האם אפל יתחילו את מהפכת הטבלטים? האירוע של אפל מתחיל עכשיו - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפל יתחילו את מהפכת הטבלטים? האירוע של אפל מתחיל עכשיו

omrij

Recommended Posts

לא השתמשת במוצרים של אפל, לא השתמשת בחנות של אפל. אתה לא יודע איזה כוח אדיר יש לקהילת המפתחים שלהם. אתה יודע שאני יכול להוריד בחינם הרצאות מצולמות כמעט בכל תחום שאבחר דרך app store? לפני רגע סיימתי לראות הרצאה בכימיה אורגנית מאוניברסיטת קליפורניה. אני יכול לראות על המחשב דרך אייטונס, על האייפוד ובעתיד גם על אייפד. אתה לא מתאר לעצמך כמה זה עוזר לי בתקופת מבחנים. אני יכול לרכוש משחקים שמתעלים מבחינה גרפית על קונסולות דור קודם בלחיצת כפתור ובעלות זניחה. מאות תוכנות מעולות, מלוטשות, שימושיות במחיר נמוך. מאות אלפי ספרים ב-5$ עם מילון מובנה. תמיכה אמיתית ב-PDF במקום התמיכה הצולעת של ebook readers. אתה מדבר איתי על שטויות כמו רמקולים כאילו רמקולים של נטבוק בכלל שווים משהו, מצלמה וחיבור . צאו כבר מהקופסא המרובעת שלכם. לא הכל נמדד ב-MHZ ונפח . אפל מייצרים מוצרים עם פחות יכולות, אבל כל מה שיש כל כך טוב, שימושי ומלוטש. החברה הזאת סופגת ביקורות כל פעם. בהתחלה ירדו על אייפודים, אחר כך על אייפון (סליחה אייפון עיצוב חדשני?! זה עיצוב של אייפוד טאץ' עם מצלמה ואנטנה סלולרית) ועכשיו על . לא נכנסת לשוק. יוצרת שוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אתה משתמש בתירוץ הזה שלא השתמשתי ? יש לי שני אייפודים טאצ' בבית, והיה לי 3GS לניסיון למשך שלושה שבועות, אז אל תרים את זה כסיבה... אני נהנה לא פחות מחנות האפליקציות של עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת? להשוות את המרקט של לאפסטור של זאת בדיחה

כן, יש כבר עשרות אלפי תוכנות במרקט של האנדרואיד, אבל האיכות שלהם לא מתקרבת לאלו שבאפסטור.

עד שגוגל לא יאפשרו התקנה (רשמית) של תוכנות/משחקים על כרטיס הזכרון לא נראה ברמה.

(מה לעשות, משחק רציני (למשל) תופס עשרות מגה באפסטור ובמרקט אי אפשר להכניס כאלו דברים כי אין מקום במכשיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

נכון, אבל להשוות בין ה-appstore לכמות האינסופית של תוכנות שיש עבור (בהנחה ויש לך טאבלט/netbook עם וינדוס)

בכלל קובר לך את ה-appstore

אני עדיין לא הבנתי...

למה שאני אצטרך טאבלט? למה שמישהו יצטרך טאבלט?

איזה צורך הוא ממלא שלא מסופק ע"י netbook שלחצי מהעולם כבר יש גם ככה?

lev-27, צר לי, אבל עד עכשיו אתה נשמע כמו קרירין שמדבר על ה-Wii

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

נכון, אבל להשוות בין ה-appstore לכמות האינסופית של תוכנות שיש עבור windows (בהנחה ויש לך טאבלט/netbook עם וינדוס)

בכלל קובר לך את ה-appstore

lev-27, צר לי, אבל עד עכשיו אתה נשמע כמו קרירין שמדבר על ה-Wii

במילה אחת - אפליקציות. תשתמש ותבין. גם אני הייתי שונא אפל. קניתי Cowon, קניתי iriver. קיבלתי אייפוד טאץ' הבנתי כמה החברה הזאת גאונית. המכשירים שלהם אולר שוויצרי. אייפוד טאץ משלב מחשב כף יד, קונסולה ניידת, נגן מוזיקה, נגן סרטים במכשיר אחד. המכשיר הזה הפך שווקים שלמים ללא רלוונטים לחלוטין. למה שאני אקנה מחשב כף יד כאשר יש אייפוד טאץ? למה שאני אקנה PSP כאשר יש אייפוד טאץ? אייפד ישלב יכולת של מחשב, טבלט, קונסולה אמיתית וקורא ספרים אלקטרוני בחבילה אחת ב-500$. נטבוק זו בדיחה. ראיתי את רובם, מכרתי את כולם. הפרקטיות שלהם שווה לאפס. קצת אינטרנט, קצת אופיס וזהו.[br]פורסם בתאריך: 29.01.2010 בשעה 13:04:31

^^^^^^^

עיניים לקרא? אין!

אני אומר לך שNV הכריזו על זה שבוע וחצי לפני אפל ויש להם יותר דגמים וחברות מייצרות (ASUS MSI וזה רק 2).

אז על מה לעזאזל אתה מדבר?

דוגמא?

http://techtickerblog.com/2010/01/28/msi-will-also-launch-its-tablet-pc/

פיי אותו מחיר, יש HD, חריץ הרחבה ומה לא? אז? אפל כבר הפסידו עם ההייפ המיותר שלהם על כלום, במקום להשקיע ביחצנות שישקיעו בחומרה.

http://www.benzinga.com/markets/company-news/103257/tablet-showdown-apple-ipad-hp-slate-msi-tegra-2-aapl-nvda-hpq-msft

פה אומרים אפילו פחות מ500...

להבין יודע? אין!

מסך מגע מיושן, לא מדוייק, לא נוח לעבודה. פאנל נחות. מערכת הפעלה מגושמת ואיטית. אין משחקים, אין אפליקציות. ביצועים גרועים, סוללה חלשה. באייפד משחקים ותוכנות נכתבות באופן בלעדי עבור החומרה של אפל. כאן משחקים ותוכנות נכתבות עבור מעבדים אמיתיים של אינטל ו- וכאשר מתקינים אותם על עגלה כזאת הביצועים בהתאם. צרכנים לא רוצים 100 אפשרויות כאשר יש להם שימוש רק ל-20. צרכנים רוצים 20 אפשרויות כאשר כל אפשרות מנוצלת עד תום. זו החוכמה של . הגאונות. זו הסיבה שחברה שהייתה על סף פשיטת רגל הפכה לאחת החברות הכי רווחיות בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מסרבים להבין שבעתיד הכל ישתלב ביחד , אפל מנסה לעשות את זה כבר ומקרבת את זה כל הזמן , ואתם כמו מאמצי טכנולוגיה איטיים תחכו שהגיקים יקנו את המוצרים , ואז אחרי זה , זה יגיע למיינסטרים , ותהיו בטוחים שזה לא יסתיים בכך, הגרסה הראשונה אני צופה שלא תהיה כל כך פופולרית , כן תמכור אבל לא כמו ה IPHONE, ואחרי זה תבוא גירסה שנייה, ותראו את הבאז ואת האנשים רצים לחנויות כמו שהיה עם IPHONE 3G ,

לגבי פלאש , למי שלא יודע קיים תקן HTML5 , שהוא עתיד להחליף/מהווה תחליף להתקנים חיצוניים בדפדפן

http://www.youtube.com/html5

Right now we support browsers that support both the tag in HTML5 and the h.264 video codec. These include:

* Google Chrome

* Safari (version 4+)

* Microsoft Internet Explorer with Frame installed (Get Frame)

כרגע זה רק מתחיל , אבל זה הולך לתפוס

אה , וכנראה הסיבה שאין פלאש בזה , זה כי פלאש לוקח הרבה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש נחמד מצד ה-html5 שהוא אוטוטו עוד רגע קטן ממש מחליף לנו את כל הסטנדרטים באינטרנט,

אבל כמו תמיד, שינויים כאלה לוקחים מלא מלא זמן עד שהם מגיעים לכל האתרים והכל ועד אז

ה- עדיין לא תומך בפלאש.

וכשתהיה גרסא שנייה נדבר. אין פואנטה לדבר על גירסא שנייה עדיין כי הבטחות לשיפורים בגירסא

השנייה לא יגרמו לאף אחד (ובצדק) לקנות את הגירסא הישנה, שבסוף תתברר כמעצור מתוחכם

לדלת (אבל עם מסך מגע)

מצטער, אני לא רואה לזה שוק, אני לא מתכוון לקנות את זה, ולמען האמת,

אני חושב שצריך להיות די מפגר בשביל לקנות את ה- המגודל והמכוער (והיקר) הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה שלחתי את זה לפני כמה שעות אבל מישהו כבר הגיב לפני ולא שמתי לב

אז זאת תגובה של לפני כמה שעות

lev-27 אלו דברים של פאנבויס של אפל

תסלח לי אבל שיצא לי לשחק אם האייפון לא הרגשתי קסמים ולאפך שרציתי לחבר אותו למחשב לא היה כניסת USB בכלל

זה אפל אז צריך מתאם מיוחד במקום להשתמש בסטנדרט של המיני USB

ובכלל זה לא הרגיש לי כמו הממשק הטוב בעולם זה הרגיש לי כמו מכשיר אם טונות של ההיפ ושיווק מצוין

נינטנדו עשתה אותו דבר אם הWII ולמרות שאני חובב נינטנדו אני לא יתחיל לברבר לאנשים במוח ולנגיד שהWII הוא מכשיר אולטימטיבי

פשוט כי יש לו חסרונות אבל בניגוד למוצרי אפל הוא עולה 200$ בארצות הברית ולא 500$ לגרסה המסורסת ביותר

אבל תמשיך לנפח את הבועה של אפל גם שמוכרים לך מכשיר מסורס מאוד במחיר מופרז מאוד

גם ככה אנשים כמוך יקנו את המכשיר ועוד שנה יצא גרסה 2 משופרת בהרבה -אז לפחות יש שפני ניסיונות בעולם שזה גם טוב

אפל מיני

אם אתה מדבר על המאק מיני ואפשר להוסיף לזה גם את האפל TV זה דוגמה מצוינת למוצר טוב אבל תמחור חרא

המיני מאק ובטח בגרסה האחרונה שלו יכל להיות מצוין אם התמחור היה טוב

קטן \מעוצב \מגיע אם שלט -אם היו משקעים בו יותר לתחום הזה ולתחום המחשבים התקציבים והוא היה נימכר בהתאם זה היה יכול למכור כמויות עצומות

אפל TV אם עוד השקעה ותמכור נחון היה יכול להיות סטרימר מצוין -אבל פישלו בעיקר בתמחור אבל בעוד דברים וחבל

לא הייתי מתנגד למיני מאק ואם הוא היה עולה בארץ 2000 ולא 4000-5000 הייתי קונה אותו במקום סטרימר

הבעיה שבחול הוא מאוד יקר אז בארץ הוא עוד יותר יקר וחבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש נחמד מצד ה-html5 שהוא אוטוטו עוד רגע קטן ממש מחליף לנו את כל הסטנדרטים באינטרנט,

אבל כמו תמיד, שינויים כאלה לוקחים מלא מלא זמן עד שהם מגיעים לכל האתרים והכל ועד אז

ה- עדיין לא תומך בפלאש.

וכשתהיה גרסא שנייה נדבר. אין פואנטה לדבר על גירסא שנייה עדיין כי הבטחות לשיפורים בגירסא

השנייה לא יגרמו לאף אחד (ובצדק) לקנות את הגירסא הישנה, שבסוף תתברר כמעצור מתוחכם

לדלת (אבל עם מסך מגע)

מצטער, אני לא רואה לזה שוק, אני לא מתכוון לקנות את זה, ולמען האמת,

אני חושב שצריך להיות די מפגר בשביל לקנות את ה- המגודל והמכוער (והיקר) הזה

אבל מה לעשות באפל יושבים אנשים שרואים למכשיר שוק ופונטנציאל אדיר. אידיוטים. הם צריכים גאון של אמא שיגיד להם שהם טועים. שלח קורות חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שוק, ויש פוטנציאל, ואפל כן ימכרו מספיק ממנו, וזה לא יהיה כישלון. וזה נכון שבמובנים מסוימים אפל יוצרים שוק. כך היה עם הiPod והiPhone, ואולי יהיה גם עם זה.

אבל למי שטוען שזה שילוב נהדר של Kindle, מחשב וטאבלט כנראה נתקע בלי כרטיס חזור מעולם הפנטזיות שלו.

iPod Touch מגודל קולע בול למטרה.

הדבר היחיד שלגביו אני כן מסכים - מסך גדול ונוח לקריאת ספרים. ועוד . כך שפה באמת יש פוטנציאל (במיוחד שהוא קורא PDF).

כל השאר הiPod Touch כבר עושה יופי.

מחשב? אפילו נטבוק? נו באמת. מעבד שחלש יותר מAtom ולא תומך בmultitasking.

ותבינו דבר אחד. דעתכם על מיקרוסופט ואינטל לא רלוונטית. כל עוד זה לא יכול להריץ Windows/X86 - זה לא מחשב, נקודה. לפחות לא מחשב למשתמש ביתי. אני לא מדבר על כאלה שמריצים Linux/MacOS מתוך בחירה.

טאבלט? גם לא. טאבלטים הם קודם כל מחשבים נורמליים עם חומרה נורמלית, תמיכה נורמלית בתוכנות. מעבר לזה יש להם מסך מגע מסתובב ומקלדת. ולא משנה כמה פאנבויים תהיו, גם המקלדת הכי מצ'וקמקת של הנטבוק הכי מצ'וקמק עדיין נוחה הרבה יותר להקלדה רציפה מאשר המקלדת הוירטואלית הכי טובה על מסך המגע הכי טוב.

בלי מקלדת זה לא , זה Slate. ואגב, במקור זה היה אמור להיקרא כך, וזה היה בסדר גמור. אבל איזה גאון באפל החליט משום מה שהוא חייב להתעלק על המותג של IBM/Lenovo, והוציא מכשיר עם שם של תחתונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאתם חושבים שאפל שואפים להיכנס לשוק מסויים, מתחרה ישיר בנטבוקים, למשל. אפל לא נכנסים לשוק. אפל יוצרים שוק. אפל יצרו את שוק הנגנים. כמה אנשים צעקו "אין רדיו?! אין טייפ מנהלים?! אין תמיכה ב-OGG?" אז מה. אפל מכרו יותר אייפודים בשנה מ-Cowon ו-iriver יחד. כמה אנשים צעקו על אייפון "מה לא ניתן להחליף סוללה? אין פלאש? אין מצלמה?" ותראו עכשיו את שוק הסלולרי. כל היצרניות מנסות לפתח אייפון קילר. היתרון של ipad שהוא עושה הכל. קורא ספרים איכותי - יש. מכונת מולטימדיה - יש. מחיר אטרקטיבי - יש. אתם עוד תראו עוד שנה - שנתיים כל יצרניות המחשבים ינסו לפתח iPad קילר אחרי שאפל יעשו להם בית ספר. [br]פורסם בתאריך: 29.01.2010 בשעה 08:49:03

אני מכרתי נטבוקים שנתיים. השתמשתי בקורא ספרים הכי מתקדם בשוק. תסביר לי בבקשה, מה אתה יכול לעשות עם נטבוק שלא ניתן לעשות עם אייפד?

זה רק מוכיח שאפל טובה בשיווק ולכן יש עדר עזים עיוורות שהולך אחריה, כרגע זה נראה שאתה אחד מהם.

מה אני יכול לעשות עם נטבוק (שיכול להיות גם עם מסך מגע, זה לא שולל) שאי אפשר עם אייפד:

*להקליד בנוחות.

*להעמיד את המסך בזווית שנוחה לי בלי להשתמש באביזרים.

*שיחות וידאו/מצלמה.

*לעשות כמה פעולות בו זמנית. (למשל: להקליד בוורד ולגלוש באינטרנט במהלך שיעור כלשהו)

*להתאים אותו באופן אישי.

*להחליף סוללה בעצמי כשהיא מתקלקלת או סתם נגמרת.

*להתחבר לאביזרים חיצוניים בלי צורך להשתמש במתאמים.

*מגוון אפליקציות שלא שם את appstore בכיס הקטן רק בגלל שגם הוא כבר מלא.

*להתקין איזו מערכת הפעלה שאני רוצה ולתחזק אותה בעצמי.

*לשדרג ולהחליף בכוחות עצמי חלק מהחומרה.

*לקחת איתי אוסף מוזיקה, סרטים ותוכנות גדול מאד שלא יכנס ב64GB של האייפד.

*לבחור בדפדפן שנוח לי - איכספלורר, שוע"ש, אופרה, ספארי או כרום.

*להשתמש ביישומי פלאש.

*לקרוא כרטיסי זיכרון ולהעביר את התוכן שלהם למחשב.

*לצפות בטלוויזיה באמצעות DVB-T.

*להוריד טורנטים ולהשתמש ביוזנט.

*לצפות בסרטי MKV ובעצם כמעט בכל פורמט שקיים.

*להפעיל תוכנה קטנה שאני מאד אוהב בשם -Profiler.

*לחבר עכבר נורמלי כדי להשתמש בו בנוחות יתרה.

*להעביר מידע ממכשירים אחרים באמצעות בלוטות.

*לראות סרט על מסך רחב ובלי שוליים שחורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טיפשי לציין מה אפשר לעשות עם מחשב שאי אפשר לעשות עם ה .

עם מחשב, אתה יכול לעשות... הכול. מעצם היותו מחשב.

האייפאד הוא ללא ספק, לא מחשב (אולי מבחינה טכנית, דה יורה).

דבר אחד שאני לא מצליח להבין, זה ההתלהבות מה EBOOK. מכירות הספרים מרקיעות שחקים.

עיתונות מודפסת ממשיכה להימכר. מגזינים רבים ממשיכים להתקיים. אנשים לא באמת רוצים להחליף את זה.

אין צורך להחליף את זה. אתה לא באמת יכול לשבת מול מסך LCD שעות ולקרוא. עם דיו אלקטרוני אין לי נסיון, אבל כנראה שגם לו חסרונות משלו.

ככה שלתרץ מכשיר שלם כ" EBOOK READER אולטימטיבי", זה טיפשי. אתה לא משלם 500 דולר בשביל לקרוא PDF-ים.

לא יודע, אולי יש כמה אדיוטים שכן, אבל זה בטח לא שוק המטרה. היא גאונת שיווק, וזה לא נראה לי פלח השוק אליהם כיוונו.

שוק המטרה הוא המשתמש ההדיוט, שאפל כל כך אוהבת. אנשים בפורום הזה לרוב אינם המשתמש ההדיוט, לכן לא ברור להם למה צריך להשתמש בשטות הזו, או לצורך העניין, בכול דבר של . יש לא מעט משתמשים שלא באמת רוצים משהו מעבר למשחקי CASUAL. יש לא מעט משתמשים שלא כ"כ מעניין אותם אם יש או לא, הם בכלל לא יודעים מה זה. יש כאלה שלא באמת מעניין אותם אם אפשר לערוך מסמכים בצורה נורמלית, הם גם ככה לא עושים את זה.

יש לא מעט אנשים שרוצים להתהדר בכך שיש להם מסך מבריק שאין הרבה מאוד מה לעשות איתו.

כל הכבוד לאפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...