האם אפל יתחילו את מהפכת הטבלטים? האירוע של אפל מתחיל עכשיו - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפל יתחילו את מהפכת הטבלטים? האירוע של אפל מתחיל עכשיו

omrij

Recommended Posts

לטאבלט פשוט אין שוק מספיק גדול

לפלאפונים ונגני מדיה ניידים (iphone ו-itouch) יש שוק כי אנשים מחזיקים

כאלה בכיס כל היום (כיום בעיקר פלאפונים, רוב האנשים לא מחזיקים בנוסף גם נגן מדיה)

אבל מי לעזאזל אי פעם היה במצב שהוא חשב לעצמו: "לו רק היה לי כאן טאבלט..."? מישהו היה צריך כזה פעם?

אבל למה בדיוק אני צריך טאבלט כזה? איזה יתרונות יש לו על פני netbook שעולה 250 דולר?

מבחינת תוכנות ואפליקציות הוא תקוע עם מה שאפל שמים בחנות שלהם לעומת המבחר האינסופי

שיש לך עבור netbook (בין אם יש עליו לינוקס ובין אם יש עליו windows).

בנוסף, ל-netbook יש יציאות USB שנותנות לך אינספור אפשרויות הרחבה לעומת ה- שיש

לו יציאות רק אם אתה נסחב עם התחנת עגינה שלו.

מבחינת מקום איחסון הוא פשוט בדיחה עצובה (64GB בגירסא הכי גדולה? מה קרה, חזרנו לשנת 2000?)

להשתמש בו בשביל לקרוא ספרים? ומה אני אעשה אחרי כמה שעות שהסוללה שלו תמות?

ומה בנוגע לכך שאי אפשר להחליף את הסוללה שלו (בלי לשלוח אותו למעבדה) כשאחרי שנה וחצי היא בקושי תחזיק שעתיים?

וחוסר התמיכה בפלאש זה פשוט עלבון ו(לפי דעתי) המסמר האחרון בארון הקבורה שלו

אז בעצם מה היתרונות שלו? מסך מגע. זהו, אין לו שום יתרון אחר על פני מוצרים אחרים בשוק.

לא יודע מה איתכם, אני בכלל לא אוהב צגי מגע, ומעדיף בהרבה מקשים (אם כי ככה המסך יכול להיות גדול יותר, שזה כן יתרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי קצת מוקדם להספיד אותו,

אבל אני לא רואה דרך שבה הוא יכול להצליח

אם יצא דגם אחר זה כבר משהו אחר, ואז נראה.

בנתיים, למכשיר הנוכחי, אני לא צופה עתיד גדול במיוחד.

ופאנבויז שחולמים על חלומות רטובים על סטיב ג'ובס תמיד יהיו,

למזלנו, הם מיעוט קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים. לחלוטין. אפל הציגו טבלט ב-500$ שתוקף שלוש חזיתות בו זמנית: eBook Readers, מחשבי טבלט ומחשבי נטבוק. מי שמע על כזה דבר לפני שנתיים? הטבלט הכי זול שראיתי היה מחשב נייד של HP בגודל 12 אינץ' שעלה מעל 5,000 שקלים. טבלט עסקי עובר את ה-10,000. eBook Reader בגודל 10 אינץ עולה מעל 400$ ונותן הרבה פחות מ-iPad. מה אנחנו קונים ב-500$? נעבור אחד אחד.

א.מחשב נייד בסיסי ביותר. סלע במשקל 2.7 ק"ג עם סוללה שלא מחזיקה מעמד יותר משעה וחצי בשימוש סביר. משחקים - אין מצב. תוכנות כבדות - הצחקתם את ה-Pentium Dual Core. ניידות נוראית. בלוק, כבד, מגושם, סוללה חלשה. צריך לסחוב שנאי, עכבר, תיק מיוחד.

ב. מחשב נטבוק טוב. בואו נסתכל על הנטבוקים. נטבוק 10 אינץ' מגיע עם מסך פאנל TN עלוב. iPad פאנל IPS. זאת אומרת שכבר מבחינת איכות מסך ה-iPad מנצח בלי מאמץ. נטבוק מגיע עם מקלדת קטנה ולא נוחה. להגיד שנטבוקים מתעלים על iPad מבחינת נוחות הקלדה עדיין מוקדם. מה שכן השתמשתי במקלדת וירטואלית על האייפוד טאץ' שלי ובאייפון. לא רע בכלל. אם ניקח בחשבון שאפל הכניסו שיפורים ומסך גדול יותר אני מאמין שיש שיפור משמעותי בנוחות הקלדה. מבחינת שימוש: מה אפשר לעשות עם נטבוק? אינטרנט, קצת סרטים ועובדה משרדית. משחקים - אולי Heroes 3 בהרצאה משעממת במיוחדת. תוכנות כבדות - כאן, בטח. מעבד XP במחשב השני שברשותי מלפני שש שנים נותן ביצועים יותר טובים מ-. קחו למשל את האייפוד. המשחקים באייפוד (במיוחד באייפון) לא נופלים בגרפיקה מ-PSP. אני אישית לא מבין למה שמישהו יעדיף PSP על פני אייפוד טאץ'. עכשיו קחו עם מעבד יותר חזק מאייפון 3GS (תקנו אותי אם אני טועה) ומסך 10 אינץ'. תצרפו לזה מאות תוכנות שימושיות ומגניבות, קהילת מפתחים עצומה בגודלה וקיבלתם מכונת מולטימידה שלא רואה ממטר אף מחשב נטבוק בשוק. ה- שוקל פחות, סוללה מחזיקה יותר זמן והמכשיר מאד קומפקטי ומגניב. קונים תיק מעטפה דק ומכניסים לתיק הרגיל. תענוג.

ג. eBook Reader. ברשותי eBook Reader של יצרן איכותי מאד שרכשתי עבור לימודים. עבור קצבי TXT מכשיר נהדר. PDF תשכחו מזה. מעבד חלש מידי, מחסור בטאץ', זום בעייתי. eBook Reader בגודל 10 אינץ' עולה כמו . היתרון של eBook Reader הוא בדיו אלקטרוני. היתרון הגדול של דיו אלקטרוני הוא מחסור בתאורה אחורית. כלומר, תיאורטית, ניתן לקרוא בשמש ישרה. בפועל לא. מניסיון. הסיבה לכך פשוטה - כאשר המסך מתחמם איכות התמונה יורדת משמעותית עד לרמה שלא ניתן לקרוא. זו לא בעיה אצלי וזו לא בעיה בדגם. זו בעיה בטכנולוגיה. רק תשאלו כל משתמש eBook Reader. אם מוסיפים מסך מגע ל-eBook Reader איכות התמונה יורדת משמעותית. אם לא ניתן לקרוא בשמש שירה, לא מתמודד עם קבצים כבדים, לא כולל טאץ' ועולה כמו למה שאני ארכוש eBook Reader? האמת את ה-eBook Reader הבאתי לאבא שלי לפני מספר חודשים. פשוט לא היה לי שימוש בו.

אפל שיחקו אותה בגדול. זה לא מתחרה בנטבוק. זו פשוט מכונת מלחמה שתוקפת את כל החזיתות.

אני לא מסכים, זה סה"כ אייפוד טאץ' שהגדילו לו את המסך.

ב600$ אני יכול לקנות נטבוק כזה:

מסך מגע 10"

מעבד אטום N270

מקלדת 90%

2GB זיכרון

160GB אחסון

WiFi N + בלוטות

מודם סלולרי

סוללה ל6 שעות

עובי 2 ס"מ

ווינדוס 7

משקל 1.2KG

אז אני בכיף אהיה מוכן לספוג 6 שעות עבודה במקום 10, ס"מ בעובי ו400 גרם בשביל מפרט הרבה יותר מתקדם ושימושי וגם לחסוך 200$.

לE-Book יש זמן של שבוע-שבועיים והמחיר הבסיסי שלו מתחיל בחצי מזה של האייפד. אין ספק שהאייפד יתפוס חלק מנתח השוק של הקוראים האלקטרוניים היקרים יותר שמתחילים ב400$, אבל בתגובה המחירים שלהם ירדו ואז גם את זה לא יהיה לו.

מה שכן אני חושב שהאייפד יגרום לזה שנראה כמה מחשבי לוח דקיקים ונטולי מקלדת שאני אשמח לשים ברכב, אבל לא את האייפד בעל המפרט החלש ומערכת ההפעלה המסורסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה סח, לב-27?

- אין פלאש, איך זה מכונת גלישה בלי פלאש בדיוק?

- אין מולטיטאסקינג. אני לא יודע למה אחרים רגילים, אבל אני רגיל לפתוח מספר דברים בו זמנית שיעסיקו אותי.

- אתה מוגבל ל- 16-64 גיגה! כמה סרטים, תמונות ומוזיקה אפשר להעמיס על זה כבר?

- אתה תלוי במתאמים כדי להעביר ביואסבי, לחבר לטלוויזיה... אתה צריך לסחוב אותם איתך כל הזמן!

- מסך מדהים, אבל 4:3 למען השם!

- אי אפשר להקליד בהרצאות! (אלא אם כן בא לך להסתובב עם הדוק והמקלדת שלהם)

- למעשה אי אפשר להקליד בכלל, אלא אם כן אתה על הספה עם הברכיים למעלה.

- חסרה מצלמה. סוג של מותרות ביחס לשאר הדברים, אבל מאוד הגיוני שתהיה במכשיר כזה.

מה נשאר לנו?

- קורא ספרים מדהים.

- מכונת משחקים ואפליקציות זהה (או מאוד מאוד דומה) לאייפון רק עם מסך גדול בהרבה.

- מסך מרשים (מלבד ה- 4:3).

- ממשק יפייפה, רספונסיב ומרשים, סקסי מבפנים.

- מכשיר קל ודק, סקסי מבחוץ.

- סוללה חזקה.

אם לא היה לזה איי בהתחלה וזה לא היה של , אף אחד לא היה קונה. אז אל תבין אותי לא נכון, אני בטוח שייקנו, לא יודע כמה יצליח, אבל יקנו. בכל מקרה, מכשיר לא משהו. חיבורים, פלאש, מולטיטאסקינג, הרחבת (ו*ין על ההרצאות, יחס הרוחב-גובה והמצלמה) באותו המחיר בדיוק - והייתי מזמר שיר אחר לגמרי. אולי זה מה שנראה בדור הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני מתפלא שזה לא כולל 3.0?

אגב ראיתי את המסיבת עיתונאים של NV, יש להם גם כמה טבלטים מבוססי טגרה 2, מערכת הפעלה אנדרוייד.

אז כבר יש תחרות ואת זה ראיתי לפני שבוע וחצי בערך.

לא מבין מה חשבו שכל כך מיוחד פה. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאתם חושבים שאפל שואפים להיכנס לשוק מסויים, מתחרה ישיר בנטבוקים, למשל. אפל לא נכנסים לשוק. אפל יוצרים שוק. אפל יצרו את שוק הנגנים. כמה אנשים צעקו "אין רדיו?! אין טייפ מנהלים?! אין תמיכה ב-OGG?" אז מה. אפל מכרו יותר אייפודים בשנה מ-Cowon ו-iriver יחד. כמה אנשים צעקו על אייפון "מה לא ניתן להחליף סוללה? אין פלאש? אין מצלמה?" ותראו עכשיו את שוק הסלולרי. כל היצרניות מנסות לפתח אייפון קילר. היתרון של שהוא עושה הכל. קורא ספרים איכותי - יש. מכונת מולטימדיה - יש. מחיר אטרקטיבי - יש. אתם עוד תראו עוד שנה - שנתיים כל יצרניות המחשבים ינסו לפתח קילר אחרי שאפל יעשו להם בית ספר. [br]פורסם בתאריך: 29.01.2010 בשעה 08:49:03

אני לא מסכים, זה סה"כ אייפוד טאץ' שהגדילו לו את המסך.

ב600$ אני יכול לקנות נטבוק כזה:

מסך מגע 10"

מעבד אטום N270

מקלדת 90%

2GB זיכרון

160GB אחסון

WiFi N + בלוטות

מודם סלולרי

סוללה ל6 שעות

עובי 2 ס"מ

ווינדוס 7

משקל 1.2KG

אז אני בכיף אהיה מוכן לספוג 6 שעות עבודה במקום 10, ס"מ בעובי ו400 גרם בשביל מפרט הרבה יותר מתקדם ושימושי וגם לחסוך 200$.

לE-Book יש זמן של שבוע-שבועיים והמחיר הבסיסי שלו מתחיל בחצי מזה של האייפד. אין ספק שהאייפד יתפוס חלק מנתח השוק של הקוראים האלקטרוניים היקרים יותר שמתחילים ב400$, אבל בתגובה המחירים שלהם ירדו ואז גם את זה לא יהיה לו.

מה שכן אני חושב שהאייפד יגרום לזה שנראה כמה מחשבי לוח דקיקים ונטולי מקלדת שאני אשמח לשים ברכב, אבל לא את האייפד בעל המפרט החלש ומערכת ההפעלה המסורסת.

אני מכרתי נטבוקים שנתיים. השתמשתי בקורא ספרים הכי מתקדם בשוק. תסביר לי בבקשה, מה אתה יכול לעשות עם נטבוק שלא ניתן לעשות עם אייפד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

עיניים לקרא? אין!

אני אומר לך שNV הכריזו על זה שבוע וחצי לפני אפל ויש להם יותר דגמים וחברות מייצרות (ASUS MSI וזה רק 2).

אז על מה לעזאזל אתה מדבר?

דוגמא?

http://techtickerblog.com/2010/01/28/msi-will-also-launch-its-tablet-pc/

פיי אותו מחיר, יש HD, חריץ הרחבה ומה לא? אז? אפל כבר הפסידו עם ההייפ המיותר שלהם על כלום, במקום להשקיע ביחצנות שישקיעו בחומרה.

http://www.benzinga.com/markets/company-news/103257/tablet-showdown-apple-ipad-hp-slate-msi-tegra-2-aapl-nvda-hpq-msft

פה אומרים אפילו פחות מ500...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאתם חושבים שאפל שואפים להיכנס לשוק מסויים, מתחרה ישיר בנטבוקים, למשל. אפל לא נכנסים לשוק. אפל יוצרים שוק. אפל יצרו את שוק הנגנים. כמה אנשים צעקו "אין רדיו?! אין טייפ מנהלים?! אין תמיכה ב-OGG?" אז מה. אפל מכרו יותר אייפודים בשנה מ-Cowon ו-iriver יחד. כמה אנשים צעקו על אייפון "מה לא ניתן להחליף סוללה? אין פלאש? אין מצלמה?" ותראו עכשיו את שוק הסלולרי. כל היצרניות מנסות לפתח אייפון קילר. היתרון של ipad שהוא עושה הכל. קורא ספרים איכותי - יש. מכונת מולטימדיה - יש. מחיר אטרקטיבי - יש. אתם עוד תראו עוד שנה - שנתיים כל יצרניות המחשבים ינסו לפתח iPad קילר אחרי שאפל יעשו להם בית ספר. [br]פורסם בתאריך: 29.01.2010 בשעה 08:49:03

אפל יכולים לנסות ליצור שוק כמה שהם רוצים. אבל מלבד מקיסטים עם חלומות מלוכלכים על סטיב ג'ובס

לא כולם ירוצו לחנויות לקנות את זה כי אפל אמרה שצריך כזה - http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=695512

אישית, המכשיר הזה נראה לי בזבוז מוחלט של כסף אני לא רואה אף פלח שוק שהוא פונה אליו

ושהוא יכול להצליח בו. ואפילו בפלח שוק הקטן הזה שרוצה טאבלטים, אני לא רואה אותו מצליח.

בחייכם,

מישהו כאן אי פעם חשב לעצמו: "לו רק היה לי ..."?

מישהו באמת חשב על לקנות בעבר? אין מה לעשות עם מכשירים כאלה, פשוט אין.

העובדה שאפל הצליחה בעבר עם המוצרי שלה (שהאמת, אני עדיין לא מבין למה) לא אומרת

שהם יצליחו גם עם המוצר הזה, שלדעתי, הולך להיות כשלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכרתי נטבוקים שנתיים. השתמשתי בקורא ספרים הכי מתקדם בשוק. תסביר לי בבקשה, מה אתה יכול לעשות עם נטבוק שלא ניתן לעשות עם אייפד?

1-לדבר אם סקיפ שכולל ווידיאו ולהקליט טוקבקים מצולמים

2-לשמוע מוזיקה בסטאריו (למכשיר של אפל רק רמקול אחד )

3-לגלוש באתרים שכוללים פלאש

4-לאכסן הרבה הרבה יותר מידע -ובטח יחסית לגרסת ה16 גיגה

וכמובן אפשר להרחיב במידת הצורך

5-להשתמש בתוכנות כמו אופיס\פוטושופ \וכו

6-לשחק בהמון משחקי מחשב ואמולטורים (משחקי מחשב ישנים ) בIPAD אולי יהיו משחקים כמו באייפון אבל לאמולטורים צריך לפרוץ אותו

וסך הכל רוב משחקי האייפון גם ככה זבל

7-להפעיל טורנטים

8-להיות חופשי מהחומות של אפל -מי שרוצה יכול להוריד גם איטונז אבל זה לא חובה בניגוד לIPAD

9-לכתוב בצורה נוחה שהמסך מקוון בזווית הנכונה (לזה בטח יהיה צריך תוסף לIPAD )

10-להתממשק בצורה נוחה אם מוצרים אחרים וחברים בזכות כניסות וחריץ לכרטיסי

זה רק דברים שכרגע חשבתי אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני מדבר בסקייפ דרך אייפוד טאץ'. אני נהנה מאיכות שמע מעולה ואף פעם לא הרגשתי צורך במצלמה. רוב המצלמות בנטבוקים ממילא באיכות ירודה ביותר. מרבית הלקוחות מתלהבים רק במעמד הרכישה.

2. אני אחבר ואשמע מוזיקה סטיראו באיכות מעולה. רמקולים בנטבוק הם לא יותר מזבל סיני בשקל תשעים. ראיתי כמעט כל דגם נטבוק שיצא לשוק. לאף אחד לא היו רמקולים שאני עוד איכשהו מסוגל להגדיר סבירים.

3. צודק. אולי תהיה תוספת פלאש בעתיד.

4. 16GB די ויותר עבור מסמכים, תמונות, שירים ואפליקציות. באייפוד טאץ' יש לי בקושי 8GB ולא הצלחתי למלא עשרים אחוז ממנו. זה שאנשים מרגישים צורך לסחוב את כל ספריית HD שלהם כי אולי ירצו לראות איזה סרט בנסיעה זו כבר בעיה אחרת.

5. אתה יכול להשתמש בגרסת של אפל עם תמיכה מלאה בקבצי . פוטושופ על אטום? תוכנות כבדות? הצחקת אותי.

6. מעבד ION בקושי מצליח להריץ משחקים לפני 6 שנים. אתה מדבר על 950GM של אינטל? אתה באמת משווה משחקנים מלפני עשור למשחקים שיוצאים לאייפוד טאץ'? המשחקים של טאץ' כבר עברו את ה-PSP באיכות גרפיקה. רק תחשוב מה אפשר יהיה לעשות עם מעבד חזק בהרבה מאייפון 3GS ומסך ענק.

7. טורנטים אני מפעיל על המחשב הראשי.

8. יש תוכנות עוקפות אייטונס. חוץ מזה זו אחלה תוכנה אחרי שמתרגלים.

9. הנרתיק של יאפשר זאת.

10. למה עם נטבוק אתה לא צריך לסחוב כבל?

למעט תמיכה בפלאש לא הצגת יתרון אחד של נטבוקים על פני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי מכשיר חמוד. אני אפילו מסוגל לחשוב על שימוש בשבילו. (סטודנט לתואר שלישי שצריך שהכל יהיה כתוב ומסודר, אי מייל כל הזמן וכו', נראה לי כמו צעצוע חמוד בשביל להקליד לתוכו הכל- רק צריך מקלדת בעברית). השאלה היא כמה ינפחו את המחיר שלו בישראל בהתחשב בתוספת מחיר של 50% שידע מוסיפים לכל מוצר של . ועוד שאלה טובה- האם הוא עדין כמו שאר המוצרים שלהם ומתפגר אחרי שנה. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעט תמיכה בפלאש לא הצגת יתרון אחד של נטבוקים על פני .

הצגתי פשוט אתה מתעלם מהכל כמו כלבלב של סטיב

ועוד דבר טאבלט בלי זיהוי כתב יד ? תעשה לי טובה (המסך של לא תומך בסטילוס )

מישהו באמת חשב על לקנות בעבר? אין מה לעשות עם מכשירים כאלה, פשוט אין.

יש אם אתה באנטרפריז והטאבלט עושה גיזיליון דברים ;D

DataPad.jpg

דרך אגב שחיפשתי את התמונה מצאתי את זה -

http://images.google.co.il/imgres?imgurl=http://team.enterprise-tcw.com/MediaRelease/MR16/DataPads_OpsManual.jpg&imgrefurl=http://4dthinker.blogspot.com/&usg=__jcSFYe-8Vm7qWr85eoDrOiRuR7A=&h=768&w=1024&sz=180&hl=iw&start=36&sig2=REjl3ULkmSwGU_R7YF_mXA&um=1&tbnid=tNUo2nGR-50XAM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3DSTAR%2BTREK%2BPAD%26ndsp%3D21%26hl%3Diw%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:he:official%26sa%3DN%26start%3D21%26um%3D1&ei=Z6NiS_LENs6ssgb03t2QAw

Apple's iSlate, JooJoo, Freescale Tablet, HTC/Chrome Tablet, 9, and a half dozen more. That's what we can expect to see this month. Will anyone get it right? Does anyone need a PC? It's not an original idea. These won't be the first devices on the market. Of those listed above expect at least four different UI/operating systems.

You know what everyone really wants, don't you? It's Star Trek's everything . That thin pad Jordi or Trip would reference for Enterprise specs or anyone on board would look up a family history or read a book on. They are everywhere, and a commodity. They apparently charge whenever set down, or are so thrifty they run forever on their initial battery/capacitor/fuel cell charge.

Will anyone get it right? I don't think they will on the first shot. Someone will get close, though. It's inevitable with a scatter shot. Yet no one knows what we really can use since we don't have one yet. This month will be full of experiments. The company that learns the most from their first device will have an easier shot the next time.

Why have previous tablets failed:

- Lack of portability. You'll need a large coat pocket, briefcase, or purse to carry yours in.

- Price: If you can't carry one easily around, you'll want one for home, your car, and your workplace. At $300 to $1000 no one will want to buy more than one. Make it a $99 device or three for $279 and it's got a chance. Add auto syncing between your pads so they all have the same content and state like the Kindle ebook device and apps have. Set one down and whichever one you pick up will be right where you left the last one at.

- Fingerprints. Sure, a stylus can keep the screen clean, but it limits you to mono-touch. Multi-touch is the future. Move directly to fingers and subsequent prints. Most of us would stop using our keyboards if we could easily see how dirty they are. There's a reason they are usually black. You can't hide the smear when you have to look through it though. We'll need a new and/or way to interface with this new .

It doesn't surprise me at all that Apple's Jobs has been dissatisfied with their tablet development up until now. Expect something original as an interface from . Facial Expression Recognition maybe? Their iSlate will certainly have a web cam. Maybe it will read lips. Everyone else looks to be moving today's touchscreen UIs onto larger tablets. I've seen several different strategies, and more than a few that were horrible. Move past single-handed use and the ergonomics completely change. I would expect a voice command interface if we were always alone with our tablets. We live with other people though and are already annoyed when someone talks on their cell phone in our presence. Imagine everyone around you now who has a cell phone all of a sudden talking to their new iSlate. Voice command won't cut it.

I'm enjoying my 5. It is thin but could be thinner. It could also be lighter. It could also be cheaper. The UI isn't ideal either. Yet it works. It may be the closest thing to that Star Trek pad we see though.

This will certainly be an interesting month. A tablet may be THE device of this decade. Do you want your own Trek pad? What would you pay? Please leave a comment.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל מה שאפל מוציאה יוצר שוק מוצלח כל כך. נכון עם האייפון זה הצליח, עם האייפוד זה הצליח גם עד מאד ,אבל יש מספיק דוגמאות של מוצרים שנקברו למרות שניסו ליצור שוק (אפל מיני משהו למשל ? שניסה לעורר את שוק המחשבים הקטנים, והנה דווקא עכשיו אינטל מצליחה בו הרבה יותר עם ה- והדסקטופים הקטנטנים).

האוטומאט הזה שהנה הוציאה משהו חדש והוא זה שיגדיר את השוק לא עובד כל פעם, והוא בדרך כלל מצליח לה רק עם מכשירים שכבר היה שוק דיי רחב לפני המוצר...

ועשה לי טובה זה שאתה משתמש בעשרים אחוז מה-8GB שלך לא אומר שזה לא דבר מגביל בגרסא המינימאלית ליותר מדיי אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...