האם אפל יתחילו את מהפכת הטבלטים? האירוע של אפל מתחיל עכשיו - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפל יתחילו את מהפכת הטבלטים? האירוע של אפל מתחיל עכשיו

omrij

Recommended Posts

איך 500$ זה בערך באותו דבר כמו 5,000 שקלים? הגאונות ב- שהוא משלב הכל המכשיר אחד במחיר חסר תחרות. קורא ספרים איכותי, טבלט, תוכנות, משחקים והכל בחבילה דקה, סקסית, קלילה (750 גרם זה פשוט כלום) וסוללה של עשר שעות. זה כבר החליף את הנטבוק. המכשיר הזה עושה הכל, אבל הכל יותר טוב. אני מחכה בקוצר רוח למשחקים שידעו לנצל את המסך הגדול, תוכנות מגניבות ושימושיות. פשוט מכשיר מדהים. ייקח עוד דור עד שיבשיל, כמו שקרה לאייפוד טאץ' ואייפון, אבל העתיד כבר כאן וזה . [br]פורסם בתאריך: 28.01.2010 בשעה 11:35:28

מישהו שמע על זה - U1 Hybrid from Lenovo?

אמנם 1000$ ולא ייצא בחצי שנה הקרובה אבל דאאאאם זה נראה מגניב :smile1:

המכשיר הזה עובד כמו מצגת שקופיות ועולה כפול מ-. סלח לי, אבל טוב הוא לא נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פלטרפורמת אינטרנט שאמורה להתחרות בנטבוקים כהגדרתך _ללא פלאש_, זה כבר לא עובר.

פלטפורמת אינטרנט ללא מולטי טאסקינג ? גם מאד מקשה על זרימה סבירה של עבודה מבחינתי.

תחליף אמיתי ל-EREADER הוא גם לא, עם זמן סוללה של 10 שעות לערך מול ימים ב-EREADER רציני, למרות שהוא בהחלט יותר קוסם מאשר מכשיר EREADER ייעודי ומסורס אף יותר.

מאד רציתי שדווקא המכשיר הזה יהיה המכשיר הראשון של אפל שארצה על ההתחלה, אבל אפילו העיצוב כבר לא עובד ואני מאמין לכשיצא ה-IPHONE 4G ה- יראה אפילו מיושן יותר...

יחד עם זאת לדעתי עוד דור או שניים הוא יהפוך לשחקן מעניין יותר, כמו שקרה כבר בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מסוג הדברים שנחמד לשלוף מהתיק כשאתה יושב באוטובוס מפוצץ אנשים, ובטעות לטעון איזה סרט פורנו. מלבד זה, אני משער שההשקעה הזו הינה הראשונה מזה הרבה מאוד זמן אשר הולכת להתפוצץ לתפוח בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי אולי בדיקו הכל.

המחשב הזה של אפל, מה הוא יכיל בדיוק? רק גלישה באינטרנט? משחקונים כמו של וזהו?

כי אם הוא מכיל פונקציות מולטימדיה זה יהיה מצויין, כמו שכתבתי בהודעות קודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מסוג הדברים שנחמד לשלוף מהתיק כשאתה יושב באוטובוס מפוצץ אנשים, ובטעות לטעון איזה סרט פורנו. מלבד זה, אני משער שההשקעה הזו הינה הראשונה מזה הרבה מאוד זמן אשר הולכת להתפוצץ לתפוח בפנים.

זה בדיוק מה שחזו על האייפון דור ראשון, אבל בדיוק! "בלי תמיכה ב3G מסכנה בלי אפילו! ללא תמיכה בהעברת קבצים בBT"

הIPAD יהיה הלהיט הבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה פוטנציאל עצום ל-iPad. אבל ייתכן שלא יתממש בדור הראשון כמו אייפוד טאץ'. אני מחכה בקוצר רוח לאיזה Tower Defense טוב על מסך מולטי טאץ' 10 אינץ'. זה פשוט יהיה אדיר.

המפרט המלא על באתר אפל:

http://www.apple.com/ipad/app-store/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך 500$ זה בערך באותו דבר כמו 5,000 שקלים? הגאונות ב- שהוא משלב הכל המכשיר אחד במחיר חסר תחרות. קורא ספרים איכותי, טבלט, תוכנות, משחקים והכל בחבילה דקה, סקסית, קלילה (750 גרם זה פשוט כלום) וסוללה של עשר שעות. זה כבר החליף את הנטבוק. המכשיר הזה עושה הכל, אבל הכל יותר טוב. אני מחכה בקוצר רוח למשחקים שידעו לנצל את המסך הגדול, תוכנות מגניבות ושימושיות. פשוט מכשיר מדהים. ייקח עוד דור עד שיבשיל, כמו שקרה לאייפוד טאץ' ואייפון, אבל העתיד כבר כאן וזה .

משלב הכל ? בכלל אבל בכלל לא

אין לו אפילו שזה כבר מסרס אותו ובטח יחיבו אותך לקנות כבל מתאם

יש לו יותר מידי חסרונות ככה שהוא לפחות בדור הזה מאוד רחוק מלעשות הכל

לאפל יש מזל שהיא יודעת איך למכור את המוצרים שלה גם אם חלקם מאוד נחותים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שחזו על האייפון דור ראשון, אבל בדיוק! "בלי תמיכה ב3G מסכנה בלי אפילו! ללא תמיכה בהעברת קבצים בBT"

הIPAD יהיה הלהיט הבא...

יש הבדל גדול בין דרישות מפלאפון לבין דרישות ממוצר שכזה. מה גם שמקדם המכירות הגדול של האייפון היה המראה החדשני שלו לאותה תקופה ועיקרון שללא ממש נראה עד לאותו זמן בגישה של מערכת ההפעלה בסמארטפון, גישה לטאצ' וכדומה, פה זה פשוט מחזור, הגדלה, ועיצוב פושר.

ושוב... אין תמיכה בפלאש :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מפסיק לחשוב כמה פספוס יש בעניין. מחשב כזה, שמריץ osx היה יכול להיות כל כך הרבה יותר פונקציונלי...

אנ חושב שזה הנקודה החשובה, לוח כזה שמריץ נורמלית ולא אחת של פלאפון חכם יעשה את ההבדל בין סתם משחק לבין מכשיר רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש בתוך בסיס שמגיע באריזה.

http://www.apple.com/ipad/design/

זה פתרון כל כך מטומטם

אתה הולך לחבר תיקח אתך גם את הבסיס כדי לעביר קבצים ?

טמטום פשוט טמטום

דרך אגב ה500$ זה רק לגרסה הכי מסורסת

גרסת ה16 גיגה ולפי מה שהבנתי בלי התמיכה ברשת הסלולרית -רק WIFI אם אני זוכר נכון

ולהזכיר פה אין כניסה לכרטיסי זיכרון ככה שאין אפשרות נוחה להרחיב זיכרון אם בכלל יש אפשרות כזאת

בכל מקרה אני לא ממעריצי האיפון -אחי קנה שיחקתי בו קצת ולא הרגשתי שום קסם כמו שמעריצי מדמינים

אם הייתי בוחר יקר זה לא היה האיפון בדגמים שיש כרגע

בעניין הIPAD הוא ניראה לי חלס מידי ומסורס מידי ואם כבר הייתי קונה אולטרה ניד במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שחזו על האייפון דור ראשון, אבל בדיוק! "בלי תמיכה ב3G מצלמה מסכנה בלי פלאש אפילו! ללא תמיכה בהעברת קבצים בBT"

הIPAD יהיה הלהיט הבא...

כן, אבל (פלאפון, בבסיסו) הוא מוצר שיש לכל אחד. טבלט - לא (וגם לא יהיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מכך, נראה כי מנסה להחיות את השוק ואת הנישה הזאת לפי הכללים הנוקשים מאד שלה, כמו שנאמר זה יכול לעבוד אולי בשוק של מוצר בסיסי יחסית (פלאפון, שיש לכל אחד) אבל זה לא יעבוד כל כך חלק בשוק חדש\אקסלוסיבי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KoM אני חושב שבתמחור טוב ואם מספיק פיצרים שוק הטבלט יכול להתפתח מאוד יפה

אבל המוצר הזה של ניראה לי מגוחח מידי למכור לאנשים מעבר למעריצי איפן וזונות בגרסאות הראשונות שלו

יותר מידי דברים חסרים בו יחסית למחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...