הוספתי 2G RAM ועדיין מקרטע. מה לעשות ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספתי 2G RAM ועדיין מקרטע. מה לעשות ?

binyamins

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1) אני לא מריץ כלום ברקע

2) רשום שצריך 2G להפעלה אופטימלית אז היה לי 1G ועכשיו שמתי עוד 2G ויש לי סכ"ה 3G

3) יש לי PF Usage גבוה ואני רוצה למחוק אותו ולראות איך זה עובד רק עם . עשיתי את ההגדרות על 0 כמו שצריך והוא עדיין עובד, איך זה יכול להיות ? (יש תמונה)

4) מצטער שפתחתי עוד דיון - חשבתי שאם עידכנתי אז זו שאלה חדשה

נא עזרתכם, אני מיואש ... כבר לא יודע מה לעשות בשביל להנות מהסימולטור

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה.

אל תתעסק עם ה-PF. זה רק יזיק.

צוואר הבקבוק במערכת שלך הוא כרטיס המסך. המעבד והזיכרון מחכים לו כל הזמן כי הוא לא מספיק מהיר.

גם אם יהיה לך מחשב I7 עם 6GB ואותו כרטיס מסך 220GT, המשחק יקרטע.

אלא אם תעבור להגדרות גרפיקה נמוכות, שיפחיתו את העומס מהכרטיס.

סליחה שאני מבאס, אבל לדעתי הפתרון היחיד הוא שדרוג של כרטיס המסך.

אם זו לא אופציה, אז תאלץ להתפשר על הפרטים שהמשחק מציג בכדי שהוא יעבוד חלק.

סה"כ המחשב שלך לא רע, הוא יפעיל הכל. רק אל תצפה ממנו להפעיל משחקים בהגדרות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אני לא מצטער שקניתי 2G נוספים כי גם ככה 1G זה קטן על ה-XP

2) אני מוכן לשדרג את הכרטיס אבל לא ממש הבנתי למה. זה עלה לי 380 ש"ח, יש עליו 1G והוא תומך בתלת מימד - מה כבר חסר לו?

3) אם כבר להחליף כרטיס - מה כדאי לקנות ? קניתי את הכרטיס ב BIG ככה שאני יכול לבחור בין האפשרויות שלהם

http://www.bigcomputers.co.il/pl_products~5371~7513.htm

שם אפשר לראות גם את ה GT200 שקניתי.

אני אשמח לפתור את זה בקרוב ... :kopfpatsch:

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עלה לך 380 שקל כי החלטת לקנות אותו בחנות המטופשת הזאת... הכרטיסים שם בינוניים לגמרי ובחירים שלא קשורים למציאות...

זה שהוא תומך בתלת מימד ואפילו זה שיש עליו 1GB , לא הופך אותו לחזק, אם לכרטיס הספציפי הזה, היה 256 מגה הביצועים שלו היו זהים ל 1GB.

יש לך ב HD4770 ב 470~ שקלים ב RSM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ההבדל הוא רק 20 ש"ח, זה לא נורא (http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=1461)

אבל אם כבר להחליף אז למה להחליף ?

מה יריץ טוב בלי קרטועים ?

עדיף לי לקנות מביג כי אני אוכל להזדכות על ה-GT220

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2) אני מוכן לשדרג את הכרטיס אבל לא ממש הבנתי למה. זה עלה לי 380 ש"ח, יש עליו 1G והוא תומך בתלת מימד - מה כבר חסר לו?

"תומך בתלד מימד" זה ביטוי נחמד. חבל רק שהוא נכון לגבי כל כרטיס מהעשור האחרון, כמעט עשור וחצי (מאז יציאתו של הDIRECTX בגרסתו הראשונה), במידה זו או אחרת. חישובים גרפיים זה עסק מסובך, שדורש המון עיבוד מקביל - יותר, ככל שהמשחק שאתה משחק תובעני יותר מבחינה גרפית. יש משחקים תובעניים יותר ויש תובעניים פחות. ישנם ישומים שאינם משחקים שנהנים מיכולתיו של כרטיס המסך, כגון נגני סרטים ותוכנות עריכה גרפית ושרטוט. לכל כרטיס יש את הנישה שלו שבה הוא יעיל ומשתלם (אם הוא מתומחר בצורה הגיונית, כמובן). הכרטיס שלך כולל "יכולות תלת מימד" חלשות למדי.

לגבי הזכרון - תחשוב על זה ככה: עכשיו הוספת למחשב שלך 2GB ראשי, וזה לא עזר במאומה לביצועים במשחק. ואם היית מוסיף עוד 10, זה היה עוזר? הרי אתה מבין שלא, שיש חלקים אחרים שמגבילים את הביצועים. כך גם בכרטיסי המסך: ברגע שיש לך כרטיס עם אפיק תקשורת צר יחסית (128BIT) עם איטי יחסית, אין שום תועלת בכמות מוגזמת שכן זמן הגישה אליו הוא פשוט ארוך מדי... במקרה הזה יש תועלת בתוספת הזכרון עבור פעולות שאינן "זמן אמת", למשל רינדורים "כבדים" בתוכנות עריכה (אלה שמשתמשות בכרטיס המסך, כמובן), אך בשימושים "מהירים" אין ב1GB שום תועלת מעבר ל512MB במקרה הטוב.

אני מקווה שאתה מבין כעת שעדיף לעשות "שיעורי בית" לפני הקניה, ולא אחרי. צר לי גם שקנית את הכרטיס היכן שקנית - המבחר שלהם מוגבל מאוד והמחירים שלהם לכל כרטיס בינוני ומעלה הם פשוט שערוריתיים. אם קנית את הכרטיס בהמלצת המוכר (ואפילו אם הוא רק ענה בחיוב לשאלה "האם הכרטיס הזה טוב למשחקים"), זו הטעיית צרכנים מבחינתי. איום בתביעה אולי לא יעזור, אבל איום בפרסום שלילי מאוד כאן בפורום דווקא עשוי (כל זאת אם אכן היה דיאלוג כלשהו מהסוג הזה עם מי מצוות החנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר משם... 9600GT עולה שם 540 שקל, בזמן ש 9800 עולה 690 שקל !.! שני הכרטיסים האלה חלשים מ HD4770 שנתתי לך לינק אליו בעוד שהוא עולה 470 שקל...

במקומך הייתי קונה 4770 מ RSM ( מהלינק שצירפתי ) את ה GT220 מחזיר ולוקח זיכוי לקניה עתידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה לכם מאוד על ההסברים אבל אני חייב פיתרון

גם אם ייצא לי 100 ש"ח יותר מאחרים זה לא נורא, אני לא מעדכן כל חודש את המחשב ...

אני חייב פיתרון למצב הנוכחי ! מה שהיה,היה. אשמתי שלא התייעצתי אבל לפחות התייעצתי לגבי מסך בפורומים כאן ואני יותר משמח שיש לי DELL 2209WA

נניח שאני יכול להחליף את ה 2G ב 1G ואז יש לי 100 שקל פנויים

בנוסף יש 380 מהכרטיס הנוכחי

סכ"ה 480 ש"ח

עכשיו השאלה מה מבין האפשרוית ייתן לי להנות מסימולטור שרץ חלק בלי להתפשר על הגרפיקה כי סכ"ה הרפיקה היא הכיף הגדול אחרת עוד היינו רואים בשחור-לבן

בבקשה, מה עצתכם

זה המבחר :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי איתם ולא תהיה בעיה להחליף גם לכרטיסים שלא באתר

לגבי ה HD4770 הם אמרו שזה מהיר יותר ב-15% מהכרטיס שלי - זה יפתור את הקירטועים ? איך יודעים מה המהירות בכלל ?

בסופו של דבר במקום 2G + כרטיס GT220

אני אחליף ל 1G + ?

העיקר שהסימולטור ירוץ חופשי ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...