיש סנייפר בתוך המגדלור ואף אחד לא בא לעזור אפילו?

נעים לכם שיורים עליכם משום מקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SCAR ואח"כ AKS74U ואח"כ UMP45. ב-My stats ה-UMP45 הוא הנשק שהרגתי איתו הכי הרבה (: עוד מעט כוכב זהב רביעי.

מקס- אין לי בעיה שהורגים אותי עם RPG, אבל אם מישהו הולך עם RPG כאילו שהוא הנשק הראשי אז מבחינתי הוא לוזר.

לגבי מרחק הפגיעה של הצלפים- אין שום הבדל, עד כמה שאני יודע. ההבדלים הם בקצב יריה, בעוצמה ובדיוק. אם האויב רחוק ממך אז תכוון גבוה יותר, חייב להתחשב ב-bullet drop.

אני אישית לא אוהב את ה-M95, הוא עושה יותר מידי רעש. יש לו נזק הכי גבוה אבל זה לא רלוונטי כשצריך גם ככה 2 פגיעות גוף בשביל להרוג וכשאני גם ככה כמעט תמיד עושה headshot/marksman headshot. זה כן רלוונטי אם האויב כבר פגוע- ואז יתכן שה-M95 יהרוג אותו ונשק אחר לא. אותי זה לא מעניין, אני משחק עם ה-GOL כי יש לו דיוק הכי גבוה ונזק לא רע. מצידי הוא וה-M24 הכי טובים. לא מת על הכוונת של ה-SV98 לכן אני לא משתמש בו (יש במרכז חץ במקום +).

figher- לא ידעתי שזה אתה שאמרת, לא חשבתי שזה מישהו מהפורום. בכל מקרה כמובן שלא נעים אבל אני יריתי לשם כדי שהם יהיו מה שנקרא "pinned down" אבל אז מישהו אחר הרג אותי מימין (מכיוון הבסיס שלהם). בכל מקרה יותר חשוב להגן על ה-MCOM וזה מה שהקבוצה שלנו לא עשתה כמו שצריך- כשהפסדנו את הבסיס הזה אני יצאתי (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוטוטו פותח את הGOL בינתיים אני משתמש בM24 ועושה איתו לא מעט headshots.

מה שכן סוף כל סוף יש לי משחקים עם הרבה הריגות וניקוד גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מה שנאמר פה על הGOL , הוא בהחלט אחלה של רובה צלפים , לי אישית זה לא משנה אם זה הM95 או הGOL , רק שיותר קשה להוריד מסוקים איתו (כי צריך לפגוע בטייס ישירות).

הM95 הוא אחלה כי כמעט ואין ירידה של הכדור , אומנם אחרי שחורשים על הM24 מתרגלים כבר לכיוונונים העדינים כדי לפגוע אבל עם הM95 לא צריך לחשוב יותר מידי , Point and shoot. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...