ווינדווס לא עולה..תודה מראש לעוזרים! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ווינדווס לא עולה..תודה מראש לעוזרים!

X-tremoder

Recommended Posts

שלום לכולם..אתמול החלפתי מעבד במחשב שלי..מ-2.8 ל-3.0..

החלפתי..הכל היה בסדר,המחשב עלה והודיע לי שהתקנת המעבד הצליחה ושאני צריך לעשות ריסט כדי שכל השינוייםן יכנסו לתוקף..

עשיתי ריסט ומאז המחשב לא מגיע לווינדווס..כל מה שניסיתי לא עובד!..הוצאתי את הבטריה..איפסתי את הג'אמפר של הביוס..הכל הכל והמחשב פשוט לא עולה..

ניסיתי גם לתקן את ההתקנה של הווינדווס(ריפר) וזה גם לא נותן..זה תמיד מסיים את ההתקנה של הווינדווס עצמו ושזה מגיע לחלק שהמחשב אמור לעשות ריסט לבד ואז להמשיך להתקין..(אחרי כל הבדיקה וההתקנה שהוא מבצע במסך הכחול..)..הוא לא ממשיך ופשוט עושה ריסט!..

גם אחרי שאני מסיר את הבטריה ומחזיר,זה כותב לי שהאוברקלוקינג נכשל כשבפועל אין ..אומר לי שהבטרייה כמעט ריקה בזמן שלא משנה איזה בטריה אני שם הוא אומר את זה..

ניסיתי להוריד את מהירות המעבד ל1700!..ואת הזיכרונות ל200!..וזה עדיין לא עולה והוא פשוט מתנהג כאילו יש אוברלוק!..הוא עושה מין אדום בשורה של המסך ועושה ריסט..או שהוא טוען משהו לבן כזה ושוב ריסט..

אני לא חדש במחשבים ועשיתי עשרות פירמוטים והכלאות במחשבים אבל אני ממש אובד עצות..

תודה לכולם על העזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:הצלחתי להתקין על מחשב אחר עם הארד דיסק אחר..

ועובד. ועכשיו שאני מחבר את הכונן הבעייתי ככונן משני למערכת,אני ממש רואה את התיקייה,כתוב לי שיש שם כמות חומר כמו שאמור להיות שם וזה לא נותן לי להכנס אליה..כל מה שאני עושה לא הולך..ניסיתי למחוק ממנו קבצים של הווינדווס כדי שהווינדווס החדש יצליח להתקין קבצים חדשים במקום להתקע בניסיון למחוק אותם וזה פשוט לא הולך..וזה מטריף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא למה כל זה קרה בכלל?..זה פשוט היה אמור לרוץ רגיל וזהו!..

עכשיו כל המידע שלי בחזקת אבוד ואני צריך לנסות את מה שאיוון אמר למרות שלפי מה שאני זוכר אין כרטיסייה בשם כשאני נכנס לדיסק שלי..

חוץ מזה אני לא יודע אם הבעייה היא רק בהארדרייב או שמה כל המערכת הקודמת שלי נדפקה..

אני לא יודע מה הייתי עושה אם לא היה לי עוד חמישה מחשבים בחדר למקרים כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תקשיב,נמאס לי מההערות שלך..זה לא פעם ראשונה שאתה עושה את זה..אני אכתוב איך שבא לי וכמה שבא לי..יש חוק שאומר שאסור?..לא!..

וזה שאתה מנהל לא נותן לך זכות לדבר אליי כאילו אני איזה לא יודע מה!..אל תגיד לי "תעשה מה שאמרו לך"..מה אתה מפקד שלי?..

המקום הזה נועד לעזור לי ואם אתה לא רוצה או לא יודע לעזור,אל תעזור!

אבל לפחות אל תרים ת'אף..בנאדם כתב לי תגובה,ואשיב על התגובה שלו כי יש לי שאלה לגבי מה שהוא כתב..זה מפריע לך?..תדבר איתי בהודעה פרטית

(למרות שאין כל-כך מה שיפריע לך,אני לא עושה משהו אסור)..

ושלא תחשוב אפילו שאני עושה עכשיו בכוונה,ככה אני כותב וככה אמשיך לכתוב..

נ"ב...איוון,כשחיברתי את ההארדיסק הוא לא נותן לי אפשרות של ..אין שם שום דבר שאפשר לעשות כדי להעביר את התיקייה לבעלותי כביכול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X-tremoder,

יש כללי נימוס בסיסיים בפורום. לא כתוב גם בשום מקום שאסור לכתוב בפונט 52 בצבע אדום מנצנץ. אבל זה לא מנומס כפי שלכתוב הכל בצורה מודגשת ללא צורך גם לא מנומס. אם ברצונך להשאר בפורום שלנו, אתה מתבקש להתנהג לפי כללי הנימוס.

בינתיים יש לך אזהרה ראשונה. לאחר שלוש אזהרות תושתק או תורחק מהפורום לזמן מה/לצמיתות.

השירשור יפתח או ישאר נעול בהתאם לשיקול דעתו של מנהל הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...