האם יש אפשרות לא לפתוח מארז מחשב למשך 3 שנים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש אפשרות לא לפתוח מארז מחשב למשך 3 שנים

לוח שנה

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אתה יכול לא להסכים כמה שבא לך, עובדתית זה לא משפיע על כלום. מעולם לא ניקיתי אבק במחשבים שלי ויש לי כאלה שפועלים כבר מעל 5 שנים ברציפות 24/7 ופועלים מצויין.

חתול, א. ככה לא בודקים טמפ', אתה צריך לעשות בדיקה בעומס כדי ששני המקרים יהיו שווים. אחרת בפעם השניה קיבלת טמפ' "יותר מידי" נמוכה פשוט בגלל שהמחשב היה כבוי והתקרר במשך כמה זמן, ואז מדדת את הטמפ' שלו כשהוא קר. לא רלוונטי.

ובכל מקרה, כמו ששי אמר, גם אם זה הוריד 10 מעלות (וזה בהחלט לא) - זה עדיין לא נתן לך כלום.

אגב אם מישהו שילם לך על זה 160 שקל אז הוא פראייר רציני וחבל שהוא לא מכיר את האתר הזה כדי שיזהירו אותו נגד אנשים כמוך.

אני רואה שאתה מסכים שלא יסכימו איתך, אז תרשה לי גם.

כבר נתקלתי במחשב שהעלה מסכים כחולים ושפתחתי אותו, מצאתי שגוף הקירור היה סתום מאבק. נקיון עם לחץ אוויר החזיר את המחשב לתפקוד מלא.

ומחשב היה סגור שנה וחצי לערך,

בכלל רוב אלו שלא פותחים מחשבים לתקופה ארוכה ומחשב ממשיך לעבוד, כי אלו לא משתמשים כבדים ולכן אינם מאמצים את החומרה לכן הבעייה פחות קריטית.

דבר אחד בטוח ככול שתשמור על חום סביר לרכיב אלקטרוני כך תאריך את חייו, מה לעשות עייפות החומר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' משתנה דיי מהר בהתאמה למאמץ. זה לא משנה מה היה לפניי דקה

אבל זה כן משנה אם הטמפ' הראשונה (הגבוהה) נמדדה אחרי שהמחשב עבד כך וכך זמן, בעוד הטמפ' השניה (הנמוכה) נמדדה מיד אחרי ההדלקה לאחר שהוא היה כבוי במשך כמה דקות לפחות...

אבק לא גורם למאווררים להיעצר. שוב, אלא אם אתה חיי במקום כלכך מטונף שסביר להניח שתחתוף מחלת ריאות קשה לפני שיעצרו לך המאווררים בגלל קצת אבק.

אני חוזר ומדגיש שיש לי יותר ממחשב אחד שעובד כבר שנים על גבי שנים ובחיים שלי אבל בחיים שלי לא פתחתי מארז בשביל לנקות אבק.

אני מבטיח לך שכולם עובדים נפלא. אם אתה לא מאמין אתה מוזמן לבוא לראות.

Milford Cubicle כמשתמש קצה שלא רוצה להבין כלום מלבד "שהמחשב יעבוד" זה נסבל ברוב המקרים (אם לא אכפת לך מהרעש של מאווררים מתאמצים ועם מספיק אבק גם ריסטרטים או קצרים).

עד לפני שבוע היה לי פה לגמרי במקרה מחשב בן שנתיים וחצי בערך שבחיים לא פתחתי. הוא היה שקט לחלוטין, שקט מופתי. עם גוף ומאוורר למעבד + מאוורר במארז. שקט מופתי. פתחתי אותו לפני שבוע בשביל להוציא ממנו את ההרדיסקים (עברתי למחשב חדש) והוא היה מטונף באבק. אז מה?

א. הוא היה שקט לחלוטין

ב. הוא לא עשה לי שום ריסטרטים (מה הקשר בכלל)

ג. קצרים?! בחיים לא היו לי קצרים במחשב

דרך אגב, כל העסק היה במארז מיני צפוף ודחוס, כאשר המארז היה בתוך "כוך" כזה בשולחן ופתח היציאה של המאוורר היה בכלל מכוון ל"קיר".. המעבד עבד דיי קשה ובקיצור - קריר לא היה שם.

אז מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין על מה הויכוח כאן..

אנשים בפורום קצת "שרוטים" על המחשבים שלהם וזה בכלל לא דבר רע..

ממתי ניקיון הפך להיות דבר רע? גם אני פעם בכמה חודשים פותח את המארז ומנקה למחשב את הצורה כי :

א . זה גורם לי להרגשה טובה שאני שומר עליו

ב. איזה פלא זה באמת שומר עליו ויכול למנוע תקלות לא כולכך רציות

אם כבר אפשר להרחיב את הנושא ולשאול מי מאיתנו מפרק את האותיות של המקלדת ומנקה אותה לגמרי פעם בכמה זמן???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא דבר רע!

אבל השאלה של פותח הדיון היתה מאוד פשוטה. האם אפשר לא לפתוח את המארז במשך 3 שנים.

התשובה היא גם כן מאוד פשוטה - בוודאי, הרוב המוחלט של המשתמשים בכל רחבי העולם לא פותחים את המארז לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבק מעלה את הסיכוי לתקלות 'פתאומיות' - קצרים וכו. אבק גם גורם לאפקט של 'מחשבים שאסור להזיז' - עובדים המון שנים ללא תקלות ואז נושמים אליהם והם מתים

מחשב 'חי ובועט' שניתן לסמוך אליו (לא כזה שיחליט לא להידלק ביום הכי לא מתאים) הוא בין היתר מחשב נקי מאבק

וכן יצא לי לראות ספקי כוח שבהם היתה פריצה דרך האבק (באחד ממש רואים מסלולים שחורים בתוך השכבה של אבק) בצד מתח גבוה

התחממות - לא קריטי עד שנתקע לך איזה מאוורר טוטאלית. ברוב הספקים למשל אין הגנה תרמית ואין בקרה אם המאוורר עובד. הלך מאוורר - הלך ספק - אין מי שיקלוט שיש ריח של שרוף ויכבה את המחשב - הלך מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אפשר להרחיב את הנושא ולשאול מי מאיתנו מפרק את האותיות של המקלדת ומנקה אותה לגמרי פעם בכמה זמן???

אני!

קודם כל, זה ממש נותן הרגשה נחמדה שהמקלדת נקייה ולא חצי-שחורה (במיוחד שהצבע המקורי הוא לבן)

וחוץ מזה, אני נוטה לאכול הרבה באזור המחשב אז מן הסתם נופלים לי פירורים לתוך המקלדת

ולפעמים מקשים מתחילים להיות קצת קשים ללחיצה או נתקעים אם יש יותר מדי לכלוך בפנים.

ואני חושב שאפשר לסכם את הדיון הזה (כדי שלא יופיע לי לעולם תחת "תגובת חדשות להודעות שלי"):

1. אפשרי בהחלט לא לפתוח מארז מחשב במשך 3 שנים ושהוא עדיין יעבוד.

2. עם זאת, במקרים מסויימים ניקוי המחשב מאבק יכול לעזור לבעיות מסויימות (רעש וטמפ' גבוהות), אך לא תמיד

בעצם, אני לא מבין איך הדיון המפגר הזה הגיע ל-4 עמודים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...