האמת המצולמת על הפגנות השמאל בשייח ג'ראח - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האמת המצולמת על הפגנות השמאל בשייח ג'ראח

autoexec

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל ב1948 החל הכיבוש הציוני... לא רואה בזה שום דבר שמאלני, שום דבר שיכול לתרום לתהליך השלום בצורה כל שהיא... ???

בן כמה אתה? בבקשה תענה בכנות, כדי שאני אדע לנסח את התשובה שלי באופן ההולם ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשיפת גילך היא פס אישי?

וברצינות:

אבל ב1948 החל הכיבוש הציוני... לא רואה בזה שום דבר שמאלני, שום דבר שיכול לתרום לתהליך השלום בצורה כל שהיא... ???

ההתבטאות הכי אווילית ששמעתי אי פעם בחיי הנוגעת איכשהו לפוליטיקה.

בהן צדק :screwy:

אה ודרך אגב:

אתם קולטים בכלל את ההיקף הקולוסלי של דיסוננס קוגניטיבי הנמצא בצירוף מילים זה?

ניצחת. הצלחת ליצור את הפער הגדול ביותר בין כמות המילים המפוצצות במשפט פלצני - לבין הצורך האמיתי בהן - האפשרי ע"י אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפגינים נגד ההתנתקות פיזרו דוקרנים בכבישים זרקו אבנים, ושפכו צבע וחומצות על חיילים. אם אליי בתור חייל מישהו היה בא עם חומצה, הייתי יורה בשביל להרוג.

ואני איש תמים שכבר חושב שהיית שם ואתה מתאר האירועים מנקודת מבט אבסולוטית ואובייקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%90%D7%94_%D7%A0%D7%92%D7%93_%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%AA_%D7%94%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%AA%D7%A7%D7%95%D7%AA

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%AA_%D7%94%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%AA%D7%A7%D7%95%D7%AA

ברחובות היישובים פעלו מאות בני נוער שהסתתנו לגוש על מנת להפריע לפינוי באופן בלתי אלים. הפעילות כללה חסימת צירים בהמוני אנשים, חסימת השערים בצמיגים ופחי אשפה בוערים ובמספר מקומות - התבצרות במבני ציבור ודת.

בכפר דרום התבצרו מתנגדים על גג בית הכנסת החל משעות הבוקר. הנהגת המתבצרים שאף היוו חלק ניכר מהם היו תלמידי ישיבת בית אל בראשות הרב זלמן ברוך מלמד שהיה סמוך לבית הכנסת. כדי לפנותם הופעלו לראשונה מכת"זים, כלי פריצה ומנופים עם כלובים של פיקוד העורף. אחר הצהריים פרצו כוחות של היס"מ אל תוך בית הכנסת ופינו את קומת הקרקע. על גג בית הכנסת של היישוב נתלה שלט גדול – "שנית כפר דרום לא יפול". על גגו התבצרו כ-250 בני אדם, רובם צעירים, ובהם מספר קצינים שהבכיר שבהם היה אל"מ במילואים. במהלך פינוי גג בית הכנסת התרחשו עימותים אלימים בין המתבצרים לבין המשטרה שבהם נפצעו קל שוטרים וחיילים מזריקת חפצים, וצבע שגרמה לצריבות עור קלות לכ-10 מפנים.

האם בכך שאמר "חומצה" ולא "צבע" הפך עצמו ללא אובייקטיבי?

נשפך נוזל על המפנים שגרם לפציעתם. זו עובדה.

האם בכך שלא דייק ואמר "דוקרנים" במקום "צמיגים בוערים" הפך עצמו ללא אובייקטיבי?

הצירים נחסמו באמצעים מסוכנים. זו עובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני איש תמים שכבר חושב שהיית שם ואתה מתאר האירועים מנקודת מבט אבסולוטית ואובייקטיבית.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3105218,00.html

פעילי ימין, בניצוחם של ראשי "הבית הלאומי", מבטיחים לעצור את הכבישים ב-17:00. הבוקר כבר שפכו מתנגדי ההתנתקות שמן ומסמרים בצומת כפר חב"ד, מעשה שהוביל לפקקים בכביש מס' 1.

מעניין למה לא הייתה להם אהדה בתקשורת ובכלל הציבור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3105218,00.html

מעניין למה לא הייתה להם אהדה בתקשורת ובכלל הציבור...

לא היתה להם אהדה בציבור? משום מה נורא קשה היה לי לעצור טרמפים בתור חייל במדים באותה התקופה.

בכל מקרה אני לא יכול באמת להאשים אותם. "שלטון החוק" זה ביטוי יפה, עד שאותה מדינה ששירתת ונלחמת למענה באה לזרוק אותך מהבית. נראה איך אתם הייתם מגיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצליח להבין מה הקשר בין יכולתך כחייל לעצור טרמפים, לבין אי האהדה שהייתה בציבור לאוכלוסיית המתנחלים.

גם אם המדינה פוגעת בך, זו ממש סיבה גרועה בשביל ללכת ולסכן חיי אזרחים או חיילים ע"י פיזור מסמרים ושמן בכבישים, או ע"י כל אמצעי אחר.

יתר על כן, אותם מפונים קיבלו פיצויים מעל ומעבר לכל פרופורציה בתמורה לכך שהתעקשו להתגורר בלב אוכלוסייה עוינת (אם כי ממשלות לדורותיהן שעודדו את העניין אשמות גם כן), ובתמורה לכך שגזלו תקציבי עתק בשנות ישיבתם שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר בדיוק אתה יכול להגיד היום על תושבי שדרות - תקציבי עתק נגזלים מקופת המדינה בגלל שהם מתעקשים להתגורר שם.

ובגלל אנשים כמוך - לא רחוק היום שהטענות האלה גם יגיעו לפומבי, ולא סתם לפורום נידח באינטרנט, ואנשי שמאל אשכרה יתחילו להתלונן על זה שהם מתעקשים לשבת שם ללא סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...